Już prawie nie ma uczciwych mediów!

Nie wiem jakie oglądacie wiadomości, aby się dowiedzieć, co piszczy w kraju i za jego granicami, bo ja oglądałam od lat TVN-24 i w gruncie rzeczy byłam zadowolona – do teraz.

Zauważyłam ogromną zmianę i to na minus, bo odkąd do władzy doszedł PiS- te szanowane przeze mnie media mnie ogromnie zawiodły.

Dlaczego?

Od dwóch, a może trzech tygodni napierdzelają tylko o piłce nożnej i Mundialu w Moskwie,  tak jakby w kraju nic więcej się nie działo.

Osobiście mam dość gadania o barku Glika i tego jak oni się przygotowują,  co jedzą, oraz gdzie trenują i śpią!

Mnie średniej obserwatorce piłki nożnej najbardziej interesuje finalny wynik meczu, a nie to, że piłkarze spędzają czas ze swoimi kobietami, które mają finasowany pobyt w Juracie, czy Arłamowie.

Mnie nie interesuje żona Lewandowskiego, która na jego karierze robi swoją!

TVN zmienił właściciela i może stąd wynika ten strach przed PiS-em,  dlatego posiłkują się tematami zastępczymi, aż do porzyganiienia.

Pamiętam czasy, kiedy „Wstajesz i Wiesz” prowadził świetny dziennikarz – Jarosław Kuźniar i iskrzyło między nim, a politykami – podobała mi się taka kawa na ławę.

Teraz dobrzy dziennikarze uciekają z TVN-u i dziś pożegnał się z widzami Rymanowski, który przechodzi do pisowskiego „Polsatu”!

Nagle dziennikarze uciekają i szukają bezpiecznej stacji, a my widzowie zostajemy osamotnieni i skazani na miałkie i nic nie ważne tematy.

„Polsatu” też nie będę oglądała, bo kiedy usłyszałam, że Przyłęska jest autorytetm w dziedzinie prawa, to „Polsat” ma u mnie pozamiatane.

Nagle wszystkie stacje się wystraszyły i dmuchają w trąbkę PiS-wi, a więc jednyną stacją informacyjną jest dla mnie TVN BIS i może ta stacja nie pójdzie drogą TVN-24.

Smutne to bardzo, bo jestem uczciwym człowiekiem i chcę, aby mnie uczciwie informowano!

Trzyma mnie przy nadziei jeszcze „Szkło kontaktowe”, które mnie informuje i bawi, choć  mimo, że odszedł Grzegorz Miecugow, to szkiełko nie „spisiało” i nadaje prawdę w formie satyrycznej, co mi bardzo odpowiada.

Oczywiście, że będę oglądała mecze z reprezentacją Polski i życzę im najlepiej, ale interesuje mnie jedynie wynik meczu!

Istnieje zagrożenie, że ludzie niedoinformowani przez dzienniki, albo słuchający telewizji INFO, albo tylko Telewizji Trwam – ponownie zagłosują na PiS i to będzie wina TVN-24, które boi się PiS i nie informuje ludzi o tych ich draństwach!

Mnie to nie grozi, ale wielu myśli  kategoriami takimi, że tylko PiS da im dobry byt i szczęście.

Tak dla odmóżdżenia poszłam dzisiaj nad nasze jezioro wraz z Mężem.

Porobiłam zdjęcia – pogapiłam się na ludzi!

Kiedy wracałam spotkała mnie wielka niespodzianka.

Szłam sobie powoli i za zakrętem wyszły na dróżkę łabędzie ze swoją szóstką maluchów, aby poskubały sobie świeżą trawę.

Mama dumna, a Tata zamykał szereg – maluchy pod opieką, a ja szczęśliwa, że mogłam to zamknąć w kadrze!

Zdjęcie użytkownika Choszczno i okolice w obiektywie.

Zdjęcie użytkownika Choszczno i okolice w obiektywie.

Zdjęcie użytkownika Choszczno i okolice w obiektywie.

Zdjęcie użytkownika Choszczno i okolice w obiektywie.

Zdjęcie użytkownika Choszczno i okolice w obiektywie.

Zdjęcie użytkownika Choszczno i okolice w obiektywie.

Zdjęcie użytkownika Choszczno i okolice w obiektywie.

Zdjęcie użytkownika Choszczno i okolice w obiektywie.

Zdjęcie użytkownika Choszczno i okolice w obiektywie.

Zdjęcie użytkownika Choszczno i okolice w obiektywie.

Zdjęcie użytkownika Choszczno i okolice w obiektywie.

 

28 myśli na temat “Już prawie nie ma uczciwych mediów!

 1. TVN ma nowego współwłaściciela i to całkiem przyzwoitego (Discovery). Pewnie dlatego musiał odejść Rymanowski, z ewidentnie widocznymi sympatiami do PiS.
  Jest sezon ogórkowy, a że ogórki słabo rosną, bo susza 🙂 to zajęto się MŚ i bardzo dobrze.
  O stację jestem spokojna i Tobie tego spokoju życzę 🙂

  Polubienie

 2. Teraz o mundialu mówią wszędzie, więc nie ma co się dziwić że TVN dał się ponieść fali, ale i tak uważam że z tych naszych wszystkich stacji, to wiadomości, szczególnie jeśli chodzi o to co w polityce, ma najrzetelniejsze. A szczególnie w porównaniu do tej żenady jaka odbywa się w TVP. A zdjęcia są piękne! Miłego dnia 🙂

  Polubienie

   1. Oglądam częściej TVNBIS, bo tam jakoś znośniej jest i prawdziwiej. TVN24 się zepsuło i nawet ktoś dzwonił do szkiełka i to samo zauwazył.

    Polubienie

 3. Piękne zdjęcia, ładnie jest u Ciebie Elu.
  Mam nadzieję od Ciebie dowiedzieć się, czy Polacy mają jakąś pozycję w zawodach i jakieś wygrane mecze.
  Nie zaprzątaj sobie głowy stacjami telewizyjnymi, bo postępują tak, aby nie tracić kasy.

  Polubienie

  1. Będe oglądała tylko naszą reprezentację Teresko i coś na skrobnę na blogu, a wiadomości znowu o piłce nożnej – mam nerwa, bo bym chciała wiedzieć, co się w Polsce dzieje prócz piłki 🙂 Tak mam ha ha. Dziękuję za pochwałki 🙂

   Polubienie

 4. Informacje z jakiej stacji by nie były przepuszczam przez filtr osobisty… Gdy wracałem ostatnio z działki z lasu wyłonił się potężny łoś, samochody zaczęły stawać aby pstryknąć fotkę lecz on nie chciał współpracować i pamiątki nie będzie. Może innym razem! 🙂

  Polubienie

 5. Kocham takie spotkania, 🙂 ale miał Pan frajdę. Mnie się zdarza żubry widywać na drodze. W czasie rykowiska jesienią jelenie zatrzymują auta i przyglądają się pasażerkom, a potem… wbiegają w las.

  Polubienie

 6. W moim domu rodzinnym telewizor jeśli chodzi o wiadomości jest ustawiony na któryś tvn, bo moja mama nie toleruje tuby propagandowej (poza tym kiedy zobaczy przez przypadek Cejrowskiego, krzyczy „wyłącz to G”). I bardzo lubi Szkło kontaktowe. Na tvp ogląda tylko seriale.

  Piękne miejsce na zdjęciach 🙂

  Polubione przez 1 osoba

  1. Świechno dziękuję. Faktycznie mieszkam w pięknej miejscowości gdzie zieleni nie brakuje, a jezioro jest w środku miasta i mamy gdzie spacerować. Mamę masz bardzo postępową, bo wie co dobre, a co złe, a Cejrowski jest nie do zniesienia. Robi fajne programy przyrodnicze i na tym powinien zaprzestać.
   Pozdrawiam serdecznie 🙂

   Polubione przez 1 osoba

   1. Moja mama jest postępowa, a Cejrowskiego kilka lat temu nawet oglądaliśmy, dopóki nie stało się dla nas jasne, że on wszędzie przyjeżdża jak wielki, biały pan, który naśmiewa się z lokalesów.

    Polubienie

   2. Myślę, że ma jakiś problem ze sobą i to go połączyło z panią Pawlikowską. Tyle, że ona ma jakąś tam refleksję, on natomiast zamienia się w coraz bardziej radykalnego zrzędę z którym pewnie coraz trudniej prywatnie wytrzymać.

    Polubienie

   3. Do depresji trzeba mieć skłonności, to indywidualna reakcja. Natomiast jakoś tam na moment go wybrała. Albo jeszcze nie gadał tak trzy po trzy, albo to świadczy o jej ówczesnym stanie umysłu.

    Polubienie

 7. Mówiąc o mediach nie wolno zapominać o dziennikarzach. Ci przeszli ogromną metamorfozę – przynajmniej od czasów A.Fredry. Oto jeden z jego utworków:

  Będę feudałem,
  Albo radykałem,
  Kogo mam obrzucić błotem,
  pomówimy potem o tem.
  Moje czoło jak miedziaczek
  Moje pióro jaj wiatraczek
  Na usługi swoje masz,
  Tylko powiedz, co mi dasz

  Aleksander Hrabia Fredro

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s