Zakupy sprawiające przyjemność!

W moim życiu był taki przykry czas, że wydawało mi się, że długo nie pożyję, a do 2018 roku, to już wcale.

Każdy ma w swoim życiorysie różne chwile, bo nie zawsze jest pięknie i kolorowo i czasami coś nas przygniata i zaczyna szwankować zdrowie.

Pięć lat byłam szykanowana w mojej ukochanej sieci, kiedy myślałam, że osoba mnie hejtująca przyprawi mnie o zawał serca.

Kiedy poukładały mi się osobiste sprawy, to dostałam obuchem od całkiem nieznanej mi osoby, która pięć lat umilała mi korzystanie z Internetu.

Ta osoba wciąż jest w sieci i się na jednym z forum wybiela i na mnie zwala wszystko, a w zasadzie nadal nie wiem jak się ona patrzy na siebie w lustrze!

Wyjątkowa kanalia, ale udało mi się to przetrzymać i kiedy doniosła na mnie na Policję, to się po prostu odsłoniła i zdemaskowała.

Od kilku miesięcy mam idealny spokój w sieci, bo hejterka chyba zrozumiała, że się nie poddam i dalej będe pisała swojego bloga.

Nie będę tu przytaczała jej możliwości hejterskich, a podam jej dane osobowe i niech wie, że tylko mnie ponownie tknie – idę na nowo do Prokruratury.

Nazywa się Maria Pałac i mieszka w Krakowie i powtarzam, że jeszcze raz mnie obrazi – nie daruję.

Przetrwałam tylko dlatego, że miałam styczność z osobą psychicznie chorą i tłumaczyłam sobie, że osoba psychiczna nie wie co czyni.

Długo nie mogłam odzyskać swojej tożsamości, ale udało się i mimo, że Mama jest ciężko chora, to bronię się przed depresją.

Pisałam niżej, że jestem domatorką, ale z wiosną postanowiłam odrobinę otworzyć się na świat.

Nie wierzyłam więc, że dożyję do wiosny 2018 roku i kiedy wciąż żyję postanowiłam żyć.

Nie kupowałam do swojego domu od 5 lat niczego, bo nie miałam do tego głowy, aż tej wiosny wyszłam z domu i dokonuję drobnych zakupów.

Chcę znowu ładnie mieszkać i dokupuję punktowo drobiazgi i stroję swój dom z czego bardzo się cieszy mój Mąż!

Nie potrafię iśc w miasto, tylko dla samego spaceru i albo idę z aparatem i robię zdjęcia, albo zabieram ze sobą aparat i też robię zdjecia nawet w sklepie.

Za każdym wyjściem zakupuję coś dla domu, bo wciąż czuję się kobietą, której żależy i tak kupiłam:

 • nowe akcesoria do łazienki,
 • kupiłam koszyk na mężowskie drobiazgi,
 • trzy, śliczne poszewki na mini poduszki,
 • podkładkę pod kolor dla dużego wazonu,
 • świeczkę pachnącą w szkalnym kielichu,
 • zegar na kominek, postarzały fabrycznie,
 • pojemnik kolorowy na płyn do mycia naczyń,
 • i mam zamiar jeszcze wiele zmienić i się z tego cieszyć.

Kocham wiosnę tego roku, bo dodała mi skrzydeł i czuję się kobietą szczęśliwą.

Lubicie zmiany – lubicie drobne zakupy za niewielkie pienądze, aby zrobić sobie przyjemność?

 

Zdjęcie użytkownika Elżbieta Maria Saga.

Zdjęcie użytkownika Elżbieta Maria Saga.

Zdjęcie użytkownika Elżbieta Maria Saga.

Zdjęcie użytkownika Elżbieta Maria Saga.

Reklamy

9 uwag do wpisu “Zakupy sprawiające przyjemność!

 1. Tak, drobne zmiany są dobre.
  A jeśli chodzi o zakupy, mój miły, gdy ciężko chorował, lubił chodzić po sklepach i wyłapywać „okazje” … dzisiaj mam z tego pożytek, bo kochany mój w TK Maxxie potrafi mi wynaleźć super rzeczy do ubrania 🙂

  Polubienie

  1. Jak nie jestem zmęczona codzienną harówką, to lubię kupić sobie coś nowego. Ale przeważnie o tym nie myślę i dopiero jak trzeba dobrze wyglądać, zaczynam się martwić. Ostatecznie nigdy nie jest tak, żeby jakoś nie było, tylko że to jakoś zamienia się w byle jakoś. A to już głupio, bo jestem na to za stara.

   Polubienie

 2. Zakupy lubię, ale zmian już nie bardzo. To głupie, ale nawet gdy przestawię łóżko w inne miejsce, to potem dwie noce się męczę. A odnośnie hejterki, to należy jej współczuć, to musi być wyjątkowo pusta wewnątrz i w głowie osoba, nie warta żeby na nią napluć.

  Polubienie

 3. Ani zakupy, ani zmiany w otoczeniu nie rajcują mnie, o ile nie są radykalną poprawą użyteczności. Lubiłem robić zdjęcia towarów sklepowych, ale głównie z obszaru elektroniki, problem w tym, że jest to zabronione.
  Na hejtujących jedyny sposób to ignorowanie i lekceważenie. Gdy o tym się zapomni to konflikt rozrasta się do nieprzewidzianych rozmiarów.

  Polubienie

  1. Kobiety tak mają, że od czasu do czasu ruszają w miasto, aby upiększyć swoje mieszkanie ha ha
   Nie masz racji odnośnie hejtu w sieci. Co byś zrobił, że ktoś Ciebie hejtuje 5 lat i wymyśla okropnie krzywdzące opinie. Co z tego, że nie karmiłam trolla, a 5 lat udręki musiałam przetrzymać, bo basko psychiczne. Sprawa na Policji, a Policja mimo, że podałam dane osobowe rozkłada ręce, a Ty dalej jesteś gnębiony?
   W końcu Policja przychodzi do poszkodowanego i zabiera mu kompter, bo Hejkterka donisła wpis na blogu. Sześć tygodni sprawdzaja komputer, choć tylko posłużyłam się cytatem. Co być zrobił, kiedy czujesz się niewinny, a policja na zlecienie henterki rekwiiruje Ci sprzęt.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s