Oni się kończą!

Znalezione obrazy dla zapytania kaczyński łupież

Wyznawcy tej bandyckiej partii PiS nie mają kompletnie politycznej intuicji i dalej stoją murem za tymi, co to weszli do polityki i wygrali podstępem wybory, by Polskę zniszczyć!

Nie dociera do wyznawców, że popierają mafię, która kradnie wielkie, nasze pieniądze.

Nie dociera do nich, że w następnych wyborach na mafię zagłosują tylko ci, którzy dostali to przekupne 500+

Wyznawcy może nie chcą widzieć, że ich partia kradnie garściami nasze pieniądze, z naszych podatków.

Wyznawcy nie wiedzą, albo nie chcą wiedzieć, że w następnych wyborach nie zagłosują na tą partię nauczyciele, sędziowie, prokuratorzy, policja, wojskowi, renciści, emeryci, rolnicy, górnicy, obsługa administracyjna, kobiety pracujące, niepełnosprawni i wiele innych grup zawodowych, które zostały ewidentnie oszukane, bo w kapanii wyborczej było tyle obietnic, które nie zostały spełnione i nigdy nie zostaną  za rządu tego nierządu.

Trzy lata rozpierduchy w Polsce i nie powstała przez ten czas żadna, poważna inwestycja, a rozwalono wszystko, co nawet nie powinno być rozwalone.

Maski spadły i ludzie zobaczyli tych, którzy krzyczeli, że wystarczy nie kraść – teraz kradą na potęgę sami i ze swoimi rodzinami.

Wyrąbali puszczę i inne lasy, zabili dziki, łosie i teraz chcą strzelać do żurawii i ośmielili  faszystów!

Zastaszyli sędziów i prokuratorów, ale na szczęście idzie ich kres, bo nie panują nad Polską i ludziom otworzyły się oczy.

Mają w łapach CBA i dziś arsztowano przydupasa Macierewicza – Bartka Misiewicza i tylko jeszcze nie wiem, co chcieli tym przykryć, że ich służby aresztują swoich.

Czują, że się kończą i słupki lecą na pysk, a więc dziś na Nowogrodzkiej wielkie poruszenie i palą się światła w oknach tak samo jak za czasów PZPR – coś się dzieje, coś kombinują i być może jutro Gazeta Wyborcza odpali news, że PiS będzie skończone.

Może czas kupić szampana i niech się chłodzi.

Może dożyję tej chwili, kiedy te wykrzywione i kłamliwe twarze nie będą mi się śmiać w twarz z ław sejmowych i tego, że nie liczą się z Polakami.

Może dożyję, że ta kreatura z łupieżem na marynarce nie będzie nic się liczyła i kiedyś za demolkę w Polsce zostanie osądzona razem z Ziobro, Maierewiczem za defraudację krajowego budżetu.

Może dożyję osądzenia Beaty Szydło, która za darmoszkę latała w czwartki do Brześć i może dożyję, aby rozliczyć ich wszystkich za szastanie kasą na wszystkich odcinkach.

O prezydenie też wspomnę, że te nocne podpisy również zostaną rozliczone.

Będzie bardzo dużo roboty!

Niech się szampan chłodzi, bo ich kres oto nadchodzi!

 

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

2 myśli na temat “Oni się kończą!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s