Tajemnica śmierci Marilyn Monroe!

 

Znalezione obrazy dla zapytania marilyn monroe

Marilyn Monroe, słynna blond piękność – aktorka, modelka, piosenkarka urodziła się w 1926 roku i gdyby żyła, to by miała teraz 92 lata.

Obejrzałam dzisiaj dokument o jej karierze i tajemniczej śmierci tej jakże wrażliwej i delikatnej kobiecie.

Od urodzenia prześladował ją pech, gdyż babcia i matka były leczone psychiatrycznie i były pacjentkami szpitali psychiatrycznych, a Merlyn wychowywała się w sierocińcu, co ją bardzo przygnębiało. Ojciec był nieznany, a matka chorowała.

Ja, jako kobieta nadal uważam, że Merlyn była najpięknieszą istotą na tym świecie i po niej długo, długo nie było piękniejszej.

Jedni uważali, że ma ogromy talent aktorski, a inni mieli ją za głupiutką blondynkę, tylko, że każdy facet o niej śnił i jej pargnął.

Została odkryta przpadkowo przez fotografa, który robił zdjęcia pacownicom fabryki, w której po 10 godzin pracowała Merlyn i jej kariera potoczyła się potem tak szybko, że sama była zdziwiona.

Nie miała jednak szczęścia do mężczyzn i jej trzy małżeństwa skończyły się rozstaniem, a jej trzy poronione ciąże wywarły na niej piętno i w końcu popadła w depresję, co skutowało braniem nadmiernie leków, które mieszała z alkoholem.

Całą biografię można przeczytać tu:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Marilyn_Monroe

W jej życiu wg. obejrzanego dokumentu byli obecni bracia Kennedy i to był jej kardynalny błąd, bo gdyby nie te romanse, to mogłaby żyć do dzisiaj!

Została wykorzystana przez  Hollywood i została wykorzystana przez braci Kennedy, którym dojście do władzy pomogła mafia.

Obaj z nią sypiając, zdradzili bardzo wiele tajemnic państwowych i ona miała ich w garści, kiedy panowie zorientowali się, że staje się dla nich zagrożeniem.

Marlyn zostaje znaleziona martwa 3 sierpnia 1962 roku w swoim mieszkaniu.

Śledczy napisali, że prawdopodobnie popełniła samobójstwo, ale do dzisiaj nikt nie jest pewny czy tak było rzeczywiście.

W dokumencie poddano prawdopodobną tezę, że została zamordowana przez mafię na zlecienie FBI – centralne biuro śledcze w Ameryce.

Marlyn po porzuceniu jej przez braci Kennedy, którzy się wystraszli – planowała konferencję prasową, która by wywróciła ład i porządek światowy.

Dochodzi się do wniosku, że bracia Kennedy ujawnili, że w 1947 roku w Roswell rozbił się statek UFO, co Ameryka ukrywa to do dziś!

Różne są teorie o tym dlaczego MM zginęła, a ja się podpieram tylko dokumentem, który dziś obejrzałam, ale te rozważania uważam za całkiem prawdopodobne i zaczynam wierzyć, że nie jesteśmy sami na tym świecie, gdyż to byłby jakiś dziwny projekt Pana Boga – bo dlaczego tylko my!

W wywiadach w amerykańskiej telewizji pytano byłych Prezydentów Ameryki, czy po złożeniu ślubowania na Konstytucję, zapoznawali się z archiwum z tego wydarzenia – dziwnie kluczyli i może faktyczne coś jest na rzeczy!

Znalezione obrazy dla zapytania roswell ufo

Autor: Andy Warhol!

Znalezione obrazy dla zapytania warhol Marilyn monroe

 

9 myśli na temat “Tajemnica śmierci Marilyn Monroe!

  1. Przepraszam że dopiero teraz,ale wróciłem po 17tej… Fajnie że postanowiłaś odetchnąć od tego naszego bagienka. Co do Marlin, niby kobieta osiągnęła to o czym wielu marzy, czyli sławę, ale tak naprawdę nie miała łatwego życia. Odnośnie jej śmierci, powstało wiele teorii spiskowych, ale co jest prawdą?

    Polubienie

    1. Stasiu ja wiem, że ciężko pracujesz na chleb i nie przepraszaj. Jej śmierć nigdy chyba nie zostanie wyjaśniona, bo wszelkie śledztwo gdzieś zniknęło. Pewnie politycy się tym zajęli skutecznie, bo bali się o swoje kariery!

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s