To coś zwyzywało bezbronną dziewczynkę!

 

Znalezione obrazy dla zapytania rafalala

Na powyższym zdjęciu jest Rafał!

Rafał jest mężczyzną lubiącym przebierać się w damskie fatałaszki i robi sobie makijaż, wkłada szpilki i damską perukę.

Rafał każe na siebie mówić Rafalala, bo czuje się pełną gębą kobietą i Rafał jest najbardziej agresywnym  transwestytą w Polsce.

Rafał po tych przebieranakach wygląda dziwacznie, ale to nie przeszkadzało telewizjom śniadaniowym zapraszać Rafała&Rafalalę do programów.

W tych telewizjach Rafał się wypowiadał i prosił o tolerancję, bo takich ludzi jak on jest mnóstwo i są źle w Polsce traktowani.

Mnie nie przeszkadzają osoby ze środowisk LGBT, którzy się jakoś tam cywilizowanie zachowują, bo nie obchodzi mnie z kim śpią i jak się prowadzą.

Na Marszach Tęczowych na ulicę wychodzą geje, lesbijki,  transwestyci i jeśli nie epatują tą swoją innością, to niech sobie będą w przestrzeni publicznej, bo jestem tolerancyjna, albo może wciąż się staram taka być.

Biedroń jest gejem i to mi absolutnie nie przeszkadza z kim i kiedy sypia.

Inaczej jest jednak z Rafałem&Rafalalą, który/która raz w roku musi kogoś na ulicy w Warszawie pobić, albo zwyzywać, aby mnieć swoje pięć minut.

Dwa dni temu jadł/jadła jakiś tam posiłek na wolnym powietrzu i zauważyła, że dziewczynka się z niego/niej naśmiewała.

Dziewczynka może 14 letnia tak wzburzyła tego osobnika, że wylał na dziecko szambo, którego to dziecko nie zapomni do końca swojego życia.

Mam nadzieję, że wpuszczony filmik do sieci tego coś znajdzie się w Prokuraturze, a potem w Sądzie.

Mam nadzieję, że to coś – zapłaci odpowiednią cenę na swoje zachowanie.

I jak tu tolerować takich ludzi?

Otwórzcie poniższy filmik i napiszcie czy oni sobie sami nie szkodzą?

Proszę włączyć głośność!

 

22 myśli na temat “To coś zwyzywało bezbronną dziewczynkę!

 1. Wiesz, dla mnie, to nie są ONI. To obywatele tego kraju, tacy sami jak wszyscy, i jak wszystkich obowiązują pewne prawa i obowiązki. Wszystko jedno, czy to heteroseksualny pijak, czy trzeźwy transwestyta, powinien trzymać nerwy na wodzy, nawet jak mu się czyjeś zachowanie nie podoba. Tyle.

  Polubienie

 2. Facet tragiczny, rozładował się na dziewczynce. To on jako dorosły powinien dać przykład temu dziecku, może i dziewczynka się zaśmiała, mogł zwrócić uwagę w grzeczny spisób lub wogóle nie reagować. Powinien być odporny nie tylko na uśmiech ale, docinki i zniewagi. Nie każdy musi go tolerować. On nie był tolerancyjny w sisunku do tego dziecka. Zachował sie jak chamski facet ale facet bez jaj i do tego w spódnicy, atakując dzecko.

  Polubienie

 3. Na szczęście nie mogę włączyć głosu, to się nie zdenerwowałam. Niby nie mam nic przeciwko, ale to agresywne dążenie do uznawania inności jest przerażające. W Hajnówce zarejestrowano Stowarzyszenie LGBT i wielokrotnie wysyłałam maile z prośbą o przedstawienie się na moim blogu. Wszystkie pozostały bez odpowiedzi. Gdybym afiszowała się z dyndającym ogonkiem z tyłu, to bym była śmieszna, a taki facet w kiecce jest normalny, a ja jestem tępa, bo nie rozumiem, że jest inny. Miałam znajomego geja, który jako dyrektor lubił się ze mną pokazywać, żeby nikt się nie domyślał. Uważał się za przyjaciela, ale był zwykłym chamem i w końcu przestałam z nim rozmawiać. Obiecał mi zemstę i faktycznie spełnił. Rozgłosił, że uprzedza wszystkich przede mną, bo go okradłam. Niestety udławił się własnym językiem, bo byłam chyba bardziej ceniona w środowisku i to on doznał ostracyzmu. W dodatku szybko został pozbawiony funkcji i chodzi teraz po Hajnówce stary, skrzywiony, do wszystkich się zaprasza, ale nikt go nie wpuszcza do domu.

  Polubienie

  1. A po co mieli się przedstawiać na Twoim blogu?

   Filmik jest chamski i słusznie tego gościa się krytykuje. Z drugiej strony nie mam żadnych wątpliwości, że inaczej sprawa wyglądałaby, gdyby ta nastolatka śmiała się z osoby starszej wtedy to byłaby dla wielu nie „dziewczynka”, tylko głupi pustak. Dzieciaki, które mają problemy ze sobą, próbują zaistnieć, siadają sobie w miejscach publicznych i dokuczają innym ludziom, wyśmiewają staruszki, wyśmiewają inaczej ubranych, wyśmiewają osoby, które generalnie się wyróżniają. I rzadko ktoś im zwraca uwagę. Potem wyrastają z tego głupi dorośli.

   Polubienie

   1. Tak masz rację, że bardzo często nastolatki brzydko się zchowują, bo takie wychowanie wynosi się z domu. Jdnak w przypadku tej dziewczynki, która jakoś tam się uśmiechnęła, ale nie skomentowała taki atak był poniżej pasa. Nawet jeśli dziewczynka zasługiwała na naganę, to na Boga nie takim językiem wulgarnym. Chcą tolerancji, a sami się zachowują jak chamy, Dziecko będzie miało traumę do końca życia!

    Polubienie

   2. Nie wiem jak wyglądała cała sytuacja, widzimy tylko efekt końcowy, chamski, który nie powinien mieć miejsca. Z drugiej strony zawsze powtarzałam to moim uczniom: pomyśl dwa razy nim zrobisz głupią uwagę w miejscu publicznym, licząc na to, że Twoja grupa Ciebie ochroni. Życie to nie szkoła – podejdzie ktoś i po prostu walnie w twarz … i będzie kontakt z rzeczywistością, bo nastolatkowie często żyją pod kloszem, sądząc, że to oni są lepsi i że wszyscy inni są głupi. Może są, ale mogą dać w dziób.

    Polubienie

 4. Staram się przedstawiać różne środowiska, a w tym wypadku LGBT jako stowarzyszenie zarejestrowane i prowadzące działalność. Nikt nie musiałby przedstawiać się osobiście. Skoro się zarejestrowali, to w jakimś celu. Ale to taka wielka tajemnica jak z narodowcami. Mówię wyłącznie o Hajnówce. Niby nie istnieją, ale jak dają o sobie znać, to z przytupem.

  Polubienie

  1. Myślę, że sam fakt, że LGBT porównujesz z narodowcami, wskazuje raczej, że dobrze zrobili.Przedstawiciele tej społeczności, ich nazwiska, są podane w internecie. Czy mają obowiązek przedstawiać się na prywatnych blogach? Trudno powiedzieć, ja będąc w takiej sytuacji pewnie bym się zastanowiła.

   Polubienie

 5. Kuźwa, jakiś dziwoląg… No cóż, jeśli facet przebiera się w damskie ciuchy to już świadczy o jego poziomie… 🙂 oj, chmura idzie, lecę na dwór bo mi sukienka zmoknie… 🙂 Żartuje oczywiście 🙂

  Polubienie

   1. „Nawet ja” ? 🙂 🙂 Cieszę się, że masz o mnie tak duże mniemanie 🙂 🙂 Widzisz, takich imbecyli jak ten „pan” jest pełno w tym kraju,ale niestety prawo łowieckie nie zezwala na odstrzał…

    Polubienie

 6. A mi osobiście żal takich ludzi, niektórzy czując się samotnie, czy też odrzuceni przez społeczeństwo próbują za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę. Sam fakt przebierania się, że już o takim wulgarnym zachowaniu nie wspomnę, świadczy o tym, że taka osoba ma poważne zaburzenia psychiczne związane z jakimś znaczącym wydarzeniem w jego/jej życiu. Nie znam całej sytuacji, ale z tego fragmentu nagrania wnioskuję, że ta osoba jest niebezpieczna dla innych ponieważ nie mamy pewności, czy zdenerwowanie nie wyprowadziłoby tej osoby z równowagi i nie spowodowałoby agresji fizycznej na tej dziewczynce.
  Absolutnie zgadzam się z tym co napisała czymi.KB ten osobnik powinien umieć panować nad własnymi emocjami i nic nie tłumaczy jego zachowania, a mało tego powinien zostać za to ukarany. Myślę, że ta dziewczynka już do końca życia z nikogo się nie będzie śmiała, z jednej strony dobra i skuteczna lekcja, ale z drugiej mogło się to naprawdę źle dla niej skończyć.

  Ja jestem inna i z tego powodu też spotykam się z różnymi przykrościami ze strony ludzi, a głównie młodzieży i jest mi z tego tytułu bardzo przykro, ale wcale nie wyzywam wszystkich i nie wściekam się, chociaż wewnętrznie mam nieraz na to ochotę. Jednak czasem się zastanawiam, czy się nie odezwać, ale tak spokojnie i nie wytłumaczyć w czym rzecz, bo widzę, że dzieci i młodzież, a i dorośli też się zdarzą są mocno niewyedukowani w temacie inności.
  Tolerancja tolerancją, ale pomimo wszystko jesteśmy ciekawi, tego co inne, tego co się różni od większości, moim zdaniem to zachowanie naturalne, bo sama przyznaję też tak mam, że czasem ukradkiem się na kogoś przyglądnę, ale wcale nie ze złośliwości i bynajmniej staram się to zrobić dyskretnie.
  Ogólnie, trzeba umieć panować nad emocjami i starać się nie eksponować zbyt obrazowo swoich opinii wobec innych ludzi, bo to jest nieetyczne, niemoralne i niekulturalne, a przede wszystkim nieludzkie.

  Polubienie

  1. Gabuniu ja piszę wciąż, że inność wcale nie powinna skłaniać do tak agresywnego zachowania. Ludzie są różni i należy się wszystkim szacunek, ale jeśli ta osoba wypuściła ze swojej buzi tyle kurew, to ja tego nie mogę zaakceptować. Wierzę, że ta osoba za ten czyn odpowie prze Sądem, bo rodzice tej dziewczynki nie powinni milczeć. Dziewczynka przeprosiła, a może wcale się tak źle nie zachowała, to przeprosiny nie zostały przyjęte.

   Polubione przez 1 osoba

   1. Przypuszczam, że niestety jak większość i ta sprawa zostanie zamieciona pod dywan. Dopiero gdy komuś się coś stanie, to zostaną wyciągnięte konsekwencje, tak to najczęściej bywa, muszą być ofiary, by ludzie coś zrozumieli 😦

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s