Stop pedofilii!

 

Znalezione obrazy dla zapytania ksiądz pedofil

Pewien mężczyzna poturbował się mocno w wypadku samochodowym, tak, że stracił władzę w nogach i w konsekwencji usiadł na wózku inwalidzkim.

Jego troskliwa żona bardzo się martwiła o stan zdrowia swojego męża i zapewniła mu po jego wyjściu ze szpitala, troskliwą opiekę na czas, kiedy musiała iść do pracy.

Po domu ich krzątała się więc gosposia, a także przychodziła młoda masażystka, która w konsekwencji przywróciła mężczyźnie władzę w nogach i to był jej sukces zawodowy.

Jednak żonie coś podpadło, bo uważała, że mąż może ją zdradzać, z którąś z tych kobiet i zamówiła detektywa, który w ich domu założył kamery i całe mieszkanie było na podglądzie.

Dwie obce kobiety ten mężczyzna wziął na litość i obie spełniały jego seksualne zachcianki, a kamera nagrała, że mąż udawał inwalidę tylko przed żoną, gdyż taki układ z dwoma kochankami bardzo mu odpowiadał i czerpał udawaniem inwalidy dla siebie korzyści.

Oczywiście sprawa się wydała i żona pogoniła potwora ze swojego życia, ale długo nie mogła się podnieść z depresji i ta sytuacja zmarnowała jej życie.

Tak samo jest w kościele katolickim, że panowie udają księży i przebierają się w te swoje sukienki, głosząc fałszywą miłość do Boga, bo też czerpią z tego ogromne korzyści.

To jest oszustwo zakrojone na światową skalę i tylko ślepi wierzą w te ich gadki o Bogu i w ten sposób omamiają ludzi fałszywą wiarą.

Papież Franciszek pojechał do Irlandii, gdzie kwitła pedofilia i zakonnice zabijały dzieci, wrzucając je do szamba.

Na całym świecie księża gwałcą dzieci i Watykan doskonale o tym wie, ale ukrywają te draństwa, bo studnia z kasą by im wyschła, a wierni by odchodzili z kościoła.

Oglądałam dzisiaj dokument jak to we Włoszech otwarto szkołę dla dzieci głuchoniemych i było tam 400 małych dzieci i z 30 księży tam zatrudnionych – gwałciło 25!

Te biedne dzieci pokrzywdzone przez los, a także wykorzystane nie miały komu się nawet pożalić, bo były głuchonieme, a ich rodzice oddając je w ręce księży mieli nadzieję i wierzyli w to głęboko, że oddają swoje dzieci w dobre ręce!

W dokumencie pokazano kilku już dorosłych, którzy językiem migowym opowiedzieli, iż byli gwałceni w wieku 6 lat!

Obejrzałam też film fabularny pt. „Gniew”, w którym pokazano jak wykorzystywanie i molestowanie wpłynęło na życie pewnego człowieka.

Było w nim tyle gniewu w życiu dorosłym, że nie potrafił żyć normalnie i wszystko palił za sobą, bo nawet nie umiał wejść w normalny związek z kobietą. Matka jego nigdy nie uwierzyła, że został tak strasznie skrzywdzony i został z tym wszystkim sam, a więc latami walczył z depresją i samotnością.

Podobno Polska w świecie jest znana z tego, że mieliśmy polskiego Papieża, ale tylko nieliczni mówią o tym, że Jan Paweł II wiedział o procederze pedofilii w kościele, ale nic z tym nie zrobił.

Potem był Papież Benedykt, którego sprawa przerosła i wycofał się tylnym drzwiami ze swojej funkcji i zdezerterował.

Gwałciciele w sutannach nie trafiają przed wymiar sprawiedliwości, a co najwyżej są przenoszeni z parafii, do innej parafii, gdzie też mają styczność z dziećmi i proceder dalej jest uprawiany.

Trzeba głośno krzyczeć na cały świat, że dziecko to jest istota, która nigdy nie powinna być skrzywdzona przez dorosłego, spoconego, napalonego księdza, a polityk Marek Migalski napisał:

Pedofilia wsród księży świadczy o tym, że oni nie wierzą w Boga. Przecież gdyby wierzyli w istnienie piekła wiecznego, nigdy nie zdobyli się na taki czyn.

Jak się cieszę, że świadomość ludzka się zmienia i dziś przy kościołach, na płotach ludzie wieszali dziecięce buciki na znak protestu wobec pedofilli w kościele.

Kościół musi z tym zrobić porządek, bo wierni się budzą i już się nie boją i nie chcą milczeć!

Te potwory w sutannach nie zdają sobie z tego sprawy, że ludzie mający już po 60 lat każdej nocy budzą się spoceni, bo śnią koszmary z dzieciństwa!

Chcę jednak napisać, że nie wszyscy księża są pedofilami i chwała im za dobrą robotę w różnych dziedzianach – w społecznościach.

Znalezione obrazy dla zapytania buciki dzieci w kościołach

25 myśli na temat “Stop pedofilii!

 1. Jesteśmy słabi, wszędzie szukamy oparcia i na tym kościół oparł swoją egzystencję. Kiecki aż fruwają w szalonych podrygach jak jest z czego wybierać. A ciemność dalej pcha tam swoje dzieci i pyta przebraną wyrocznię na kogo głosować.

  Polubienie

 2. Obejrzałam kiedyś reportaż o dorosłych już dziś ofiarach księży i zakonnic. Najgorsze dla wielu z nich było to, że nikt nie chciał im uwierzyć, nawet rodzice, bo przecież ksiądz to osoba niemal święta…pięści same się zaciskają.
  Polecam także fIlm TAJEMNICA FILOMENY…

  Polubienie

 3. Witaj Sagulo 🙂
  Poruszyłaś dość smutny i kontrowersyjny temat. Niestety dzieci są narażone na wiele niebezpieczeństw zwłaszcza ze strony dorosłych. Molestowanie, czy znęcanie się jest w dalszym ciągu tematem tabu. To co dzieje się za murami domów dziecka, czy innych placówek społecznych oraz niestety w kościołach i rodzinnych domach, najczęściej nie wychodzi na światło dzienne. Nie chcę nikogo oceniać, bo ta rola należy do Boga. Myślę, że to zły kusi kapłana i podjudza go do takich zbrodniczych czynów, bo wie, że dzięki temu ludzie odwrócą się od kościoła i od Pana Boga, a oto mu właśnie chodzi, by wygrać. Bardzo to smutne jest, że na tym wszystkim cierpią niewinne istoty, w tym dzieci, ale świat jest podły i okrutny, a to jest wina nikogo innego tylko nas ludzi, bo to my mamy wolną wolę i rozum i poprzez takie, a nie inne zachowania dajemy złemu pełne pole do popisu 😦

  Polubienie

  1. Oczywiście Gabuniu masz rację, że to my dorośli, rozumni ludzie gotujemy taki los nic nie winnym dzieciom. Tak jak piszesz jest wiele takich miejsc, gdzie nad dziećmi znęcają się dorośli. Niemniej chodzi o to, aby księży pedofili karać tak jak każe się ojca, matkę dopuszczających się molestowania. Więzienie, a nie tuszowanie i zamiatanie pod dywan tych draństw. Wtedy kościół zyskał by wiarygoność i był bardziej szanowany. To jedyna droga do oszyczenia kościoła z drani.
   Witaj Gabuniu dawno nie widziana. Mam nadzieję, ze ze zdrowiem jest dobrze.

   Polubione przez 1 osoba

   1. Tak masz rację powinni zostać ukarani, ale jak sobie o tym myślę, to wydaje mi się, że więzienie nic by nie dało, bo to są ludzie chorzy, zniewoleni, posiedzą trochę, jeszcze bardziej się zdemoralizują, a potem wyjdą i znów będą robić to co robili. Moim zdaniem powinni być pozbawieni praw kapłańskich i poddani choćby egzorcyzmom, w tym przypadku jest większe prawdopodobieństwo, że odniosłoby to skutek.

    Polubienie

   2. Sagulo takie zachowanie nie jest dopuszczone nawet w średniowieczu, to nie jest ludzkie, ale pomimo to nadal uważam, że więzienie nie wiele wniesie w zmianę dla tych z ubogą duszą 😦

    Polubienie

   3. Ciężka sprawa, nie wiem dlaczego to wszystko jest takie zagmatwane. Wiem, że to może głupio brzmi jak piszę o tych złych duchach, ale one naprawdę istnieją i może to one są odpowiedzialne za to by inni kapłani nie wyciągali konsekwencji z bestialskiego zachowania tych księży, by uchodziło im to płazem, bo ludzie będą potępiać kościół i Boga, a złemu o to właśnie chodzi.

    Polubienie

   4. Może doczekamy się na mądry kościół tak bliżej ludzi – uczciwy! Ale mam wątpliwości wielkie, że kiedyś tak się stanie. Jeśli kościół by był oczyszczony z zwyrodnialców, to bym się stała wierną!

    Polubione przez 1 osoba

   5. Widzisz Sagulo, bo prawdziwa wiara nie polega na tym, że jak jest wszystko dobrze i sprawiedliwie, to wierzymy w Boga i Kościół, tylko na tym, że jesteśmy z Panem Bogiem, bez względu na wszystko co się dzieje, że Mu ufamy i kochamy Go i to w nas wierzących Bóg ma swoje oparcie, że będziemy się modlić za tych o ubogim wnętrzu.

    Polubienie

   6. P.S. Zapomniałam dopisać, że z moim zdrowiem nie jest najlepiej, pochłania to większość mojego wolnego czasu, mam problem z nogami i mięśniami, zerwany mięsień niestety się nie odbuduje, a dodatkowo boli, teraz czeka mnie rehabilitacja, żeby wzmocnić pozostałe mięśnie by się nie zerwały 😦

    Polubienie

 4. Papież w Irlandii świetnie to podsumował, porównując do nieczystości w toalecie. Pedofilia to jedna z zaraz które od wieków toczą kościół. Ja w sąsiedniej parafii miałem wikariusza pedofila, w w Tygodniku Zamojskim nie raz o księżach pedofilach pisali. Prawdę mówiąc nie wierzę by ktoś się z tym problemem uporał…

  Polubienie

  1. Stasiu jest coraz głośniej i odważniej. Trzeba uświadamiać ludzi, aby uważali na swoje dzieci, bo tragedia może się wydarzyć wszędzie gdzie oni grasują! Nie wszyscy to przestępcy, ale w światowych obliczeniach jest to przerażająca ilość!

   Polubione przez 1 osoba

   1. Masakra nowmalnie maskara, że nie ma sposobu na to by tych zwydodnialców jakoś ograniczać w dostępie do dzieci! Ja tego nie mogę psychicznie znieść!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s