Zryte berety przez TV Info!

Donald Tusk

Dzisiaj odbył się Marsz” Polska w Europie” i na ten Marsz w Warszawie przyszli wszyscy, którym dobro Polski leży na sercu i ludziom zależy na tym, aby cofnąć niszczycielską politykę PiS.

Ludzie wyszli na Marsz z flagami Polski i Unii Europejskiej i wysłuchali wystąpień polityków z Koalicji Europejskiej, a na czele stanął dawno wyczekiwany w polskiej polityce – Donald Tusk.

Już są pierwsze obliczenia, bo w Marszu wzięło udział 45 tysięcy Obywateli, ale oczywiście TV Info wycięło uczestników w pień i pokazali ich garstkę – znamy to od 4 lata!

Wydaje mi się, że zaczyna do ludzi docierać, zwłaszcza po emisji dokumentu Sekielskiego, że w Polsce źle się dzieje i ten dokument może zmienić wyniki wyborów, a PiS przegra z kretesem, bo Naród zaczyna się brzydzić kłamstwem i manipulacją!

Obserwowałam więc dziś ten Marsz i choć w KE nie wszyscy mi sie podobają, to stawiam na wielu młodych ludzi, którym dobro Polski leży na sercu.

Mężowi powiedziałam, że jeśli KE się skłóci, to nigdy więcej nie oddam na nią swojego głosu, bo nie chcę być oszukana.

Z wielkim zaciekawianiem czekałam na wystąpienie Dondala Tuska i się nie zawiodłam, a powiedział tak:

Zdaje się, że chce wrócić do polskiej polityki:

To jest podwójna stawka, wielki wybór. Stoję dzisiaj przed wami ludźmi, którzy kiedy mówią o Europie, o Polsce w Europie, że Polacy to Europejczycy, a Europa jest także domem Polski, to mówią nie po to, żeby kogoś oszukać i zwodzić, to są ludzie, którzy planowali to wielkie przedsięwzięcie, którzy mówili o Europie. To oni wprowadzili Polskę do Unii Europejskiej. Ich nie trzeba już sprawdzać, na nich można z czystym sumieniem głosować.
Powiem to bardzo otwarcie: czy na pewno warto podjąć ryzyko głosowania na tych, którzy dzisiaj prezentują się jako Europejczycy z nadzwyczajnym entuzjazmem, ale ten entuzjazm ma raptem 2 tygodnie? (…) Krzycząc „prawo”, gwałcili konstytucję, krzycząc „sprawiedliwość”, niszczyli polskie sądy, mówiąc o skromności, głośno wykrzykiwali „te pieniądze nam się po prostu nalezą”. A więc jeśli tak samo chcą potraktować naszą europejskość, jak potraktowali konstytucję, sądy i własne deklaracje dotyczące skromności i uczciwości, to znaczy, że ten wybór jest naprawdę bardzo poważny.
Ostatnio padły tu słowa o szariacie, czyli o państwie wyznaniowym. Autor tych słów, a znam go dobrze, jeśli mówi, że chce przed czymś bronić, to zazwyczaj o tym marzy. Jeden nazywa się prezes, a inny ajatollah. Ale różnica jest między nimi nieduża.
Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/Eurowybory-2019/Wiadomosci/Donald-Tusk-na-marszu-18-maja-w-Warszawie-Nie-mozecie-zostawic-losu-naszych-dzieci-w-ich-rekach?fbclid=IwAR1BYrOVSa1RXF5r-chMBgMycjeP1D8T9E-K5bRLcjGRyE1fv3seyZcfx5Y

Nigdy nie rozmawiajce na tematy polityczne z wyznawcami PiS-u – nigdy, bo Was zmiotą z powierzchni ziemi i wmówią Wam, że jesteście tempakami.

Czytam na forum Senior Cafe taką jedną fanatyczkę, która pluje jak żmija na tych, którzy mają inne poglądy, gdyż ma wyprany mózg przez TV Info i czytamy:

„Ale żeby Donek nie przyciągnął tych 50 tys wraz z przyjezdnymi
to wstyd.
W Wawie mieszka ponad 1,5 mln.
Nawet nie tylu ilu mogą zgromadzić narodowcy?
I same wyleniałe komuchy, aż naftaliną waliło.
Ciekawe, czy wymachiwanie pięściami przez kieszonkową pacynkę ochrą malowaną,
przełoży się na wynik wyborczy?
Oby nie skończył jako przyboczny Kijowskiego,
bo dzisiaj się nie popisał. Ta koszulka niebieska przepocona pod pachami,
aż o Rexonę wołała wielkim głosem.”

„Aha, nie wiem co mówił.
Oglądałam na TT bez głosu.
Starczy, że spojrzałam i podtrzymuję sugestię; coś mu dolega. Niemożliwie by starzał się w takim tempie.
Może wyrzuty sumienia za Smoleńsk?”

„Wykształcona Platforma w swej masie to ciemnota bez szkoły,
bez książek,
bez inteligencji.”

Paniusia, która zauważyła przepoconą koszulę Donalda Tuska, bo chciała to zobaczyć – nie widzi łupieżu na garniturze swojego niechluja prezesa i jego poszarpanych sznurówek w butach – rozumiecie coś z tego?

To świadczy o strachu i zazdrości, bo się pod dupskiem pali!

Wygramy 26 maja i wygramy w październiku 2019 roku!

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst

33 myśli na temat “Zryte berety przez TV Info!

 1. Zdjęcie setnie mnie ubawiło 🙂 Doskonałe. Widziałam akcję z bucikiem. Wszystkie przydupasy dały ciała, by bronić małego, niewinnego, biednego…Prawdziwy wuc 🙂

  W odróżnieniu od pani, która ogląda bez fonii, ale i tak wie, że głupio mówił. Nie wiadomo, czy się wku…rzyć, czy zasmucić?

  Polubienie

 2. Jak to leciało? Bez szkoły, bez, książek, bez inteligencji? Kobiecinie się mocno pozajaczkowało. Ale żeby aż tak? Żeby PO z PiS pomylić? Książki spalili, zaraz zaczną palić czarownice, a 80% tego zapyziałego elektoratu z Polski+ ma zaledwie podstawowe wykształcenie. Elyty!

  Polubienie

  1. Dziś usłyszałam, że na wsiach w wyborach do samorządu biorą udział głównie ludzie niewykształceni i to wcale nie dlatego, że wykształconych tam nie ma. I ja chyba wiem, dlaczego. Ci ostatni wiedzą, że i tak wygra szwagier:)
   I miedzy innymi dlatego nie chcę mieszkać na wsi. Widziałam, przerobiłam…

   Polubione przez 1 osoba

 3. Rozmowa z WYZNAWCAMI PiSu przypomina zapasy ze świnią w błocie. Już nie raz takie prowadziłem np na grupach Facebooka i jedynymi ich argumentami były wyzwiska… Czuję że Tusk szykuje się do startu w wyborach prezydenckich i to wcale nie było by takie złe, bo ma realne szanse je wygrać.

  Polubienie

   1. Sam widzisz jaką rolę pełni w polsce prezydent. Przecinanie wstęg, wręczanie kwiatków, bywanie na dożynkach i pilnowanie żyrandola.

    Polubienie

   2. Licz się z tym że od kilku lat nie mamy prezydenta tylko jakiś dureń z kretynką siedzą w pałacu prezydenckim. A prezydent z jajami mógłby łatwo dyrygować rządem, choćby w ten sposób, że zagrozi że jakiejś ustawy nie podpisze. Ale bez jajeczny Andrzej alko klęczy albo na nartach jeździ… A Schetyna znowu na prezydenta się nie nadaje…

    Polubienie

   3. Masz rację Stasiu. Już chyba zapomniałam, że mieliśmy kiedyś prezydenta, a teraz mamy klenczona, który profanuje ten urząd i robi sobie jaja, zamiast pracować nad praworządnością i nie popisywanie tego co mu na biurko położą! Zgroza!

    Polubione przez 1 osoba

 4. Ja tymczasem tv nie mam i omijają mnie przeróżne dramy z tego tytułu. Wczoraj zaliczyliśmy połowę Eurowizji u znajomych, ale wyszliśmy w trakcie, bo nie było to porywające zjawisko (jak zwykle zresztą). A w obecnych wyborach chyba zagłosuję na kogoś z Koalicji, ale jeszcze nie zdecydowałam na kogo.

  Polubienie

   1. W koalicji jest zbieranina z różnych ugrupowań, więc sprawę muszę dokładniej przemyśleć. Z pewnością nie będe głosowała na PiS, czyli PRLbis.

    Polubienie

   1. Pani Sagulko moja żona głosuje na PiS a dawniej wolała PO. Dzięki PiS zyskała 7 lat wolnego bo w styczniu przeszła na emeryturę.Co komu dała PO? Nic i nikomu poza swoimi.Ja na Kukiza bo mam do niego sentyment, ale w parlamentarnych sam nie wiem. Pozdrawiam.

    Polubienie

   2. Adamie niech każdy głosuje wg. swojego uznania. PO dało mi bezpieczeństwo i stabilizację, ale PiS to wszystko popsuł. Trzeba szerzej patrzeć na ich dokonania, a nie tylko to, co ludziom dał, by tylko wygrać wybory. Oszukali Polaków!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s