Oni ponownie zagłosują na PiS!

Znalezione obrazy dla zapytania pisowcy

 

Mój kolega wirtualny wybrał się w swoje, dawne strony, gdzie się wychowywał.

Ot tak sobie zrobił Dzień Dziecka, aby zobaczyć jak to teraz wszystko wygląda i czytamy:


 

„No .. dzisiaj to był mój dzień powrotu do przeszłości. .;mysli;.
Wybrałem się ja bowiem na wieś , do miejsc gdzie spędzałem wakacje jako mały chłopiec na łonie Natury, nad rzeczką z której można było pić wodę, pośród drzew i z bogactwem rybek..
A tam inny świat i gdyby mnie tam nagle przeniesiono to nie zgadł bym gdzie jestem, bo tam gdzie były polne drogi i stare chałupy – nowoczesne domy z mediami i ogrodami pośród trawników pełnych egzotycznych iglaków, a na zewnątrz asfaltowe arterie i chodniki z kostki..
I tylko szkoda że mój strumyk z brzegami obrośniętymi niezapominajkami na niebiesko
gdzie koszykiem łowiłem ryby – to już wybetonowany kanał w którym rybki nie uświadczysz. .;smutek;.
Ale infrastruktura szokująca i tam gdzie był przejazd z szlabanami na korbę i wiecznie pijanym dróżnikiem
– … dwupoziomowy tunel – NA WSI!!!
SZOK… .;shocked:.
Rozmawiałem z miejscowymi i to wszytko powstało za czasów PO, bo od 2,5 roku nie robi się nic, ale i tak będą głosować na PiS, bo PIS rozdaje pieniądze i jest pobożny!! .:oklaski:.
Poza tym to przesympatyczni i gościnni ludzie…dopóki nie poruszać spraw religii i polityki, bo te są już zaklepane!! .:0belay:.
Są zdesperowani nigdy więcej nie dopuścić do władzy Tuska, za to co zrobił z PROFESOREM Lechem Kaczyńskim (we spółce z Putinem!) .;34;.
I z kim tam mogłem dyskutować – jak jest ich 1 babcia, troje dzieci z małżonkami – czyli 6, oraz sześcioro pełnoletnich wnuków:
– razem13 dorosłych osób w tej jednej rodzinie i WSZYSCY KOCHAJĄ PIS bo ksiądz tak kazał, a Bogu nie wolno się sprzeciwiać. .;34;. Tak został wychowany nawet i 19-letni wnuk i tego się będą trzymać!! .:dziadek:.
Jakie szanse ma MÓJ JEDEN GŁOS PRZY ICH TRZYNASTU?? .;smutek;.
Byłem przerażony słuchając ich, bo widać było że to DOBRZY LUDZIE, którzy jednak tak jak w Boga – wierzą w Jarosława, bo wg nich ten wie co robi i Opatrzność boska go zesłała.. .;kaplan;.
AMEN”

Reklamy

27 uwag do wpisu “Oni ponownie zagłosują na PiS!

 1. Jeśli się mieszka tam, gdzie odbiera się tylko TVP, to niczego innego nie można się spodziewać. A takich miejsc wcale nie jest mało.
  No cóż, kościół wziął pieniądze i przywileje, ale weźmie i baty, bo nic nie ma za darmo. Rządy się zmienią, a ludzie w tych rządach nie zapomną, jak było. I opowiedzą, dokładnie, w innej już publicznej TV.
  Ale to melodia przyszłości. Na razie rolnicy dostaną po .upie, bo dopłaty będą mniejsze, a tego bardzo nie lubieją. I nawet ksiądz im nie pomoże.

  Polubienie

 2. Że wieś się przekształca to dobrze, ale jak widać z opisu jest to przekształcenie powierzchowne. Wewnątrz wielu Polaków ma mentalność chłopa pańszczyźnianego i musi trochę czasu minąć, żeby to się zmieniło. Więcej niż potrzeba na zabetonowanie strumyczka.

  Polubione przez 1 osoba

  1. Świechno mentalność Polaków w tych środowiskach nigdy się nie zmieni. Oglądają inne media i czytają inną prasę. Nie widzą tego, co zrobiono z niepełnosprawnymi i tego jak ten rząd niszczy zdobycze ostatnich 27 lat.Nie wiedzą jaka ważna jest nasza pozycja w Europie i to, że Unia obetnie im subwencje na rozwój dalszy naszego Kraju. Mają klapki na oczach pod nazwą 500+ i teraz 300+

   Polubienie

 3. Cóż, ludzie są mamieni, TVPiS robi świetną robotę, TVSram i radio Maryja też, ogłupiają ludzi niczym Goebbels i wychodzi jak wychodzi… Jeżeli opozycja szybko nie weźmie się w garść to ten PiSowski koszmarek jeszcze długo potrwa 😦

  Polubienie

  1. Mnie zastanawia dlaczego ludzie nie myślą samodzielnie. Mnie wiele się nie podobało w rządach PO i potrafiłam ich ganić, a zwłaszcza pod koniec kadencji. Zjadła ich arogancja władzy i lekceważenie elektoratu, ale nie mogę znieść tego psucia kraju od dwóch lat.

   Polubienie

   1. Problem w tym, że PiS teraz na tym jedzie. Wyciąga każdy syf jaki zrobił poprzedni rząd, straszy ludzi, jednocześnie wychwalając siebie i to NIESTETY działa 😦 Głupie ludzie we wszystko uwierzą 😦 😦

    Polubienie

   2. Stasiu psucie kraju trwa już 3 lata i dziwię się, że niektórzy wciąż wierzą w obietnice wyborcze, kiedy tylko 500+ dotrzymali, a reszta w lesie i nigdy nie zostanie spełnione.

    Polubienie

   3. Oj tak. Co prawda na fb należę tylko do grup antyPiSowskich więc nie wiem jakie nastroje panują w obozie wroga, ale widzę ilu ludzi boli to co robią z tym krajem 😦

    Polubienie

 4. To psucie państwa zaczęło się już od chwili, gdy Wałęsie zachciało się być „prezydętem”. Potem już poszło gładko.
  30% to w porywach stały elektorat PiS, Wygląda więc na to, że pozostali by mocno musieli się zintegrować, aby jednych popaprańców odsunąć od władzy i oddać ją innym. A do tego nie ma ani zbyt wielkiej chęci, ani możliwości. Czyli … tylko Putin?

  Polubienie

  1. Anzai, ale żaden rząd nie posiadł Trybybału, nie łamał Konstytucji, nie manipulował Sędziemi i Policją. Za innych rządów nie było barierek wokół Sejmu i wpuszczano do niego Obywateli. Chyba widzisz różnicę?

   Polubienie

 5. Niestety, ja też takich znam. Ciągle słyszę: „Jak ja nienawidzę Ryżego”. Pytam dlaczego, ale odpowiedzi pokrętne – za to co zrobił Polsce. Naprawdę obawiam się przyszłości swoich dzieci, które o kościele nie chcą słyszeć… Co to będzie dalej?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s