Jeszcze jeden pomnik dzisiaj!

No i stało się!

Dzisiaj w Szczecinie – mojej stolicy województwa, odsłonięto pomik Lecha Kaczyńskiego!

Myślałam, że moje zachodniopomorskie jest dumne i nie ugnie się propagandzie PiS, a tu taka niespodzianka.

Ulice zakorkowane, Policja wszędzie i barierki, bo przyjechała pisowska świta, aby być na tej marnej wartości uroczystości.

Najpierw pobiegli wszyscy do kościoła w Szczecinie i tacy umęczeni długą mszą, udali się na miejsce gdzie postawiono chudego, wysokiego i zgrabnego „Prezydenta”, który w rzeczwistości był mały, gruby i tchórzliwy!

Żadna telewizja poważna tego nie transmitowała, a jedynie propaganda medialna czyli Info.

Po odsłonięciu tego maszkarka padły takie peany na jego cześć, że co trochę wybuchałam złością i na przemian śmiechem.

Morawiecki powiedział, że:

Był człowiekiem solidarności przed jej powstaniem. Człowiekiem solidarności przez wielkie S i małe s. Starał się angażować innych, by robotnicy nie zostali pozostawieni. Był inteligentem który współpracował z robotnikami. Jego ślady są widoczne nie tylko w Wilnie, czy na wschodzie, ale również w Szczecinie. Łączył politykę Jagielońską z Piastowską. Łączył tradycję z nowoczesnością”.

Pamiętam tą prezydenturę i pamiętam jego wiecznie przestraszoną twarz, która wyrażała to, że ta rola mu ciąży i dlatego kupowano dla niego słynne „małpeczki”, bo na trzeźwo się nie dało nic.

W programie „Czarno na białym” bardzo dokładnie oceniono tą marną prezydenturę i „dokonania” tego strachliwego człowieka, którego na to stanowisko wypchnął na siłę jego brat, a potem kazał mu robić kampanię i nakazał lecieć do Katynia!

Jak to się skończyło, to wszyscy wiemy i tylko dlatego stawiają mu te pomiki, aby zagłuszył swoje sumienie Jarosław Kaczyński.

Przyjdzie taki czas, że te pomniki będą rozbierane, bo Lech Kaczyński dla Polski i dla Szczecina nie zrobił nic!

 

Zdjęcie użytkownika Elżbieta Maria Saga.

9 myśli na temat “Jeszcze jeden pomnik dzisiaj!

  1. To jest nowy program rządu „POMNIK PLUS”-do 2020 roku w każdym gospodarstwie, na każdej ulicy, parku, skwerku i gdzie się tylko da ma stanąć pomnik Kaczyńskiego. Sam zamówiłem dwa, jeden na ogród, bo mi wczesną wiosną wróble nasiona wyciągają i jeden postawię przy czereśni, żeby odstraszał szpaki 🙂 🙂 🙂 A jak sobie kobiety nie znajdę to jeszcze sobie gumowego Lecha na łóżko zamówię 🙂 🙂 🙂 Miłej niedzieli 🙂

    Polubione przez 1 osoba

  2. Ja w ogóle jestem sceptycznie nastawiona do pomników wszelakich. Zwykle kosztuje to nieprawdopodobne pieniądze, a pożytek z tego wątpliwy. Rzadko grzeszą urodą, no i potem ewentualna likwidacja to już w ogóle straszny problem.
    W przypadku Kaczyńskiego to już w ogóle kpina, bo ten człowiek nikim wybitnym nie był, niczym sobie na te honory nie zasłużył, a smoleńska karuzela kręci się i kręci w najlepsze…
    PS: No i faktycznie, nawet nie podobny do oryginału…

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s