Zniewolona Polska!

Oglądałam dzisiaj obrady w Sejmie od dechy, do dechy i oczom nie wierzyłam jak to wszystko przebiegało!

Chodzi o sądownictwo w Polsce i niestety, ale jako społeczeństwo jesteśmy pogrzebani, bo sądy będą upolitycznione.

Nie wierzcie więc już w sprawiedliwe sądy i każdy, kto będzie chciał poszukać w sądzie sprawiedliwości, to jej nie znajdzie, gdyż wyroki będą wydawane przez Kaczyńskiego i Ziobrę!

Wiem, co piszę, gdyż w 2017 roku, kiedy PiS miał już władzę, złożyłam do sądu dwa zażalenia, pisane przez bardzo dobrego prawnika i zostały odrzucone.

Wyczułam już wówczas, że sądy są upolitycznione, a sędziowie bali się własnego cienia.

Radzę Polakom, aby żyli tak, by omijali sądy, bo nic nie wskórają od dzisiaj.

W Sejmie odbierano głos opozycji przez wyłączanie mikrofonu i widać było uśmiech szyderczy na twarzach posłów PiS.

Od dziś z każdym mogą zrobić wszystko i nie pomogą tutaj żadne już demonstracje na ulicach bo:

Daremne żale – próżny trud,

Bezsilne złorzeczenia!

Utraconej Polski
nie wrócim do istnienia!

Jest dla Polaków jedyna nadzieja, że Jarosław Kaczyński zostanie pokonany przez chorobę, co widać na poniższym zdjęciu, a wtedy ta partia sama się zagryzie i zaora.

Dziś z mówincy sejmowej wiele razy padło, że posłowie tej partii pójdą do więzienia i grożą jej poniższe paragrafy!

Każdy poseł PiS i innego ugrupowania, który głosował za usunięciem siłą bezprawia organów konstytucyjnych, TK, KRS i SN oraz każdy członek tego przestępczego rządu, ale również Duda ze swoimi ministrami i wszyscy urzędnicy, którzy pomagali w tym bezprawnym antykonstytucyjnym procederze odpowiedzą z art 128 kodeksu karnego, który brzmi:

Art. 128. § 1. Kto, w celu usunięcia przemocą konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje działalność zmierzającą bezpośredniodo urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

§ 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§ 3. Kto przemocą lub groźbą bezprawną wywiera wpływ na czynności urzędowe konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Ktoś znowu mi zarzuci, że piszę o polityce, ale na wszystkie świętości pragnę, aby moje Dzieci i Wnuki żyły w wolnej i praworządnej Polsce, a nie w takiej gdzie w Warszawie jest więcej niebieskich ludzików aniżeli mieszkańców!

 

Jarosław Kaczyński w ostatnich dniach poniósł dwie znaczące porażki. Na zdjęciu prezes PiS wychodzi ze szpitala przy ul. Szaserów w Warszawie.

20 myśli na temat “Zniewolona Polska!

 1. Jaro wygląda jak ja, gdy wsiadam do auta lub wysiadam. Oczywiście przyjaciół, bo swojego nie mam. My nawet chyba rówieśnikami jesteśmy.

  Polubienie

   1. Pamiętam czasy ich rządów w 2005/07 i dopiero się rozkręcali, ale na szczęście przegrali. Wiedziałam, że kiedy ponownie dojdą do władzy to będzie sieczka na Polsce!

    Polubienie

 2. Pod koniec listopada 2015 r. pisałem, że za łamanie konstytucji trzeba złożyć wniosek o postawienie winnych przed Trybunałem Stanu. Ale jak pamiętamy zamiast tego liderzy opozycji z Petru, i Rzeplińskim na czele widzieli światełko w tunelu i chodzili na spotkania z PAD-em.
  Gdy teraz piszę, że lada chwila będzie Majdan w jeszcze lepszym wykonaniu to nadal inni widzą światełko, tak jakby im ktoś latarnią w łeb przyłożył.

  Polubienie

  1. Ciekawa jestem anzai, czy cokolwiek się ruszy, gdy Rodacy wrócą z wakacji! Ruszy się kiedy zamkną młodzieży Internet i aby kraj opuścić konieczne będą paszporty i zasieki na granicy Polski. Kiedy wszystko pójdzie w górę i z pensji będzie trudno wyżyć. Kiedy do ludzi dotrze, że to jest dojna zmiana. Póki co, biorą 500+ i jakoś leci!

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s