Tajemnica życia!

Obrazek

NASA umieści w latach 2022-2026 przy Księżycu stację kosmiczną GATEWAY:


Gateway będzie stacją przesiadkową pomiędzy Ziemią, a Księżycem. Dzięki silnikom manewrowym Gateway będzie mógł dowolnie zmieniać orbitę i „dostarczać” lądowniki w wybrane miejsce na Księżycu.

Może wreszcie znowu po upływie półwieku zobaczymy ludzi na Księżycu..

Autor „D”

Ludzkość szuka intensywnie w kosmosie planety podobnej do Ziemi, na której istnieje życie.

Ludzkość tymi poszukiwaniami zdążyła już kosmos skutecznie zaśmiecić i jak do tej pory nie znaleziono planety z choć z jedną kroplą wody.

Wadome jest to, że życie zaczyna się od wody i Słońca!

Czasami ogladam programy, w których chcą mi wmówić, że obcy lądowali na Ziemi i podpowiadali ludziom różne rozwiązania i wprowadzali wyższy poziom.

Istnieją budowle Majów, malowidła i freski mówiące o tym, że obcy tu byli.

Wiemy z pewnością, że miliony lat temu na Ziemi były dinozaury, które zniczyczył wielki wybuch, ale do dzisiaj nie jest wyjaśnone nasze pochodzenie, bo czy faktycznie zeszliśmy z drzewa i ewolucja sprawiła, że stalismy się ssakiem o najlepiej rozwiniętym mózgu?

Jakże często ludzkość się zastanawia i ja też – dlaczego tylko na naszej Ziemi istnieje tak różnorodne życie.

Jak to się stało i z czego, że my istoty rozumne tu żyjemy, a na Ziemi oprócz nas są tysiące, a może miliony innych stworzeń i roślin.

Zejdźmy na dno oceanów i mórz, gdzie jest najbardziej kolorowe życie w postaci raf koralowych i stworzeń, ryb, skorupiaków, które przystosowały się do otoczenia i walczą o przetrwanie.

Miliony lat powstawały góry, kaniony, rzeki, wodospady, jeziora, bo się działo, dymiło, przekształcało i teraz tworzy to wszystko cud natury.

Skąd my jesteśmy  i dlaczego tak bardzo różnimy się między sobą, bo są nacje czaroskówych, metysów, białych i jak to się działo podczas migracji ludności?

To jest wielka tajemnica, której nie rozwiązali do dzisiaj naukowcy, bo do dzisiaj nie wiemy na 100% jak powstały piramidy w Egipcie.

A może faktycznie obcy nam pomagają, bo życie na Ziemi radyklanie się zmieniło przez ostatnie 100 lat.

Od lamy naftowej szbyko przeszliśmy do elektryczności i Internetu?

Ciekawe też jest to, czy Pan Bóg przeprowadził na Ziemi Inteligenty Projekt tak, abyśmy tu byli i żyli.

Jest tyle niewiadomych i na codzień nie zastanawiamy się nad tym, co zostało nam dane i jako niby myślący degradujemy swoje miejsce do życia i nie wiadomo dokąd to zaprowadzi ludzkość.

Nawet gdybym miała szansę zamieszkać na Księżycu, to zawsze wybiorę moje miejsce, bo mieszkam w pięknej, zielonej oazie, gdzie pojawiły się dawno nie widziane wróble, które w koronach drzew się tak kłócą, miłują, kochają, że dranie budzą mnie o poranku!

Ubolewam tylko nad jednym, dlaczego człowiek dostał nie wiem od kogo, tak krótkie życie – kto to tak żle zaplanował?

Obraz może zawierać: niebo, drzewo, roślina, na zewnątrz i przyroda

Obraz może zawierać: drzewo, roślina, niebo, na zewnątrz i przyroda

Obraz może zawierać: drzewo, roślina, na zewnątrz i przyroda

Obraz może zawierać: drzewo, roślina, niebo, trawa, na zewnątrz i przyroda

22 myśli na temat “Tajemnica życia!

 1. Oj, myślę, że wiemy jak zbudowano piramidy. A rozwinięty mózg ma też swoje minusy. Razem z nim przyszła do nas schizofrenia, nerwice i dostrzeganie problemów tam, gdzie ich nie ma. Nowe odkrycia astronomiczne niesamowicie mnie intrygują, chociaż zdaję sobie sprawę, że swoim mózgiem jesteśmy w stanie pojąć niewielki procent tego, co do nas dociera. Jaki ciekawy jest świat! 🙂

  Polubione przez 1 osoba

  1. Myślę, że nie do końca wiemy jak piramdy powstały, bo są różne opcje. Świechno sądzę, że ludzie tysiące lat temu też cierpieli na nerwice i schizofernię, ale nie potrafili tego rozszyfrować. Oglądam różne programy i faktycznie fascynujący jest nasz los na Ziemi. Jest tak wiele niewidomych!

   Polubienie

   1. Nie porównuję ludzi tysiąc lat temu, tylko międzygatunkowo (swoją drogą miałam kiedyś psychologię hisotryczną – stawialiśmy diagnozy psychologiczne na podstawie biografii znanych postaci). Pająk raczej nie ma nerwicy i schizofrenii, a spróbuj zrobić taką pajęczynę jak on 🙂 – ma więc wszystko to, co jest mu potrzebne do przeżycia nie hodując sobie nerwicy. Sa więc inne możliwości rozwoju niż wielki łeb z wielką korą mózgową, która pochłania duży procent produkowanej energii a jest podatna na zwiechy systemu 🙂 To tylko takie dywagacje.

    W kwestii piramid, może i opcje są różne, ale nauka podchodzi do tego systematycznie. Są oczywiście cudaki pokroju Danikena (kto go jeszcze pamięta?), które namieszają, a potem znikają, a namieszanie zostaje jak plotka osiedlowa.

    Polubienie

   2. Wiem, co masz na myśli. Ale może to żadna tajemnica. Ot, metoda prób i błędów, gdzie organizmy błędnie uformowane są skazane na niebyt.

    Polubienie

   3. Ja się zastanawiam nad tajemnicą naszego tu pobytu, bo nie wszystko jest jasne. Uważam, że jesteśmy tu jako eksperyment, tylko kogo?

    Polubienie

   4. Jeśli od razu sobie założyłaś, że musi być wykonawca, to faktycznie jesteś w kłopocie 🙂

    Polubienie

 2. Opowiadałam tę przypowieść na blogu, ale, jak pozwolisz, to ją przypomnę. To nt. Twojego pytania, dlaczego człowiek ma tak krótkie życie i pochodzi z kazania, którego kiedyś wysłuchałam.
  Pan Bóg stworzył rośliny, zwierzęta i człowieka i tym ostatnim dał po 30 lat życia. Człowiek bardzo się oburzył i mówi do Stwórcy: jakże to, ja pan stworzenia mam mieć tyle lat, co zwykły pies, czy wół? Pan Bóg zmienił więc swoją decyzję tymi słowami: dobrze, człowiecze, będziesz żył 3 razy dłużej; pierwsze 30 lat będą twoje, ludzkie; przez kolejne 30 będziesz pracował jak wół, a jeszcze przez następne 30 lat będziesz jak pies pilnował tego, czegoś się dorobił 😉

  Polubione przez 1 osoba

 3. Sagulo! Poznałam rodzaj ludzki na tyle, by nie mieć złudzeń że jakiekolwiek odkrycia w kosmosie i jakiekolwiek udane eksperymenty będą wykorzystane dla dobra ludzkości. Raczej do większego jeszcze zniewolenia biedaków, przez tych, co mają pieniądze, a chcą ich więcej i więcej… Tak już było, tyle że nie w kosmosie. Jeszcze. Dlaczego jesteśmy tak różnorodni? Zamieszkujemy zakątki ziemi o różnym klimacie i to efekt przystosowania klimatycznego. Skąd przyszliśmy? Z Afryki. Nawet ci, co tak bardzo gardzą mieszkańcami czarnego lądu. To akurat potwierdziła genetyka. Osobiście wolałbym patrzeć w niebo i zastanawiać się co kryje kosmos, niż mieć pewność. Człowiek w kosmosie może być bardziej niebezpieczny, niż człowiek na ziemi.

  Polubione przez 1 osoba

 4. Jednym to życie wydaje się za długie, innym za krótkie,ale mamy je tylko jedno i trzeba je jak najlepiej wykorzystać (i ja to piszę! 🙂 ) Co do kosmitów, to jestem zdania że gdzieś na pewno są zamieszkałem planety, bo niby czemu tylko nasza miała by taką być? I kto wie, może owe istoty pomagały nam dotrzeć tu gdzie jesteśmy teraz… Pytanie czy jak całkowicie wyeksploatujemy naszą matkę ziemię to czy znajdziemy inne miejsce do życia…

  Polubienie

  1. Stasiu masę pytań zadałeś, na które nie ma dotąd odpowiedzi i dlatego to jest wielka zagadka. A może NASA wie o ufuludkach coś, ale nie chce siać paniki na Ziemi!?

   Polubienie

   1. Oglądam „Starożytni kosmici” i wielu badaczy twierdzi że rządy USA czy Rosji posiadają utajnione akta dotyczące wizyt kosmitów na naszej planecie…Ale wiadomo że jeżeli takie akta są to nikt ich nie ujawni, bo to wywołało by panikę…

    Polubienie

   2. Też czasami oglądam ten program, ale jest wciąż masę hipotez, a nie ma dowodów. Podobno są takie akta i zdjęca ufoludków i statków, ale wiele teorii jest chyba zmyślone.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s