Spisuje Policja Obywateli!

Znalezione obrazy dla zapytania białe róże

Już wiadomo, że Polska bezprawiem stanie, bo to, co ten nierząd z sądownctwem zrobił, to już pachnie Trucją, a Kaczyński idzie tropem Erdogana!

Jakie są obecne rządy w Turcji można znaleźć w sieci, a są to rządy autorytarne i wymuszony jest kult jednostki i tak samo jest u nas, że Kaczyńskiego boi się każdy z tej szemranej partii i zaczynają się bać Obywatele.

Dziś pod Sądem w Warszawie stoją ludzie w obronie sądów, ale została nasłana Policja na tych ludzi i spisują każdego po kolei!

Już jest mały krok do tego, że zamkną nam wszystkim usta i będą masowo aresztować każdego, kto śmie mieć własne zdanie na temat polskiej, obecnej polityki.

Niech nikt w Polsce nie czuje się bezpieczny, bo szykują się czasy bezprawia i każdy z nas może być sądzony przez sędziego z nadania politycznego.

To takie smutne, że daliśmy sobie odebrać nasze prawa, a rządzą nami debile, którzy poszli w politykę dla kasy!

Tak sobie wymyśliłam, że tak przykro rano wstać i nie mieć na kogo głosować, bo faktycznie nie ma!

Jednak to co odpierdziela Kaczyński, który nie potrafi sam zrobić sobie zakupów, to jest ewenement na skalę światową.

Ludzie nie wytrzymują i publikują w sieci swoje niezadowolenie i posłuchajcie, co Obywatel mówi na miliony dawane Rydzykowi i nie żadnemu ojcu, a złodziejowi!

 

Drugi głos na niezgodę tego, co w kraju się dzieje i myślę, że takich głosów będzie coraz więcej, a mój blog, to jest totalna niezgoda na tych nieudaczników i hochsztaplerów!

Gabriela Lazarek

Tego dnia wstanę rano i jak zwykle zaparzę kawę. Stanę w oknie i z uśmiechem spojrzę w niebo, nabierając glęboko powietrza.

Pójdę na spacer. Jeżeli to będzie wiosna lub lato, to pójdę na łąkę. Może nazrywam kwiatów do wazonu. Jesienią pójdę poszeleścić trochę po liściach i powdycham ich jesienny zapach.
Zimą wyjdę na trzaskający mróz i będę podziwiać białe widoki.
I będę się uśmiechać do wszystkich mijanych osób.
O 17:00 pójdę na rynek, serdecznie wyściskać obecnych tam codziennie ludzi i będę beczeć na głos z ulgi i radości.
Puścimy „Odę do radości „na cały regulator i będziemy śpiewać i tańczyć tam, gdzie teraz stoimy z transparentami, a Włodek jak co dzień, będzie nas częstował ciasteczkami.
Staszek jak co dzień, to wszystko nagra.

Nie ma znaczenia jaka to będzie pora roku, jaki dzień tygodnia. Będzie to z pewnością jeden z ważniejszych i piękniejszych dni w życiu.

Teraz też budzę się rano, robię kawę i patrzę w niebo i chodzę o 17:00 na rynek.
Też chodzę na łąkę i staram się uśmiechać do ludzi.

I czekam.
Czekam na ten dzień, kiedy uwolnimy się od tej zarazy.
Od tej choroby, która zmieniła tak wielu ludzi wokół.
Ludzi opanowanych przez strach, kłamstwa, teorie spiskowe i nienawiść.
Czekam na dzień, kiedy ci, którzy są za to odpowiedzialni, staną się małą, niegroźną myszą uciekającą w najglębszą szczelinę i wszyscy to zobaczą.
Zobaczą, że głupiec jest głupcem, złodziej złodziejem, a kłamca i nienawistnik, kłamcą i nienawistnikiem.

Teraz rządzi ich cień wielki na całą ścianę i przysłania ludziom prawdę.
A ludzie albo boją się tego cienia albo patrzą na niego jak na boga.
Ten cień przysłania prawdę o nas samych.
Ja wierzę, że ludzie z natury są dobrzy.
Nie chcę tego zmieniać.

Wystarczyłoby, żeby więcej ludzi w to uwierzyło i spróbowało o tę dobrą część ludzkiej natury zawalczyć.

Czekam na ten dzień i wierzę, że nadejdzie.
Musi nadejść.

21 myśli na temat “Spisuje Policja Obywateli!

 1. Piękny, poruszający wpis pani Gabrieli, ale jest jeden problem: kto to jest „dobry człowiek”? I to nie żadne czepianie się, ale kwestia zasadnicza. Lekcje neutralnej etyki powinny być obowiązkowe.

  Polubienie

  1. Dobry człowiek to ten komu zależy żyć w bezpiecznym i przyjaznym państwie. To ktoś kto się martwi, że odbierają mu podstawowe prawa. Ktoś, kto ubolewa, iż to co było dobre dla kraju zostaje podeptanie i to dobry człowiek widzi!

   Polubienie

   1. Ja się z Twoim wpisem całkowicie zgadzam. Jaki jest koń każdy widzi. Odniosłam się do wypowiedzi p.Gabrieli, który jest poruszający, choć z podziałem na ludzi dobrych i złych w/g kryterium politycznego byłabym bardzo ostrożna. Jestem przekonana, że wielu politycznie mi bliskich rodaków wcale nie chciałabym mieć za przyjaciół 🙂 Tak po prostu wynika ze statystyki – w każdej grupie społecznej, utworzonej w/g jakiegoś kryterium, znajdą się ludzie nieuczciwi lub socjopatyczni obok altruistycznych i serdecznych. Nie wiem, czy mnie rozumiesz?

    Polubienie

   2. Szarabjko zgadzam się i przed wyborami rozmawiałam z ludźmi, którzy byli za PiS-em. Tłumaczyłam, ale się nie sprzeczałam, bo każdy człowiek ma prawo do swoich poglądów – nie wierzyli mi, a teraz biją się w piersi, że zbłądzili i za to ich szanuję, bo sami się przekonali, iż nie mieli wyobraźni.

    Polubienie

   1. Oddaliśmy im kraj, to se wzięli i go krok po kroku rujnują, a ludzie dalej będą na nich głsowali! Wiesz Stasiu dlaczego? Dlatego, że opozycja nie ma jaj, a Wałęsa tu nic nie pomoże. 3 lata i żadnego przywódcy!

    Polubienie

 2. Wiem, że nie powinnam się wypowiadać, generalnie nie mając pojęcia o polityce, ale coś tam wiem. Pamiętam paskudztwa Platformy, rozbestwienie dziennikarzy typu Lis i różne inne rzeczy, przy których tępe głowy PiS-u się chowają. Bardzo sobie cenię spokój, którego wcześniej nie było na osiedlu i patrole, które ten spokój zapewniają bez zbytniego afiszowania się. Mówisz Elu o wielkiej polityce, ale ja mam do czynienia z małą i w pełni mnie zadowala. Przepraszam że to piszę, ale jak mi się w moim mikroświecie nie podoba, też piszę. Nawet w rodzinie nie jest tylko dobrze albo tylko źle. Zrozumiem, jeśli uznasz moją wypowiedź za debilną, ale skoro rozmawiamy, nie będę lakonicznie wstawiać jednego zdania, żeby odfajkować.

  Polubienie

  1. Teresko masz prawo się wypowiadać tak jak to czujesz i widzisz. Każdy ma prawo do własnego zdania. Mnie ostatni okres panowania PO też mocno się nie podobał, ale teraz to co się dzieje zakrawa na zniewolenie każdego obywatela. Oni się dopiero rozkręcają i nie mam pojęcia co jeszcze zrobią aby zdobyć pełnię władzy. Tak nie robił nawet Gierek! To co popsuli przez 3 lata będziemy latami naprawiać. W lokalną politykę też wejdą i będą zmiany na stanowiskach Teresko i dopiero jak popsują samorządy, to może być Ci Teresko przykro i szkoda.

   Polubione przez 1 osoba

 3. Samorządy są tak popsute, że bardziej przykro być nie może. Nie pamiętam przyzwoitego samorządu w Hajnówce. Ostatnio tylko starosta się udał z PSL, ale swoi go chcieli w połowie kadencji usunąć, to przeszedł do Platformy z większością głosów. Dla mnie akurat dobrze, bo go lubię za ludzką twarz, ale według mieszkańców się zeszmacił.
  Byłam w liceum suwalskim /tym, które Wajda skończył/, jak polonistka przyniosła na lekcję zdjęcie Gierka i ze łzami w oczach przedstawiła nam „nareszcie porządnego człowieka”.

  Ela, nie emocjonuj się tak bardzo, pamiętaj że zdrowie masz nie najlepsze i nawet się nie zastanawiaj, czy zdrowie ważniejsze, czy polityka, gdzie jako jednostki możemy cokolwiek wyłącznie przy urnach.

  Polubienie

  1. Teresko wiesz czego mi żal? Tych lat kiedy Polska jako tako stanęła na nogi, bo wystarczy pojechać w Polskę i zobaczyć jak wypiękniała. Teraz oni walczą aby sobie wszystko podporządkować, a kraju nie budują, bo się spalają w jątrzeniu i dzieleniu Polaków.
   W samorządach zawsze różnie bywało i będzie tak, ale to dobrze Teresko, bo nie możemy wszyscy jednakowo myśleć. Muszą się ścierać.
   Brakuje mi w Polsce mądrego, który ten kraj na nowo będzie chciał budować.
   Nie umiem Teresko uciec od polityki, ale staram się nie denerwować.

   Polubienie

  1. Ostatnio widziałam jak strażnicy miejscy konfiskowali towar biednych babć, które handlowały sałatą. Okrutnie się zachowali. Ludziom w służbach puszczją hamulce, a więc wszystko jeszcze przed nami anzai.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s