Pedofile w sutannach!

Nienawidzę słowa pedofilia, pedofil i chciałabym, aby to słowo zostało raz na zawsze skreślone ze wszystkich języków świata, aby znikło, przepadło, zatarło się po wsze czasy świata.

Niestety, ale mamy czasy, że coraz częściej to słowo pada w przestrzeni publicznej, bo skrzywdzeni pedofilią zaczynają mówić głośno o swoich tragediach.

Żadne dziecko na tej ziemi nie zasłużyło sobie na zły dotyk, gwałt, molestowanie ze strony rodzica, a w kościele dziecko powinno być pod specjalnym nadzorem, ale to właśnie w kościołach, na parafiach dzieci doznają strasznych krzywd.

Z cokołu spadł prałat Jankowski, a za chwilę go na cokół na nowo postawiono przez Solidarność, która w obecnych czasach zamiast bronić robotników, to obroniła pedofila rodem z Polski.

Co się z nami stało, że pedofil, na co są dowody, zasłużł na modły, wieńce i znicze – co się stało z Polakami i gdzie podziała się polska duma i honor?

Jankowski to zbok i drapieżca seksualny w stosunku do dzieci, który sapał, kiedy dopadał ofiarę, a z ust ciekła mu ślina rozkoszy i są na to świadectwa już dorosłych ludzi, którzy zaczynają o tym mówić głośno.

Panie Wałęsa – jak pana szanuję za dokonania, ale nie wierze, że pan nie wiedział!

Musieliście wiedzieć, ale ofiarami nie były wasze dzieci!

Dzisiaj Ewa Ewart pokazała w dokumencie metodę ukrywania księży pedofilii na świecie!

Watykan miał  i ma jedną metodę – relokacji, a więc przenoszenie pedofila do innej parafii, miasta, kontynentu i żaden nie został ukarany, choć watykańskie archiwa pękają w szwach.

Francuscy dziennikarze dotarli do wielu skrzywdzonych dzieci na różnych kontynentach i także do pedofilów, ale żaden się nie przyznał, że był oprawcą i zwykłą świnią.
Poukrwali się w zakonach, na parafiach i żyją sobie jak pączki w maśle, bo nic im ze strony koścoła katolickiego nie grozi.
O pedofilii w kościele wiedział doskonale Papież – Polak – Jan Paweł II i nic nie zrobił.
Papież Benedykt odszedł honorowo z Watykanu, bo zdawał sobie sprawę ze zjawiska, ale wiedział, że to walka z wiatrakami.
Papież Frnaciszek robi pozory i zorganizował konferencję, która nic nie da, gdyż Franciszek robi dobrą minę do złej gry i gdyby był w posadania pedofilalkomatu, to z tej konferencji musiałby wydalić przynajmniej 50% księży pedofilów.
Zwkły, szary pedofil, kiedy udowodni mu się winę, trafia do więzienia, gdzie więżniowie robią mu z de jesień średniowiecza, a ksiądz nigdy nie staje przed wymiarem sprawiedliwości i nie przejmuje się tym, że jego ofiary popełniają samobójstwa nawet w wieku 60 lat!
Ofiary nigdy nie zapominają i te wspomnienia są z nimi przez całe życie, a oprawcy mają się świetnie.
Polski kościół wysłał na sympozjum do Watykanu drania i co mu uczciwi Polacy zrobimy!?
Zakłamanie i obłuda, a we mnie aż się wyrywa serce, że dzieci są wciąż gwałcone i wykorzystywane!
Poniżej jest tekst mojego znajomego „D”

 

Obrazek
Warto dodać że ten EKSPERT Episkopatu Polski wydelegowany do Watykanu z tej okazji – hobbystycznie pasjonuje się walką o PRAWO DO BICIA KOBIET oraz… .;shocked:. BADANIEM ZAMACHÓW LOTNICZYCH… .;smiech;.
Tu przykład:
ObrazekA biedny Franciszek:
Obrazek
– usiłuje odkręcić to co ukrył przed Światem znany skądinąd w Polsce PRZYJACIEL PEDOFILI – zwany JPII.. który – niektórych szczególnie okrutnych przestępców seksualnych wręcz premiował i awansował… .:dash:.
Jeden z jego najbliższych przyjaciół – ksiądz Marcial Maciel Degollado prowadził podwójne życie, miał troje dzieci z różnymi kobietami – KTÓRE ZRESZTĄ GWAŁCIŁ Z UPODOBANIEM!! .;ranting;.
Jan Paweł II sam nazywał go „przewodnikiem, wzorem dla młodych” .;shocked:.
JPII doskonale o tym wiedział i to DOWIEDZIONE!!! .:dziadek:.Chcecie wiedzieć jakie kary kościelne mogą spotkać księdza pedofila??
– ostrzeżenie, publiczne ogłoszenie czynu, przywołanie do porządku, spowiedź. .;34;.Prof. Arkadiusz Stempin – historyk, politolog, watykanista – tak to objaśnia:„Przełóżmy to na ludzki język. Przestępstwo molestowania jest duchownym w praktyce darowane, jeśli odmówią właściwe modlitwy lub poddadzą się nałożonym ograniczeniom w działalności jako kapłani, oraz jeśli zachowają swoje czyny w tajemnicy i będą posłuszni swojemu biskupowi. Zakładamy oczywiście, że wzbudzili w swoim sumieniu głęboki żal za własne grzechy.”Czy wierzycie że Franciszek odmieni to Gniazdo Zboczeńców jakim jest KK? .:bezradny:.

33 myśli na temat “Pedofile w sutannach!

  1. Niestety, obawiam się że nie. Znane są przypadki gdzie pedofil wykorzystuje swoje dzieci, mimo iż normalnie współżyje z kobietą, która je urodziła. Także wśród księży.
   Nie każdy żyjący w celibacie jest pedofilem. Zamykanie w więzieniach nie jest dobrym rozwiązaniem, bo musieliby pozostać tam do końca życia. Jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest kastracja.

   Polubienie

 1. Skala tego zjawiska jest powalająca. nie tylko w Kościele, choć w przypadku księży, czy lekarza molestującego niepełnosprawne umysłowo dzieci, jest to zbrodnia, z moralnego punktu widzenia, wyjątkowo perfidna. Przedstawiciele tych środowisk – zwłaszcza księża cieszą się bowiem wyjątkowym (choć raczej niezasłużonym) zaufaniem. Nie zawsze też pedofil trafia za kratki. Są w naszym społeczeństwie ludzie, gotowi pedofila bronić do upadłego, a nawet winą obarczyć ofiarę – kilkuletnie dziecko. Osobiście znam przypadek, gdy po stronie dziecka opowiedziały się jednostki, a sąsiad, który nie lubił rodziców, tak nakręcił resztę tej niewielkiej miejscowej społeczności, że za moralność pedofila gotowi byli dać głowę nawet ci, co osobiście go nie znali. Wynajęli mu adwokata, podpisali sporządzone przez niego pismo o nieposzlakowanej opinii pedofila, a sąd to wziął pod uwagę. Rodzice o wyniku sprawy dowiedzieli się od prokuratora, bo dla sądu nie byli stroną! Sąd biorąc pod uwagę wiek i stan zdrowia oskarżonego, zasądził leczenie ambulatoryjne. Oskarżenia z powództwa cywilnego nie przyjęto, tłumacząc iż byłoby to naruszenie dobra OSKARŻONEGO! Pedofil zaś spokojnie jeździł sobie na rowerowe wycieczki po osiedlach, przez nikogo nie kontrolowany, a przy każdej nadarzającej się sposobności, chodził za dzieckiem i jego matką, doprowadzając jedną do napadów paniki, a drugą do rozstroju nerwowego z bezsilności. Nie więzienia ale kastracja, jako jedyny skuteczny środek chroniący dzieci przed pedofilami.

  Polubienie

 2. Gdy przeczytałam ten wywiad z Dziwiszem to aż mnie cofnęło:
  https://ekai.pl/jan-pawel-ii-nie-tolerowal-kultury-milczenia-w-sprawie-wykorzystywania-seksualnego/

  Co robił JPII, gdy dowiedział się w 2012 (!!!) o pedofiliii w Kościele? Był poruszony. I jeszcze:

  „Papież miał jasną świadomość, że kryzys wykorzystywania seksualnego dzieci i młodzieży dotyka nie tylko Kościół, ale również całe społeczeństwo i że jest on związany z przeżywanym głębokim nieuporządkowaniem w dziedzinie moralności seksualnej. On ten problem od lat diagnozował i przeciwstawiał się mu najpierw poprzez filozoficzną refleksję zawartą w książce „Miłość i odpowiedzialność”, a następnie poprzez cykl katechez zwanych „teologią ciała”. Aby się zmierzyć z tym kryzysem potrzeba wychowania do dojrzałego i odpowiedzialnego przeżywania ludzkiej płciowości i seksualności”

  Muahaha! Właśnie dlatego polskie dzieci są uczone na WDŻ z jakichś kup zamiast książek przekazujących wiedzę. Bo winny jest świat. Ręce opadają. Niestety nasza hierarchia nie ma żadnego kontaktu z rzeczywistością, wydaje się im, że wystarczy interpretować świat na swój sposób, obiecać niebo i ludzie we wszystko uwierzą. Może to komuś wystarczy i może za to niebo zechce utopić innego człowieka w szambie. Mam jednak nadzieję, że liczba takich ludzi zmniejszy się z czasem do minimum. I wtedy będą sobie panowie hierarchowie puszczali swoje wywiady w prywatnych salkach katechetycznych, dla grona wybrańców.

  Polubienie

 3. Widzisz,mimo głosów ofiar znaleźli się tacy którzy Jankowskiego bronią, choć zdrowemu na umyśle człowiekowi wydawało by się to chore! Księża sami siebie kryją, ludzie bronią księży bo uważają ich za Bóg wie kogo i koło się zamyka…Szkoda tylko że mało kto myśli o ofiarach…

  Polubienie

  1. Właśnie Stasiu skrzywdzeni przez jankowskiego dostali plaskacza w twarz. Mogą sobie popłakać w czterech ścianach, bo nazwano ich pieniaczami przez polski kościół. Zgroza i to nie mieści się w głowie = zdrowej głowie.

   Polubienie

 4. Przepraszam Cię Sagulo, ale ja znów się wyłamię.
  Jeśli ktoś się modli, to zapewne odmawia też „Ojcze nasz…” i tam wypowiada słowa „… odpuść nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajcom …” no więc skoro oczekujemy od Boga przebaczenia, to my też zgodnie z tym co wypowiadamy powinniśmy przebaczać, a jeśli ktoś jest bez grzechu, to niech pierwszy rzuci kamieniem.
  Prawdziwa Wiara nie jest wybiórcza, nie polega na tym, że wybieramy sobie i uznajemy to co nam się podoba, to co jest dla nas wygodne, lecz przyjmujemy wszystko to co głosi słowo Boże czyli Pismo Święte. Dlatego prawdziwy Katolik zamiast opluwać, potępiać, czy osądzać powinien się modlić za te wszystkie osoby nie tylko kapłanów, bo oni pobłądzili, zagubili się. Szatan najbardziej uderza w Kościół i Kapłanów, bo wie, że przez to ludzie będą odchodzić od Kościoła Katolickiego i będą odwracać się od Boga winiąc Go za wszystko 😦

  Polubienie

  1. Gabuniu niech się kościół oczyści z grzechu pedofilii i pozostanie kościołem czystem jak łza. Oczywiście, że wszyscy popełniamy grzechy, ale nie tego formatu! Modląc się tylko kościół się nie oczyści, bo to za mało. Muszą iść w parze dyrektywy, aby każdy ksiądz pedofil został ukarany!

   Polubione przez 1 osoba

   1. Sagulo nie nam jest oceniać, ani się licytować, kto z nas jest większym grzesznikiem. Tego sądu dokona Bóg. My jako ludzie byliśmy, jesteśmy i będziemy grzesznikami, a Kościół to nie tylko Kapłani, ale właśnie my wspólnota, Katolicy, dlatego nigdy Kościół nie będzie „czysty jak łza”.

    Słowa Ewangelii według świętego Łukasza:

    „Jezus powiedział do niektórych, co ufali sobie, że są sprawiedliwi, a innymi gardzili, tę przypowieść:
    «Dwóch ludzi przyszło do świątyni, żeby się modlić, jeden faryzeusz, a drugi celnik. Faryzeusz stanął i tak w duszy się modlił: „Boże, dziękuję Ci, że nie jestem jak inni ludzie, zdziercy, oszuści, cudzołożnicy, albo jak i ten celnik. Zachowuję post dwa razy w tygodniu, daję dziesięcinę ze wszystkiego, co nabywam”.
    Natomiast celnik stał z daleka i nie śmiał nawet oczu wznieść ku niebu, lecz bił się w piersi i mówił: „Boże, miej litość dla mnie, grzesznika”.
    Powiadam wam: Ten odszedł do domu usprawiedliwiony, nie tamten. Każdy bowiem, kto się wywyższa, będzie poniżony, a kto się uniża, będzie wywyższony».”

    Polubienie

   2. Gabuniu i wszystko ładnie i piekne, bo w Biblii tak napisano, ale powiedz mi dlaczego niektórzy kapłani, księża tej Biblii nie czytają ze zrozumieniem i popełniają tak cięzki grzech jakim jest pedofilia. Ja wszystko wybaczę kościołowi – nawet pranie brudnych pieniędzy, ale nie wybaczam gwałtów na dzieciach, bo o jest nie do wybaczenia. Kościół jesli sobie z tm nie poradzi, to zginie!

    Polubione przez 1 osoba

   3. Tak wiem i o to chodzi szatanowi. Wiesz Sagulo jeśli ktoś zaczyna ulegać pokusom szatana, to z czasem staje się jego niewolnikiem, a on niszczy wszystkich i wszystko co mu ulegnie, bez względu, czy jest to osoba świecka, czy duchowna.

    Polubienie

   4. Hmm … to jest Twoja decyzja Sagulo, chociaż nie ukrywam, że brzmi jak szantaż. Oczyszczenie Kościoła nie będzie takie proste, bo szatan zadziałał wszędzie dość mocno i pociągnął za sobą wielu kapłanów z całego świata, dlatego tak ważna jest pomoc nas katolików, jak to mówią w kupie siła 🙂

    Polubienie

   5. Gabuniu nigdy nie stosuję szantażu, bo się nim brzydzę. Po prostu jeśli zobaczę, że kościół coś robi dobrego i nie godzi się na pedofilię w swoich szeregach, to jestem w stanie to docenić. Tylko masz rację, że szatan opętał zbyt wielu w tych szeregach i o tym się mówi coraz głośniej!

    Polubione przez 1 osoba

   6. Do wiary nie można tak podchodzić Sagulo, „Panie Boże Ty oczyścisz Kościół, a ja wtedy uwierzę w Ciebie”, to tak nie działa. Wiara w Pana Boga nie polega na interesie, ja Tobie, a Ty mi, tylko na bezwzględnym zaufaniu, miłości i miłosierdziu.
    Oczyszczenie Kościoła ze zła nie zależy od Boga tylko od ludzi, Katolików, wspólnoty, sama widzisz, że zło się niebezpiecznie rozprzestrzenia, więc tylko my możemy temu zapobiec podążając za Bogiem, bo On nas uczy przebaczać, kochać, być dobrym i pokornym, taki jest Bóg, a szatan, no cóż możemy go zaobserwować wszędzie, trzeba tylko zaufać Bogu, a On nam otworzy oczy i pokaże całą prawdę.

    Polubienie

   7. Nigdy kościołowi gabuniu nie przebaczę krzywdzenia dzieci, bo dzieci rodzą się i są czystą kartką do zapisana, a księża je zapisują draństwem. Wiesz ile osób skrzywdzonych popełniło samobójstwo, bo nie potrafili żyć z tym piętnem i dlaczebo Bóg do tych ludzi nie przemawia i nie powie – dość!

    Polubione przez 1 osoba

 5. To już siódmy blog, łącznie z moim, na kórym wałkujemy pedofilów (no, może tylko ja ich bronię). 😉 Ale dosłownie przed chwilą wpadłem na fajny pomysł (blog ulotnechwile), aby chronić te dzieci, które znajdują się na celowniku księży, ale nie zostały jeszcze dopadnięte. Przecież wiemy, że księża wybierają ze stada owiec te najsłabsze owieczki … 😉

  Polubienie

  1. Chronić to powinni przede wszystkim rodzice Anzai i patrzeć zbokom na ręce, a nie berefleksyjne puszczanie dzieci w ich łapy. Nie twierdzę, że wszyscy są tacy, ale wielu z nich wciąż to robi bezkarnie!

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s