Uwielbiam mądre kobiety!

Niedzielę miałam telewizyjną i stwierdziłam, że już nienawidzę progrmu politycznego „Kawa na ławę”, bo tylko siedzą i się kłócą i nic dobrego z tego nie wynika.

Po zamordowaniu Prezdenta Gdańska miała zniknąć z mediów mowa nienawiści, ale niestety to hasło się nie utrzymało i politycy dowalają sobie, że robi się straszno!

Czemu mam się więc narażać na takie dyskusje, w których z ust polityków PiS płynie samo kłamstwo i przeinaczenia zgodnie z wytycznymi z Żoliborza, czyli przekazu dnia!

Trafiłam pilotem na program Krzysztofa Ibisza pt. „Demakijaż”, do którego zostają zapraszane kobiety – zwane celebrytkami.

Niektóre są mądre, a niektóre głupiutkie i klepią trzy po trzy, ale dziś było inaczej.

Ibisz zaprosił do swojego programu Agatę Buzek – aktorkę przez wielkie „A”.

Ta rozmowa przykuła moją uwagę, gdyż była bardzo interesująca i z przyjemnością dotrwałam do końca, a nawet czułam pewien niedostyt.

Agata Buzek jest córką znanego polityka – Jerzego Buzka, ale tylko powiedziała, że jej ojciec był często nieobecny w domu, ale kiedy był oddawał się całkowicie swojej rodzinie.

Rozmowa ta podobała mi się, gdyż Agata Buzek powiedziała w programie tylko tyle ile uważała za stosowne i Ibisz nic więcej z niej nie wyciągnął.

Pani Agata jest piękna i brzydka, gdyż natura obdarzyła ją urodą androgyniczną i dla jednych jest pięknością, a dla drugich brzydka po prostu.

W programie Ibisza miała lekki makijaż i była olśniewająca, że ja nie mogłam oderwać od niej oczu.

Jest aktorką, która ma sporo dokonań i osiągnęła już naprawdę dużo.

Jej bibliografia jest w sieci, a więc nie będę na blogu wklejała.

Próżno szukać jej na okładkach brukowców, natomiast jej talent aktorski można zobaczyć w wielu produkcjach teatralnych oraz filmowo-telewizyjnych – zarówno polskich, jak i zagranicznych!

Jest gwiazdą – nie celebrytką. Skromna, obdarzona wielkim poczuciem humoru i niezwykle wrażliwa. Zamiast pojechać na premierę swojego filmu w Wenecji, wolała opiekować się 16-letnim chorym psem.

Aktorka aktywnie walczy zarówno o prawa człowieka, jak i zwierząt, czy przyrody.

Ja proszę więcej takich kobiet w telewizji, które mają coś ciekawego do powiedzenia i do takich kobiet zaliczam Agatę Buzek.

To była dla mnie ogromna przyjemnośc poznać ją bliżej.

Znalezione obrazy dla zapytania agata buzek

Niektórzy na blogach pokazują swoje miejsca zamieszkania.

Moje zdjęcia są dla tych, którzy zdradzają swój świat, tak jak ostatnio „Widziane z Ekwadoru”.

To dla Ciebie Ekwadorku, bo ja bardzo chętnie czytam o tym, jakie jest Twoje życie gdzieś tam daleko.

Polska zachodnia, blisko granicy z Niemcami!

Szarabajko proszę o wybaczenie i innych, bo zdjęcia są dla wszystkich ha ha

Obraz może zawierać: ludzie siedzą, drzewo, niebo, tabela, na zewnątrz, woda i przyroda

Obraz może zawierać: niebo, na zewnątrz i przyroda

Obraz może zawierać: drzewo, roślina, niebo, na zewnątrz, przyroda i woda

Obraz może zawierać: drzewo, niebo, roślina, trawa, na zewnątrz, przyroda i woda

Obraz może zawierać: niebo, drzewo, chmura, most, trawa, na zewnątrz, przyroda i woda

 

Obraz może zawierać: niebo, drzewo, na zewnątrz, woda i przyroda

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie spacerują i na zewnątrz

 

22 myśli na temat “Uwielbiam mądre kobiety!

 1. Niedzielne programy polityczne towarzyszą mi np. przy obieraniu ziemniaków, więc jakiś tam pożytek z nich jest. Pojawiło się nowe szumidło, taka blondynka z PiS, Różycka, czy jak jej tam. To ona rozwalała cały program, jako jedyna nie potrafiąc skończyć wypowiedzi – raz i nie przerywać – dwa. Myślę, że prowadzący robią jednak stanowczo za mało, by okiełznać rozbuchane ego takich szumideł.

  A fotek dla Ekwadorka dzielnie nie oglądałam 🙂

  Polubienie

 2. Ekwadorek ma na imię Marek. Zdjęcia bardzo mi się spodobały. Wiem, że Polska jest piękna, tylko ta nasza mentalność niestety nie bardzo mi odpowiada. Lubię bardzo wodę i trochę zazdroszczę tego jeziora.
  Agatę Buzek widziałem w kilku filmach. Nie znoszę celebrytów a ona taka właśnie nie jest. Fajnie, że o niej napisałaś.

  Polubienie

 3. Zawsze ceniłem i cenię kobiety, które lubią być sobą. Dlatego z przyjemnością podziwiam duże jak i małe, chude (nie za bardzo), jak i grube (nie za bardzo). A jeżeli do tego trafi się taki rodzynek jak Agata Buzek, piękna i mądra to już jest full. Nie należę do mężczyzn wysokich, 181 wyciągnąłem na komisji wojskowej, teraz pewnie jest znaczne mniej. Nigdy nie oceniałem kobiet w kategoriach piękna/brzydka, bo miałem taki przypadek, gdy wyjątkowo piękna kobieta przyjęła moje zaproszenie na kolację połączoną ze śniadaniem. ale przezornie uprzedziła, że rano mogę się przestraszyć jej wyglądu. Kobiety z reguły kłamią 😉 ale ta mówiła prawdę. 😉 Nie przestraszyłem się, chociaż od tego momentu (miałem 23 lata) inaczej oceniam wygląd zewnętrzny kobiet – bo staram się go nie oceniać. 😉

  Polubienie

 4. Od Kukiza czy z PiS, jeden mózg, a raczej jego brak, drogie panie i nie ma się o co sssspierać – powiedziała tęczowa żmija 😉 Polska jest piękna w szerz i wzdłuż i nawet zakusy politycznych gremlinow tego nie zmienią. Trochę żal tylko, iż różne piękne miejsca bywają tak zaśmiecone, iż przypominają raczej wysypisko, niż urokliwy zakątek natury. Jeśli chodzi o Agatę Buzek – kiedy ją pierwszy raz zobaczyłam, pomyślałam: jaka brzydka! Po którymś z kolei razie: ona jednak jest piękna. Nie przepadam za urodą w stylu Barbie. I faktycznie robi swoje i stawia na sukces zawodowy, a nie na ściance.

  Polubienie

  1. Bardzo mądre słowa Ulotne.
   Mnie też strasznie razi zaśmiecanie środkowiska. Nie pojmuję dlaczego ludzie tak śmiecą i wszędzie zostawiaja po sobie syf. Boli mnie to strasznie.
   Zaczynam oglądać filmy z Agatą Buzek jeśli znajdę w sieci.

   Polubienie

 5. Brawo Sagulo, zamiast psuć sobie humor i podnosić ciśnienie nakręcając się mało znaczącymi złośliwymi rozmowami, lepiej posłuchać mądrych i ciekawych, a także pozytywnie nastrajających wypowiedzi. Szkoda, że takich jest w mediach bardzo mało, ludzie wciąż wolą żyć plotkami i napawać się złośliwością nasiąkniętych jadem.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s