Kościół i moralność!

Napiszcie i wytłumaczcie jak to jest możliwe?
Podobno ślub kościelny dany jest raz w życiu i na całe życie.
Czytam  w sieci, że córka śp. pary prezydenckiej – Marii i Lecha Kaczyńskiego znowu jest w ciąży i jeszcze przed porodem pragnie zawrzeć z ukochanym nr 3 ponownie ślub kościelny.
Puk, pukam się w głowę i nic nie pojmuję, bo inna para, której nie wyjdzie ma problem z uzyskaniem rozwodu kościelnego i czasami, to trwa bardzo długo.
Czy coś się zmieniło w temacie, że można wziąć więcej niż jeden ślub kościelny?
Wydaje mi się, że nie, ale w każdej regule podobno są wyjątki i kościół przymknie oko na taki drobiazg jak przysięga małżenska składana przed Bogiem i może Pan Bóg zrobił się mniej drobiazgowy.
Zachodzę w głowę, bo brałam ślub jeno w USC, gdyż bałam się, że w razie klapy w małżeństwie będę miała problemy z rozwodem i nie chciałam Boga oszukiwać!
Przyjmuję więc tezę, że za PiS-u można cudzołożyć, zdradzać, kłamać, a i tak kościół przygarnie taką owieczkę i ją uszczęśliwi!
Jedym słowem – sumując, to Marta Kaczyńska, co sobie pożyła i co sobie pożyła, to jej! 😀
Interesujące jest też to, że wciąż nosi nazwisko po ojcu, mimo, że już miała dwóch mężów. Powstaje pytanie, czy z trzecim mężem także zachowa słynne nazwisko po ojcu Prezydencie, bo to jest taki profit w razie wypłaty kolejnych transzy za zamach!
Niech Marta Kaczyńska żyje sobie jak „kce”, ale jak w tym wszystkim wygląda doktryna kościelna! 😀

Jeśli bóg istnieje, czekam na pierdolnięcie w czasie ślubu w wieżę kościelną.
Krzywoprzysięstwo stało się w PiSie normą.
Trzeci ślub. Drugi kościelny. Dwa rozwody. Jeden kościelny (dostaje sie go z powodu choroby psychicznej, nieskonsumowania małżeństwa czy „przymusu lub ciężkiej bojaźni”). Trzecie dziecko z innym. Zdrada w trakcie pierwszego małżenstwa i zajście w ciążę, co oznacza, że w trakcie małżeństwa miała romans. Wzięła ogromne odszkodowanie za śmierć rodziców w wypadku lotniczym, a nie zamachu na życie, jak chce PIS.
To ktoś, kto kreuje się na autorytet moralny i poucza innych, jak mają sie zachowywać i ubierać -felietony w „Sieci”, gdzie ostrzega przed masturbacją, pisze o seksie i o edukowaniu dzieci a także o nieodpowiednim stroju i nadmiernym korzystaniu z solarium.
Mnie nie obchodzi czyjeś życie. Ale dlaczego w czyimś oku widzi źdźbło a w swoim belki nie widzi? I jeszcze mnie poucza?
Bezczelna lewaczka
http://natemat.pl/244687,trzeci-slub-marty-kaczynskiej-ma-s…

Zdjęcie użytkownika Bezczelna lewaczka.

14 myśli na temat “Kościół i moralność!

 1. Kościół zawsze żył z obłudy i to się nie zmieniło. Dopóki maluczcy będą za parę zdrowasiek i wizję nieba wrzucać grosiki tak będzie.

  Polubienie

  1. Świechno i niech sobie ludzie chodzą do kościoła, bo podobno to jest dom Boga, ale dlaczego ludzie to psują i ci w sukienkach też zyją w kłamstwie i obudzie, choć z ambony nas wciąż pouczają jak mamy żyć! Dla mnie to jest niezrozumiałe.

   Polubione przez 1 osoba

 2. Brałam ślub kościelny z pierwszym byłym. Teraz nigdy bym na to nie pozwoliła, żeby gość w kiecce naznaczał mnie w imieniu Boga. Z Bogiem sama omawiam kwestie. Mam spostrzeżenia, że kiedy księży dopuścić do ludzi, od razu psują im życie.
  Doktryna to iluzja jak cały ten kościół.
  Nie zazdroszczę Marcie kasy i takiego życia. Wydaje mi się, że ona przy Dubienieckim nauczyła się cwaniactwa. Jest młoda i życie wymknęło się jej spod kontroli. Dobrze że ma te córeczki, a teraz może zazna czegoś normalnego i dobrego. Niech sobie robi show z klechami, bo może chce całej tej opinii publicznej pokazać gdzie ja ma. Wcale bym się nie zdziwiła. Gdybym zaznała tyle co ona, po wyjściu z kościoła pokazałabym wszystkim środkowy palec.

  Polubienie

  1. Teresko, al e po co robić show z tak poważnej sprawy jak ślub. Po co narażać się na wszelkie opinie i krytykę. Z tego wychodzi, że jedni mogą więcej niż drudzy i to okropne zakłamanie! Robi mi się niedobrze!

   Polubienie

 3. Elu, ślub nie jest żadną poważną sprawą. Jest imprezą. Gdyby tak szybko nie następowały rozwody, można by sądzić, że faktycznie pełni jakąś rolę. Ale nie pełni. Chyba że cywilny z formalnościami dla obywateli, którym czasem się przydaje, a czasem nie.

  Polubienie

 4. Marta Kaczyńska jest uprzywilejowana, więc i piętnaście ślubów kościelnych może brać 🙂 To jest obłuda, kościół jest jej pełny ale i świat również. Marta Kaczyńska to kurwiszon udający świętą, a że ma takiego wuja więc jej kościół sprzyja…

  Polubienie

 5. A ludzie dają się nabrać na każdą bzdurę. Nie myślą i to mnie frustruje, bo gdyby wyciągali wnioski, nie byłoby tyle absurdów.
  Pozdrawiam

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s