Stracona Polska!

Znalezione obrazy dla zapytania dwie wieże

[GĘBY ZA LUD KRZYCZĄCE…]

Gęby za lud krzyczące sam lud w końcu znudzą,

I twarze lud bawiące na końcu lud znudzą.

Ręce za lud walczące sam lud poobcina.

Imion miłych ludowi lud pozapomina.

Wszystko przejdzie. Po huku, po szumie, po trudzie

Wezmą dziedzictwo cisi, ciemni, mali ludzie.

Adam Mickiewicz

Tak się zastanawiam nad tym, co stało się z polskim narodem – dlaczego milczy?

Polacy wybrali sobie do rządzenia sobą, ludzi niezmiernie niczkemnych, oszutów, krętaczy, pieniaczy, prostych, patologię, którzy doszli do władzy jeno dla kasiory i krętaczą i tak nabijają sobie kabzę do obrzydliwości.

Kiedy tak patrzę na tych ludzi, na tego prezesa, właściciela jednego garnituru, obsypanego łupieżem, to zadaję sobie pytanie gdzie podziała się klasa polityczna złożona z mądrych i wykształconych, a wyszło warcholstwo o brzydkiich twarzach i jeszcze brzydszych duszach.

Dlaczego Polacy się godzą na to, że ten, jeden zafajdany wódz trzęsie całym krajem i przez trzy lata rozmontował wszystko i zepsuł wszystko tylko dla własnych, chorych ambicji, aby wynieść swojego zafajdanego brata na ołtarze.

Dlaczego Polacy godzą się na to, aby ten zafajdaniec podporządkował sobie wszystkie, dotąd konstytucyjne instytucje tylko po to, aby w Warszawie wybudować dwie wieże dla siebie i dla zafajdanego śp. brata niesłusznie pochowanego na Wawelu?

A jeśli wieże nie powstaną, to może wysłać dwa sputniki w kosmos z imieniem Kaczyńskich i niech tak se fruwają do końca świata i o jeden dzień dłużej?

Przecież te wieże powstałyby z naszych, podatników pieniędzy, wyłudzonych z polskiego banku, który powinien opiekować się naszymi pieniędzmi.

Nic w tym kraju już nie jest zgodne z prawem, Konstytucją, bo oligarcha trzęsie sądami, prokuraturą, policją, i po prostu trzęsie wszystkim, a nas zastrasza.

Dlaczego Polacy się z tym godzą, kiedy nie ma pieniędzy na podwyżki dla lekarzy, pielęgniarek, nauczycieli, a są pieniądze na premie dla tych drani, którzy pod osłoną nocy zatwierdzają swoje chore ustawy.

Tak się zastanawiam po co im tyle kasy i na co ją wydają, kiedy polski emeryt nie ma często na chleb i na leki i zdycha z głodu.

Na co im te premie po 80 tysięcy i zachowują się jak wiecznie nienażarte potwory, które czują się ponad prawem i myślą, że im wszystko wolno.

W kampanii darli ryja, że koniec z arogancją władzy i o tym, że nastanie prawo i sprawiedliwość, a okazało się, że żule nachlane na czworakach liżą się z buldożką!

Co jeszcze musi się wydarzyć, alby Polskę wyrwać z łap pijaków, psychopatów, sklerotyków, dawnych komunistów, aparatczyków, aby Polska zaczęła wstawać z kolan i na  nowo stała się krajem poważnym i liczącym się w Europie?

Najśmieszniejsze jest to, że Kaczyński dał się nagrać członkowi rodziny, choć miał w pomieszczeniu szumidła.

Tak wielki strateg dał się ograć własnej rodzinie i dlatego wyszło na światło dzienne jakim jest skurczybykiem i konfabulatem, któremu nie chodzi wcale o Polskę, a o własne finansowe profity, aby się załapać na wieczną władzę!

 

 

4 myśli na temat “Stracona Polska!

   1. Mieliśmy już 8 lat tłustych dla wyznawców PO, teraz jest szansa na kolejne 8 dla wyznawców PiS. 😉 To przecież znana i uznana polityka, którą prezes PiS określił jednoznacznie „Teraz Kulson My”.

    Polubienie

   2. PO nie robiło w polsce takiej demolki, choć na koniec wpadli w arogancję, a obecni rządzą patologicznie i mówią, że to cnota! Szkoda polski, szkoda nas!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s