Nic nie robić, mieć nałogi, bumelować gdzie się da!

Kto mnie czyta, to wie, że nie zgadzam się na rządy PiS, bo działają na mnie jak płachta na byka.

Przez trzy lata udało im się spełnić tylko jedną obietnicę i to nie do końca transparentą, bo obiecywali 500+  na każde dziecko, a dali tylko na drugie i następne.

Potem już tylko następowały i następują wierutne kłamstwa i Polska stoi na rozdrożu zwłasza, kiedy rozwalili maksymalnie sądownictwo, co grozi nam totalnym bezprawiem i haosem prawnym.

Tuż przed wyborami samorządowymi rzucili ponowną kiełbasę wyborczą i wypłacają ludziom 300+ dla rodzin, które mają szkolne dzieci!

Właśnie przed chwilą oglądałam filmik, który nie chce się wkleić na bloga, ale jeśli go znajdę, to Wam pokażę.

Pijana matka nakręciła filmik w swoim, zaniedbanym domu i wychwlała pod niebiosa Prezmiera Morawieckiego za 300+.

Obok niej tańczyły w rytm muzyki zaniedbane dzieci,a matka pijana pokazała dwa tornistry i przybory szkolne kupione dzięki programowi 300+.

Jestem pewna, że jeśli ten film trafi do opieki społecznej, to te skaczące dzieci po krzesłach na balkonie zostaną jej zabrane i tyle będzie miała z tej jałomużny.

Wynika z tego, że rząd rozpuścił społeczeństwo do granic możliwości i korzystają z tego rodziny patologiczne, które z tych pieniędzy mają jeszcze na alkohol.

Ludzie w sieci piszą i tak:

Obraz może zawierać: tekst

 

Teraz się sama biczuję, bo w jednym punkcie – dosłownie jednym, zgadzam się z tym, aby do Polski nie wpuszczano dziczy z Afryki i muzułmanów, którzy tysiącami płyną do Europy, która nie ma im nic do zaoferowania!

Znalezione obrazy dla zapytania imigranci

Płyną same młode byczki, a gdzie są ich kobiety i dzieci?

Powstaje pytanie więc, co Europa powinna z tym zrobć, bo w końcu są to jednak ludzie, ale nie mają w sobie ani za grosz ogłady i wychowania.

Ilu z nich będzie chciała pracować, a ilu jedzie tu tylko po socjal, bo oni uważją, że im się to należy!

Największym filozofom się nie śniło, że Europa zostanie zalana tymi ludżmi prawie, że z buszu i rządzący w europejskich krajach drapią się po głowach, co zrobić z tym problemem masowym.

Podrapałam się i ja po mojej głowie i doszłam do wniosku, że zalane państwa imigrantami powinny ich spisywać i sprzedawać jak niewolinków do gospodarstw rolnych i wszelkiej pomocy w gospodarkach danego kraju za jednynie wikt i opierunek.

Innego wyjścia to ja nie widzę, a oni będąc bezkarnymi będą rozwalali nam europejski ład i porządek.

25 myśli na temat “Nic nie robić, mieć nałogi, bumelować gdzie się da!

 1. O tym, że 500+ powinny dostawać osoby wykazujące dochód, pisałam już wtedy, gdy ten pomysł w ogóle się pojawił.

  Jeśli chodzi o drugi temat, nie jestem rasistką, trudno jest mi się więc odnieść do rasistowskich newsów. Ludzie dzielą się na mądrych i głupich, to jedyny istotny podział.

  Polubienie

  1. świechno i ja rasistką nie jestem, ale taki napływ na Europę źle wróży. Nieraz w Tv pokazują ulice Paryża niszczone i zaśmiecone. Gdzie ich wszystkich podziać, co z nimi zrobić, a ponoć do Hiszpanii płynie ich 50 tysięcy.

   Polubienie

   1. Są w Polsce świechno obcokrajowcy i mają się dobrze chociaż Polacy są wielkimi rasistami i boją się inności. Jednak taki napływ ludzi zaszkodzi Europie, bo Europa nie ma na nich żadnego pomysłu jak wykorzystać tych ludzi i co im oferować.

    Polubienie

 2. Mieszkam w kraju gdzie pewna grupa społeczeństwa uważa, że im się wszystko należy. Sprobuj zwrócić takiemu uwagę i nie ważne w jakim miejscu się znajdujecie. To COŚ wyleje na ciebie tyle pomyj że szambo nie pomieści. Dobrze że pistola nie wyciąga. Zgninęła młoda dziewczyna osierocając maleńkie dziecko bo na takie coś użyła klakson. Na skrzyżowaniu była już wśród ANIOŁKÓW. Jeśli kraj w którym się urodziłam tego chce, to będzie miał. Nie zapomonajmy że wśród innych inaczej są też ludzie, którzy potrafią się asymilować. Jak ich odszukać w tym stogu siana? Nie wiem.

  Polubienie

 3. Jeśli chodzi o pomoc 500+ to rząd poszedł na łatwiznę. Ustalił coś, co się nie sprawdza. Łatwiej dać kasę, niż kartki na jedzenie, ubranie, zabawki dzieciom. Opieka społeczna wie komu co się należy, komu czego brakuje. Gotówka w wielu przypadkach idzie na inne cele, niż miało to być przeznaczone. Samotna kobieta z dzieckiem nie dostanie ani 1zeta jesli przekroczy pewien limit swoich zarobków. Zamiast jej pomóc to się prześladuje za to że każdego dnia biegnie do pracy, płaci podatki które jak wiadomo są niezbędne do powiększenia rządowego budżetu. W miejscu w którym mieszkam jest trochę inaczej ale i podobnie. Rozpuszczone społeczeństwo nie jest zdolne do pracy, jedynie do krzyków jak się spóźni wypłata zasiłków. Łatwiej dać kasę, niż stanowisko pracy. Następne pokolenie nie nauczone pracy, wyciągnie nie jedną rękę a dwie. Czy następne rządy dadzą sobie z tym radę?

  Polubienie

 4. Problem w tym, że nic tak nie nęci głupich ludzi jak pieniądze… PiS to wykorzystuje, mami ludzi 500+, 300+, straszy że opozycja im to zabierze i ta metoda NIESTETY działa… A to, że te skurwysyny niszczą Polskę mało kto zauważa… PiS zabrał miliony złodziejom? To tak jakby złodzieje zabierali złodziejom… Gdyby przeciętny Polak potrafił samodzielnie myśleć, a nie pozwalał by robiła to za niego telewizja, to tych kanalii dziś nawet w sejmie by nie było!

  Polubienie

  1. Masz rację Stasiu, że wygrali wybory tylko dzięki tej spełnionej obietnicy. Pieniądze często trafiją do zamożnych, a samotne matki nie dostają nic. Poszli na całość i zepsuli ludzi tą kasą! Zresztą źle rozdawaną.

   Polubione przez 1 osoba

   1. Tyle że teraz kasa państwa zaczyna świecić pustkami. Są nawet plany przywrócenia „bykowego” żeby pozapychać dziury 🙂 Zresztą już mam na środę o tym tekst ustawiony. Rozdają na lewo i prawo a kasa się kończy 🙂

    Polubienie

   2. Tu znowu masz rację, że kasiora rozdawana jest na kredyt. Ciekawe jak długo Polska na długach wytrzyma. Będziemy drugą Grecją i wszystko się na to zanosi!

    Polubienie

   3. Tylko ciekawe skąd wezmą na to pieniądze? Wprowadzą podatek od oddychania? Wiesz, oni rządzić będą nie dlatego że są tacy wspaniali, tylko dlatego że opozycja gówno warta…

    Polubienie

 5. Zasiłki powinny dostawać rodziny, które dbają o swoje dzieci oraz w szczególnej sytuacji zdrowotnej, która może każdemu się zdarzyć. O grupach dochodowych już nie wspomnę, bo jak może nie dostać samotna matka, a bogaci rodzice tak?
  Pracując w szkole, widzę jak wielu ludzi te pieniądze przepuszcza na bzdury, nie dbając o potrzeby rozwojowe dzieci…ech, szkoda słów!

  Polubienie

 6. Młode byczki … my też byliśmy młodymi byczkami, gdy od 50 lat wyjeżdżaliśmy na saksy, bo młode byczki zawsze torują drogę, a jak „się ustawią” to ściągają rodzinę. Nie tylko zresztą byliśmy młodymi byczkami, bo nasze kobiety wyjeżdżające na Zachód były młodymi ku*ewkami. Teraz to się zmienia, i na gorsze, i na lepsze, ale problem leży w innym miejscu.
  Unia powinna po 2004 r. dogadać się z Putinem, aby nie wywoływał wojen domowych w Afryce, w tym w Syrii.
  Co do naszej polityki imigracyjnej to też nie mam pewności, bo wszystko się po…ło przez Putina. To 500 i 300 plus nie było by takie złe, gdyby płace były 4-5 krotnie większe od obecnych, ale tego to nawet Pan Bóg nie potrafi uczynić dla takiego narodu jak nasz.

  Polubienie

  1. Anzai, ale te młode byczki nie ustawią się w Europie, bo tu miejsca brak. Będą koczować w jakiś obozach i jak mają ściągnąć swoje rodziny? Putnin ma krew na rękach to fakt i to on spowodował taki chaos na świecie. Polacy zawsze mało zariabiali, a teraz przy obecnych rządach zarabiają jeszcze mniej, a więc te 500 i 300 to super kąsek jest, tylko, że rozdawane na lewo i prawo demoralizuje ludzi.

   Polubienie

   1. Polskie młode byczki wyjeżdżały do pracy, ciężkiej pracy. Po ustawieniu się ściągali rodziny. W skrajnych wypadkach wracali do kraju. Obecne młode byczki ze słonecznej Afryki płyną po socjal i mają gdzieś ściąganie swoich rodzin, bo pracy niestety nie ma. Za dużo ich płynie aby wszyscy byli zatrudnieni to pierwsze, drugie – płyną bez dokumentów aby udawać nie nauczonych żadnego zawodu, bo przecież każdy z nich ma 16 lat. To jest ogromny problem Europy. Ale i stany mają problem z napływem ludności ze środkowej i południowej Ameryki.
    Kiedyś były granice i po stąpieniu na zaorany pas graniczny służby strzelały. Pas zaorany, zaorano i chodzi się teraz wszędzie jak po parku. No cóż, ktoś na tym zarabia, nie myśląc o przyszłości.

    Polubienie

   2. Krysiu masz rację. Europa nie ma granic z gumy i dlatego to jest dla niej groźne. Nie wiem czy znajdzie się ktoś mądry aby zastrzymać to wariactwo. Wiem, że każdy chce żyć, ale wszystkich ich w Europie nie zagospodaruje się, bo to wielka kasa jest. Każde życie jest drogie i cenne, lecz wszystko ma swoje granice.

    Polubienie

   3. Prawie 6 lat temu krytykowałem decyzję Sarkozy’ego, który „kazał zabić Kadafiego”. Mieszanie się Europy, USA, Chin, i Rosji w sprawy wewnętrzne Afryki musiało się skończyć tym co teraz obserwujemy. Nie chcę być złym prorokiem, ale my też możemy ponownie znaleźć się w sytuacji podobnej do Syryjczyków, i wtedy ponownie nasze młode byczki na prawach uchodźcy będą uciekały za granicę. To faktycznie jest olbrzymi problem społeczny, ale nie rozwiążemy go starając się tylko usuwać skutki. Należy szybko doprowadzić do spotkania i porozumienia USA, Europy, Rosji i Chin i dążyć do przywrócenia poprzedniego stanu sprzed wojen domowych.
    To samo dotyczy państw sąsiadujących z Hondurasem i Nikaraguą, gdzie także militarna pomoc dla lewicowych rychów wyzwoleńczych ze strony Rosji wywołuje ogniska zapalne i masową emigrację uchodźców.
    Udawanie, że problem pojawia się dopiero na obszarze państw do których uciekają uchodźcy (a także emigranci, czy nawet terroryści) graniczy z cynizmem.
    A propos tych byczków – to moim zdaniem prawdziwi uchodźcy (głównie starcy, kobiety i dzieci) uciekając przed śmiercią już dawno znaleźli śmierć na dnie morza, albo od kul walczących, przemytników itp., … może więc teraz czas na byczki. Nie oznacza to, że bronię tych byczków, ale nie chcę się przyłączać do chóru, zawodzącego w myśl nut napisanych przez największych manipulatorów jakimi są politycy i media.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s