Coś dzieje się w Polsce niedobrego!

Od tygodnia trwa medialna burza po słowach Kaczyńskiego, że wara od naszych dzieci.

Włączam telewizor i słucham o lesbijkach, homoseksualistach, masturbacji w wieku dziecięcym i chce się wymiotować bo PiS przekręca, to co ogłosił Rafał Trzaskowski w karcie LGBT+

Dlaczego w tym kraju nie ma edukacji o tym, że każdy  dorosły ma prawo do swojej seksualności i z tego powodu nie wolno go prześladować i dyskyminować, bo to są tacy sami ludzie jak hetero i nikomu swoją orientacją nie robią krzywdy?

Dlaczego już w szkołach podstawowych, kiedy dzieci i młodzież szukając swojej drogi są prześladowani?

Dlatego, że dorośli ludzie nie potrafią z nimi normalnie rozmawiać!

Dlaczego Kaczyński, ani słowem nie wspomiał, że wara księżom od naszych dzieci i poltycy oraz kościół nabrali w tym temacie wody w usta.

Była konferencja episkopatu na dniach i nie padło ani razu słowo – przepraszamy, a Kaczyński nie wspominając o krzywdzie molestowanych dzieci przez księży, dał im jawne przyzwolenie na te niecne procedery.

Dlaczego Kaczyński nie mówi o tym, że na całym świecie cierpią dzieciaki gwałcone i molestowane przez tych sukienkowych i dlaczego nie  pomaga się w Polsce osobom niepełnosprawnych, których nie zauważa się nawet?

Dlaczego jest przeciwny temu, aby w szkołach w sposób cywilizowany uczono dzieci seksualności i poznawanie własnego ciała i potrzeb?

Hipokryzja na miarę szczytu K2 i kompletne niezrozumienie tak ważnej materii ludzkiej, bo wszycy na tej Ziemi odczuwamy popęd seksualny oprócz małych wyjątków, a piszę o osobach aseksualnych.

Aby istnieć, to trzeba się rozmnażać, a do tego potrzebna jest kopulacja i to jest tak bardzo naturalny proces, że nie wolno tego negować, bo tak woła natura.

Kaczyński albo jest aseksualny, albo po prostu jest gejem, który nigdy z szafy nie wyszedł, albo przez całe swoje życie się masturbuje!

Jak świat, światem inności istniały i Kaczyński nic z tym nie zrobi, bo swoją polityką wznieca tylko nienawiśc do innych i brak tolerancji wobec osób homoseksualnych, a to już jest draństwem!

Jestem seniorką i kompletnie mnie nie obchodzi, co robi facet z facetem, czy kobieta z kobietą, ale interesuje mnie to, co robi ksiądz niewinnemu dziecku.

Na poważnie więc – na co był mu ten temat, tuż przed wybrami do PE?

A teraz trochę lżejszy temat o kobietach, które po 40-tce są chyba najbardziej szczęśliwe, bo przeszły różne etapy swojego życia i nagle magiczna liczba sprawiła, że zaczynają być prawdziwymi kobietami.

U mnie tak właśnie się stało, bo dzieci odchowane, bo przestałam się martwić, co inni gadają na mój temat i odzyskałam swoje ciało i je zrozumiałam, a w  słowach znanej piosenki słyszymy, że po 40-tce to się wie, co jest dobre, a co złe!

Po 40 kobiety stają się..niegrzeczne.

Vidya Balan to indyjska aktorka Bollywood, która w styczniu tego roku skończyła 40 lat. Gdy przekroczyła czterdziestkę, trzeźwo zauważyła, że powodem, dla którego kobiety tak świetnie radzą sobie po jej przekroczeniu, jest fakt, że stają się niegrzeczne.Coraz bardziej zaczyna nam zależeć na nas samych i coraz mniej przejmujemy się opinią innych. I w tym tkwi nasza siła.

Aktorka wcielająca się w różne role kobiece, zauważyła, że kolejne lata sprawiają, że my kobiety stajemy się pewniejsze siebie.

„Po 40 stajemy się jeszcze bardziej gorące niż dotychczas. Rzadziej czujemy się nieswojo, coraz mniej dbamy o zdanie innych. Gdy przestaje nas obchodzić oburzenie innych, mamy coraz więcej zabawy z życia”.

Vidya Balan dodała: „Już nie noszę całego ciężaru świata na ramionach. Gdy miałam 20 lat, żyłam marzeniami, lata 30-te minęły mi na poznawaniu siebie, a po 40 przyszedł czas, by naprawdę pokochać swoje życie„.

Co Wy na to? Dobrze mówi?

Ja podsumowuję to parafrazą słów Sigmunda Freuda, po 40 nie tylko się  śni, ale się przytrafia!

25 myśli na temat “Coś dzieje się w Polsce niedobrego!

   1. Polska to jeden wielki pierdolec, gdzie ludzie otumanieni kasą przestali myśleć! Jarosław rzekł: ZOSTAWCIE NASZE DZIECI! Jakie nasze? Ile on tych dzieci narobił? Litości!!!!!! 🙂 Pierwszy ojciec RP! 🙂

    Polubienie

 1. Zadałaś sporo pytań związanych z prezesem, a ja na to mam jedną odpowiedź: „Kasa, Misiu kasa” 😉 😀 po cichu jeszcze dodaję: właaadza.
  Nie interesuje Cię co „facet robi z facetem”, i masz rację, ale mnie zawsze intrygowało co facet robi z kotem? I dawno temu znalazłem odpowiedź, ltóą teraz odgrzeję: Otóż jak faceta pytają o homoseksualizm, albo pedofilię, to on wtedy „odwraca kota ogonem”.

  Polubienie

 2. Póki nie zmieni sie pokolenie prezesa, długo nie będzie dobrze…
  Kobiety staja się pewniejsze, odważniejsze, bo coraz mniej życia zostaje, by poczuć, że wreszcie żyjemy i możemy zrobić coś dla siebie:-)

  Polubienie

 3. Nie wszystkie kobiety po 40-ce tak mają, a szkoda też, że dopiero po 40-ce dociera do nich, że każdy jest najpierw i przede wszystkim dla siebie samego.

  Jeśli chodzi o drugi temat … nie masz pojęcia jak mnie bawi, gdy sobie pomyślę, jak teraz dyrektorzy szkolni, wobec dwóch tak różnych przekazów, kombinują komu się tu podlizać.

  Polubienie

  1. Świechno są kobiety, które nie obserwują tego, co się u nich z wiekiem dzieje i nie wyciągają wniosków. Nie obserwują siebie,
   a czasy teraz dla wszystkich sa ciężkie i dla nauczycieli, bo wszystko jest pogwałcone i nic zgodne z prawem. Zrobili w Polski sobie folwark i prawo kompletnie jest sparalizowane, czyli istny cyrk.

   Polubione przez 1 osoba

 4. Jestem pod wrażeniem zainteresowania życiem prywatnym pana Kaczyńskiego. Gebelsowskie metody propagandy widać państwu służą i wcale nie przeszkadza że konsekwencja takich przekonań i działań było mordowanie niewinnych. Może tak państwo przedstawicie jakąś kontrpropozycję dla tego „zwyrodnialca” pana Kaczyńskiego….cokolwiek może….chociaż naprawienie chodnika ….a nie tylko , jak moje psy na sygnał karetki ujadacie państwo.

  Polubienie

 5. a co ma pani do zaproponowania w zamian ?…ani pani ani zatęchła opozycja…nic, kompletnie nic Coś ciekawego mówią ludzie o których pani nie ma chyba nawet pojęcia.. Szczuciem Polaka na Polaka pani zajmuje się od miesięcy jak widzę a może nawet od lat. Wchodząc tu mam wrażenie ,że tak właśnie zachowują się i funkcjonują rasiści. Nie wiem jak jest na prawdę bo jakoś żadnego nie poznałam osobiście ale takie mam tu wrażenie. Jeszcze tylko podpalić krzyż i będzie szoł.

  Polubienie

  1. Co ty kobieto wypisujesz! Krzyż zostaw wierzącym, bo mi nie przeszkadza! Tępić bedę za to pedofilów, których ta władza chroni. Tamci nie wycinali drzew, nie zabili koni, nie zdemolowali sądownictwa, prokuratury, policji, śądów i nie przyznawali sobie takich premii. Było spokojnie przynajmnij, a teraz na drani patrzeć nie mogę. Mogłabym tak dużo,ale dla kogo mam się wysilać.

   Polubienie

 6. Jak to nie ma pani na kogo. Skoro pan Kaczyński do niczego to wszyscy inni jak zbawienie i nie ma co wybrzydzać ,że lubi dopomóc znajomym lub od znajomych dziecko by sobie tak wziąć bo się chce mieć. Wszyscy inni będą lepsi z pewnością. Ja na szczęście jestem stała w uczuciach i mam na kogo zagłosować.Będę miała kogo posłuchać dla równowagi.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s