Ludzie piszą o tym, co ich bulwersuje!

Anzai – bloger  https://bezkomentarza.wordpress.com/, którego czytam, napisał w komentarzu, że był na siedmiu blogach, na których piszący poruszają bardzo głośny w ostatnich czasach temat pedofilii w kościele.

Piszemy, bo temat wybuchł ze zdwojoną siłą po tym jak w Polsce związek „Solidarność” chroni pominka pedofila Jankowskiego w Gdańsku, który był wybitną świnią i wykorzystywał najsłabsze istoty, a więc dzieci.

Sprawą skandli pedofiliskich zajął się także Papież Franciszek, który zorganizował seminarium w tym temacie, co sądzę nie wiele da!

Giansoldati Franca napisała książkę pt. „Demon w Watykanie”, w której opisała  zbrodniczą stronę księdza Gabriela Macielu, który prowadził swoją mroczną działalność przez długie lata i mimo, że w Watykanie o tym wiedziano, to nikt z tym nigdy nic nie zrobił. Ten ksiądz miał ogromne znajomości i wpływy i nawet Jan Paweł II tuszował pedofilię tego gagatka.

Dziś wieczorem w dokumencie „Czarno na białym” przpomniano postać tego psychopaty i stąd wiem, że jest na jego temat książka, a mówi ona, że to był:

„Największy skandal w dziejach wyższej hierarchii kościelnej ostatnich paru stuleci.
Wstrząsający reportaż o jednej z najmroczniejszych postaci współczesnego Kościoła: Gabrielu Macielu. Mimo że dopuścił się najcięższych zbrodni: pedofilii, poligamii (choć był księdzem!) i licznych malwersacji, długi czas pozostawał nieuchwytny i zaliczano go do bardzo wpływowych ludzi w otoczeniu Papieża Jana Pawła II. Ujawnienie jego zbrodniczej działalności wstrząsnęło Watykanem i odbiło się echem na całym świecie. Kto go chronił i dlaczego?”

Książkę można wysłuchać w tym poniższym clipie i wówczas dowiemy się więcej o człowieku chronionym przez kościół.

Kiedy  Polskę odwiedzał Papież Jan Paweł II, to cała Polska była w euforiii i wówczas nikt nie mówił o tym, że Papież Polak chronił pedofilów,  na których były w Watykanie kwity.

Kiedy Papież umarł, to płakała cała Polska, bo umarł wielki Papież, kiedy teraz okazuje się, że był zwyczajnym tchórzem i osobiście namaszczał wielu księży z podejrzeniem o pedofilię.

Historia zaczyna to odkrywać i oceniać.

Więcej można się dowiedzieć z tego filmu o Legionach Chrystusa, które stworzył Demon Watykanu i tym sposobem pozyskiwał swoje ofiary i prał brudne pieniądze pod bokiem Papieży, a nigdy nie dosięgła go żadna kara.

Warto obejrzeć i ten film:

15 myśli na temat “Ludzie piszą o tym, co ich bulwersuje!

 1. Wcięło mój komentarz z linkiem, więc na razie odniosę się do Twojego zdania:
  „”… Kiedy Polskę odwiedzał Papież Jan Paweł II, to cała Polska była w euforiii i wówczas nikt nie mówił o tym, że Papież Polak chronił pedofilów …””

  Nie wiem, czy myślimy o tej samej Polsce? Polska w 1978 r. to Polska bez internetu, gdzie jedna osoba na tysiąc miała dostęp do Encyklopedii, gdzie mogła się dowiedzieć co to jest ta nielubiana przez Ciebie pedofilia. Nikt też nie interesował się polityką Watykanu, a ci co dotarli do encyklopedycznej definicji mogli się dowiedzieć, że:
  „”… Historia definicji … Termin „pedofilia” został wprowadzony do klasyfikacji DSM w pierwszym wydaniu podręcznika (DSM-I) z roku 1952 … w wydaniu drugim (DSM-II) z roku 1968 wymieniono pedofilię w dziale „Dewiacje seksualne”, ale nie przedstawiono żadnych kryteriów diagnostycznych. W wydaniu trzecim (DSM-III) z roku 1980 określono pedofilię jako jedną z parafilii, podano opis choroby, i przedstawiono wskazówki diagnostyczne … W wydaniu trzecim zmienionym (DSM-III-R) z roku 1987 rozbudowano treść kryteriów diagnostycznych …””

  Obecnie, mając dostęp do internetu, wiemy (no może jeszcze nie wszyscy) czym jest pedofilia, i na jakie dzieci jest ukierunkowana w środowisku księży, ale wieda ta nie dodciera, i nie dotrze nigdy do „płaskoziemców” i moherowych „patafianów” ślepo wierzących nie w Boga a w księdza, bo przecież bliższa koszula ciału. Dlatego uważam, że zamiast wdawać się w jałowe dyskusje z klerem, lepiej pomóc chronić dzieci, które tej pomocy potrzebują.

  Polubienie

  1. Anzai Papież Jan paweł II umarł w 2005 roku i już był Internet i szerokie media w TV, a jednak zamieciono sprawę pod dywan. Wielu katolików nie wie, że Papież przykrywał pedofilię. Dobrze, że robi się coraz głośniej i jest wyraźne oburzenie.

   Polubienie

   1. Mamy 2019 r., a ludzie nadal nie wiedzą kim/czym jest pedofilia, czym „przemoc seksualna wobec dzieci”, a czym inne formy molestowania. Prawdopodobnie masz u siebie w spamie mój komentarz z linkiem, który to wyjaśnia. M.in. według specjalistów seksuologii i medycyny w niektórych przypadkach zgwałcone przez pedofila dziecko:
    „”… nie odczuwa silnego bólu, może być zadowolone, uśmiechnięte i nie mieć poczucia krzywdy! …””
    Warto poczytać zalinkowaną przez mnie stronę, więc może spróbuj ją wyciągnąć ze spamu. 😉

    Polubienie

   2. Dzięki anzai i nie wiadomo dlaczego komentarz wpadł do spamu. poczytam oczywiście, a te wszystkie pojęcia, to znaczą – łapy precz od dzieci! Nie ważne co oprawca robi dziecku, kiedy robi mu krzywdę!

    Polubienie

   3. Chcesz zakazać księżom gwałcenia dzieci???! To nie ta droga, trzeba wypie…ć KK ze szkół, oddzielić państwo od Kościoła, i przeprowadzić postępowania dochodzeniowo śledcze – tam, gdzie to jeszcze jest możliwe.
    A Jankowskiemu można już tylko nagwizdać do odbytu. Niestety.

    Polubienie

   4. O tym wciąż piszę i zmierzam, aby pokazać kościołowi gdzie jego miejsce! Piszę, że to tacy sami śmietlnicy, którzy powinni być sądzeni jak zwykły, szary człowiek, bo nie są to nadludzie, a bestie w wielu przypadkach! Religia do salek i won ze szkoły!

    Polubienie

 2. Najlepiej zdelegalizować kościół i to miejsce zaprosić wyznawców Allaha. Skoro nic innego nie jest dostatecznie uczciwe w islamie jedyna nadzieja. Na zachodzie już to dostrzegli i są bardzo zadowoleni.

  Polubienie

 3. Sagulo, zaczęłam pisać komentarz, ale nie potrafiłam krótko, w związku z tym pozwoliłam sobie to rozwinąć u siebie. wobec tego zapraszam Cię do przeczytania 😉

  Pozdrawiam serdecznie

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s