A to Polska właśnie!

Wyniki sondażu Kantar dla „Faktów” TVN i TVN24 (http://www.tvn24.pl)

Opublikowano najnowszy sondaż jeśli chodzi o wybory do Parlamentu Europejskiego.

Koalicja Obywatelska idzie łeb w łeb prawie z PiS!

Ten sondaż dalej może tylko niepokoić, bo wszystko może się zdarzyć po drodze i PiS wygra kolejne wybory, co może się przełożyć na wybory do Parlamentu.

Może zastanawiać bardzo, dlaczego PiS po czterach latach demolki w Polsce nadal ma tak wielkie poparcie?

Zawsze uważałam Polaków za rozsądny Naród, który interesuje się polityką i chce by Polska rosła w siłę i się rozwijała, a także zbliżała do europejskich standardów, a tu od czterech lat okazało się, że wyszło na wierzch robactwo i ludzie, którzy na polityce się finansowo dorobili.

Najbardziej świadomi dewastacji Polski, to są ludzie, którzy wychodzą na ulicę i demostrują!

Ale to nie wszystko, bo ci ludzie z PiS cierpią na:
Zespół Delbrücka to patologiczna zdolność do wprowadzania innych osób w błąd, kłamania, przeinaczania faktów, opowiadania zmyślonych historii przy jednoczesnym stawianiu własnej osoby w bardzo dobrym świetle. Mitomania występuje u niektórych dzieci, ale w większości przypadków ma charakter przejściowy. W przypadku osób dorosłych, kłamstwo patologiczne różni się od zwykłego kłamstwa tym, że osoba mówiąca o nim nie jest w stanie oddzielić prawdy od stworzonej przez siebie fantazji.

Polskę można w obliczu sondaży podzielić na dwie Polski i najbardziej ogłupiona jest ściana wschodnia, a najbardziej rozumna – zachodnia!

U nas od dwóch dni pada deszcz bez modlitwy!

Ściana wschodnia nie pojmuje tego, jaką krzywdę PiS zrobił Polsce i to oni na PiS glosują i nie zawuważają, że:

KIM JEST Kaczyński i jego wyznawcy!

Kim jest ten, który:
• jeszcze nie tak dawno temu podzielił Polaków na: zdrajców i patriotów, komunistów i złodziei, pierwszy i drugi sort, morderców jego brata, panów i dziadów, bohaterów i obojętnych lizusów, dobrych i złych katolików, inteligentów, uczonych i ciemniaków,
• ciągle przeciwników politycznych i każdego o odmiennych poglądach traktował jako odwiecznego wroga, którego różnymi, nawet nieprawnymi środkami trzeba zniszczyć,
• nie potrafi żyć bez wroga, a choćby go nie miał, to fikcyjnie niebawem go znajdzie,
• przez ostatnie trzy lata zniszczono:
– trójpodział władzy w Polsce,
– podstawy ustrojowe państwa,
– reputację kraju na arenie międzynarodowej,
– jedność narodową Polaków,
– wojsko,
– policję,
– szkolnictwo,
– służbę zdrowia,
– dyplomację
– sądownictwo, itd.
• dzisiaj nawołuje wszystkich do jedności narodowej i powszechnego popierania dobrej zmiany,
• dzisiaj za podział Polaków dokonany przez samego siebie, perfidnie obarcza wyłączną winą swoich przeciwników politycznych i to tych, którzy od lat sprzeciwiali i nadal sprzeciwiają się temu podziałowi.

A kto i na jakiej podstawie może uwierzyć kłamstwu i hipokryzji tego człowieka?


Nie zaśnij, nie zaśnij rodaku
Choć uśpić próbują cię kasą
Nie zaśnij, choć trwa marsz cwaniaków
Utrzymaj i poziom, i fason

Niech krzyczą i piszą paszkwile
Niech hejtem rzucają i błotem
Miej w sobie spokoju choć tyle
By mogło coś zostać na potem

W chocholim nie pogrąż się transie
Odwagę masz przeciez skąd brać
Nie zaśpij, nie prześpij swej szansy
Już pora… wstać!
(Marek Majewski)

W sieci znalazłam blog Pana Andrzeja Pawełczaka, który trafnie określił wyznawców Pis-u:

JARKOWE PRZEKAZAŁYŚMY DO TORUNIA. UCZYŃ WIĘC PANIE JESZCZE JEDEN CUD. O TO CIĘ BŁAGA WIELBIĄC PROSTY LUD.

Takie sceny powtarzają się w każdym mieście,miasteczku wsi i wioseczce. Codziennie niezmiennie, w dzieńpowszedni i od święta. Na naszych oczach tworzy sięnowa wiara, że Jarosław może wszystko jeśli tylko siępostara. Jest to święta prawda pod warunkiem jednak,że to w jego rękach spoczywać będzie pełna władza. Bo tylko pełna władza pozwala wszystkim dogadzać. Na razie jest dobrze. Jarosław wszystko może i rządzi bardzo mądrze.
 A może być jeszcze lepiej i wszystko za darmo będzie w sklepach. By tak się stało, marzenie mas ludowych się spełniło, Euro kieszenie nasze  napełniłomusimy wygrać najbliższe wybory ,a to wysiłek dla Partii jest zazwyczaj spory. O kasie z 5 Prezesa wszyscy doskonale wiedzą, już wzięli kredyty, kupują ,piją i jedzą. Nadszedł więc czas na promocję i propagandę miłości, rodziny i dzieci oraz prawdziwej wiary która ich oświeci. Dla rodziny i dzieci zrobiliśmy praktycznie prawie już wszystko: 500+,mieszkanie +,niskie bezrobocie + Jarkowe + itd,itp. Jedyną nieco może zapomnianą w czasie ostatnich 3 lat dziedziną była miłość i jej podstawa- wiara. Bo miłość to nie jakieśtam barabara w szuwarach czy LGBT .Miłość do ojczyzny to patriotyzm, miłość do ludzi to religia. Obie te miłości łączą się w naszym wspólnym posłannictwie-KK i PIS. Idziemy jak apostołowie ręka w rękę, noga w nogę, szyja w szyję, kiesa w kiesę. Dlatego Dobrą Nowinę i Zmianę Prezes co dzień niesie. By jego słowo trafiało jeszcze głębiej do Narodu serc gołębich postanowiłdołączyć do panteonu katolickich świętych. Jako apostoł czy choćby męczennik. O swojąświętość zabiega czynami(5 Kaczyńskiego) i natchnionymi słowami.
„Polska musi byćsuwerenna. Po drugie, polska wspólnota musi mieć >podstawę aksjologiczną<.
Oznacza to, że niezależnie od tego, czy ktoś jest wierzący, czy nie, musi akceptować chrześcijaństwo, bo polska kultura wyrosła z chrześcijaństwa, nie ma innego powszechnie znanego systemu wartości niż ten, który wyrasta z chrześcijaństwa.
Jego głosicielem i dzierżycielem jest Kościółkatolicki. Kwestionowanie pozycji Kościoła katolickiego w Polsce ma charakter niepatriotyczny. Niezależnie od osobistej wiary. Kto podnosi rękę na Kościół podnosi rękę na Polskę
Do swej finansowej piątki dorzuca Prezes PięćRefleksji Moralnych:
1.     „Ruch LGBT i gender zagrażają naszej tożsamości, zagrażają naszemu narodowi. Zagrażają polskiemu państwu”.
2.     „Jeżeli w Anglii nie można prowadzić poradni rodzinnych przykościelnych, bo musiałyby swataćhomoseksualistów, albo wręcz oddawać im dzieci, bo inaczej są instytucjami wykluczającymi, to tej wolności religii nie ma. Bo nasza religia tego zabrania. Albo można wylądować na komisariacie za powiedzenie, że z par homoseksualnych nie ma dzieci”.
3.   „Kwestionowanie pozycji Kościoła katolickiego w Polsce ma charakter niepatriotyczny. Niezależnie od osobistej wiary”.
4.    „Przeciwnikiem patriotyzmu jest Jerzy Owsiak a byłMarek Kotański. Używali pacyfikacyjnych socjotechnik, które komuniści stosowali już podczas stanu wojennego”:
5.     „Patologiczne i niepatriotyczne jest wejście w obieg publiczny wszystkich przekazów związanych z seksem. To jest Owsiak, który jest elementem tej późnej socjotechniki stanu wojennego, kiedy przygotowywano się już do zmiany. Trudno było zrozumieć te wywody, ale wygląda na to, że Owsiak sięuwłaszczył po 1989 roku przy pomocy bliżej niesprecyzowanych przekazów seksualnych. Dziś to jest też Biedroń z jego wiosenną tęczą ”
„Dlatego wszystkimi prawymi i patriotycznymi siłami musimy dążyć do sformowania czegoś takiego jak fundament polityki patriotycznej. Polityka taka musi akceptować i afirmować suwerenne polskie państwo w ramach NATO i UE oraz dążyć do zdobywania dla Polski odpowiedniego statusu i pozycji”
Prezes uderzył w stół ,a nożyce między  innymi we Włocławku natychmiast się odezwały słowami biskupa:
 „Bardzo bym chciał, panie premierze, żeby czuł siępan tu, między nami, człowiekiem nie tylko akceptowanym, ale podziwianym. Jesteśmy wdzięczni za wszystko, co Pan robi i robił dla Polski – razem ze swoim bratem prof. Lechem Kaczyńskim. Pańskie sukcesy są naszymi sukcesami. Dzięki niech będą Panu na Wysokości za PIS i Pana szlachetną Osobę. Alleluja.
NAJWYŻSZY CZAS NA KANONIZACJĘ

29 myśli na temat “A to Polska właśnie!

   1. Co do Schetyny bardzo się mylisz. Zdecydowania i skuteczności politycznej mu nie brakuje. Musi jeszcze skupić wokół siebie specjalistów, takich z prawdziwego zdarzenia, którzy mu opracują spójny, logiczny i atrakcyjny program.

    Polubienie

   2. Szarabajko dla mnie on jest jak flaki z olejem. Dlaczego przez 4 lata nie skupił tych specjalistów? Na opracownaie planu jest za późno. Wolę Kosiniak Kamysza, bo ma w sobie charyzmę!

    Polubienie

   3. Nie jest za późno. Zresztą być może już to robi? To program na wybory parlamentarne, teraz doprowadził do koalicji, co nie było sprawą prostą, żeby wygrać europarlament. Kosiniak jest sympatyczny, ale kto z szefów partii go słucha? Jakie ma zaplecze? Nawet wieś tracą.

    Polubienie

 1. Musze się z Tobą nie zgodzić Sagulo. Polska wschodnia to kraj rolniczy w przeciwieństwie do uprzemysłowionej polski zachodniej. Wieś, niestety jest pisowska lecz miasta nawet te na wschodzie nie są pro aktualnej władzy. O takim wyglądzie ścian w Polsce decyduje przewaga ludności wiejskie na wschodzie i miejskiej na zachodzie. Tak więc to jest konflikt wieś miasto a nie wschód zachód. Mam rodzine na wschodzie i nikt z nich nie głosuje na partie Jarosława.

  Polubienie

 2. Tym artykułem wyjaśnia pani w sposób perfekcyjny, dlaczego , ma tak wielkie poparcie PiS.. Można do tego dodać jeszcze komentarz pana Lisa do publikacji Superekspresu i mamy komplet.Wciąż pani nie pojmuje ?.Nie pojmuje pani jak trupami (Koalicja Europejska) chce się wygrać wybory ? Jak można chcieć wygrać obsrywając najświętsze wartości i wystawiając na pierwszy plan pedofili jako autorytety moralne ?…Widzi pani ja też nie wiem więc nie pomogę. Przykro mi .

  Polubienie

  1. Władza absolutna deprawuje absolutnie dlatego wolę zadbać o bezpiecznik.Z tego co wiem, PiS ma dla społeczeństwa dość do zaoferowania by razem z moim bezpiecznikiem uzyskać większość konstytucyjną by móc zrobić jeszcze coś. Mam nadzieję ,że dzięki takiej większości dokończy się wiele rozpoczętych i zatrzymanych reform .Dla mnie jest ważnym wpisanie do konstytucji prawo do życia od poczęcia, wyższość konstytucji nad prawem unijnym i jeszcze kilka spraw..Myślę ,że to da się zrobić , między innymi dzięki pani za co jestem wdzięczna.

   Polubienie

 3. Ja na szczęście widuję też sondaże na których koalicja wygrywa, ale już pomijając te procenty, wiesz co jest najgorsze? To że w tym kraju jest kilka milionów durniów którzy nie rozumieją, albo udają że nie rozumieją, co PiS wyprawia z Polską. Mam wrażenie że te 500 złotych jest ważniejsze dla tych ludzi od życia w normalnym kraju i to jest straszne. Żyjemy między Judaszami którzy za kilka stów sprzedali bydlakom własny kraj!!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 4. Sondaży nie czytuję od dawna, bez względu na to, czy zgadzają się z moimi wyborami czy też nie. Niestety próby są wybierane niechlujnie, poza tym pojawia się tu czynnik ludzki, czuły na element obciachu. W moim poprzednim miejscu pracy nikt się nie przyznawał, że głosuje na PiS, chociaż domyślałam się, kto głosuje. To trochę jak słuchanie disco polo – wydaje się, że niby weszło do mainstreamu, ale nigdy nie przestało być diagnostyczne 😉

  A jeśli chodzi o same wybory, zostałam wpisana na listę wyborców listy warszawskiej i rozglądam się teraz po kandydatach, którzy mi odpowiadając. Na razie wiem tyle, że z pewnością nie zagłosuję ani na populistów, ani na faszystów.

  Polubienie

   1. Również wybieram raczej osobę niż partię, ale jednocześnie uważam, że osoby należące do pewnych frakcji są z definicji dla mnie stracone – jeśli ktoś jest w grupie krzewiącej faszyzm lub populizm, nie jest dla mnie autorytetem w żadnej dziedzinie.

    Natomiast jeśli chodzi o koalicję … sama nie wiem. Przyglądam się nazwiskom. Są też inne listy …

    Polubienie

   1. Ja nie chcę być niegrzeczna, ale nie wiem gdzie żyjesz, w jakim kraju, że nie dostrzegasz demolki Polski! Może coś tak Ciebie oślepiło, że nie widzisz draństwa tego nierządu! Chodzisz i robisz zdjęcia, ale nie obchodzi Ciebie fakt, że wycinają na chama puszczę i strzelają do żubrów. Niedługo będziesz fotografował pustynię w Polsce. Obudż się!

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s