To się w głowie nie mieści!

Mój wpis dzisiaj będzie krótki, bom okrutnie zmęczona! I upałem niemiłosiernym i opieką nad chorą Mamą! Życie moje mi ucieka i już nie wiem, czy jest niedziela, czy inny dzień tygodnia!

Wszystkie dni podobne do siebie i żadnych rozrywek, a tylko obowiązek, a więc rozleciało mi się moje poukładane życie w drobiazgi, bo jest tak, że ktoś pada na pysk, aby ktoś wypoczywać mógł!

Ledwo włóczę nogami i napierdziela mnie stary krzyż. Mam arytmię serca, a o gotowości każdego dnia już nie napiszę od 20 miesięcy!

Do rzeczy jednak, bo przeżyłam socjalizm jak, to w szkole mi mówiono i przeżyłam piękny czas odradzania się Polski, ale o takich kretynach nigdy nie słyszałam i nie czytałam.

Wiecie dlaczego oni zmieniają wszystko, co dotyczy sądów, a po to, aby chronić swoich i nie wsadzać do więzienia takich kanalii jak ten Zbonikowski!

Powiedzcie mi jak w zdrowym mózgu mogą się pojawić, tak straszne słowa tyczące się kobiety!?

Przecież to debil z partii PiS i takich tam jest więcej!

Seksposeł Zbonikowski nie poniesie kary za znęcanie się nad żoną. "Czyny miały NISKĄ SZKODLIWOŚĆ SPOŁECZNĄ"

Bezczelna lewaczka
7 godz. ·
Poseł PiS wygrał z żoną w sądzie. „Kto pomodli się za nią o jej zdrowie psychiczne?”
„Przepis na żonę wg posła brzmi tak: ma być ładna, żeby seks nie był przymusem, niewysoka, z płaską głową, żeby można było na niej postawić szklankę z piwem, do tego posłuszna, inteligentna i w miarę majętna, powinna być katoliczką, by wiedziała, gdzie jej miejsce. Dobrze, aby była naiwna, bo uwierzy w co trzeba”.
Parlamentarzysta zasiada w dwóch sejmowych komisjach: sprawiedliwości oraz Unii Europejskiej. Postępowanie umorzono z powodu niskiej szkodliwości czynu…Bezkarność PiSowców gwarantowana. O takie sądy im chodziło 😦
Bezczelna lewaczka
https://www.msn.com/…/pose%C5%82-pis-wygra%C5%8…/ar-BBLAQcO…

Żona Macierewicza – przykrywka dopasowała się do sytuacji i robi dobrą minę do fatalnej gry!

Zdjęcie użytkownika Tamara Ta.

 

9 myśli na temat “To się w głowie nie mieści!

 1. To jest po prostu przerażające, a jeszcze bardziej ludzie, którzy dają sie nabrać na te wszystkie poczynania, gdy wmawia sie im, że to wszystko słuszne… co do posła nie wypowiem sie, bo nie chce sie z rana denerwować.
  Co do opieki nad mamą – pomyśl o jakiejś pomocy z zewnątrz, bo sie wykończysz i nic dobrego z tego nie wyniknie, nawet pielęgniarki mają wolne od czasu do czasu.

  Polubienie

 2. Niektórzy ludzie nie wiedzą, że to, co mówią świadczy o nich samych i o ich.(.w tym przypadku) karłowatości mentalnej. Nie interesuję się polityką, nie jestem ani za jednymi , ani za drugimi, ale takie słowa niezmiennie mnie dziwią, bo aż wierzyć się nie chce, że ktoś potrafi w ten sposób myśleć, a tym bardzie głośno obnosić się ze swoją głupotą Życzę Ci Sagula wszystkiego co dobre i przede wszystkim zdrowia.

  Polubienie

 3. Nie pojmuję jak to się dzieje, że moja uwaga nie jest w stanie skupić się na tych ludziach. Nie obchodzą mnie. Te ich chore związki, homo i hetero przenajświętsze, nie ruszają mnie, jakby nie istnieli. Może się w taki sposób bronię przed wpuszczaniem miernoty do swego życia? Nie patrzę na uświnione żarciem, ani na rozdarte, ani na obłudne gęby.

  Polubienie

  1. Teresko dla zdrowia swojego dobrze robisz. Ja przewijając Facebooka natrafiam na takie perełki. Naprawdę nie wiedziałam dotąd, że takie typy są w przestrzeni publicznej i dziwić się nie przestanę.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s