Jeszcze będzie normalnie. Jeszcze będzie pięknie!

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, tłum i na zewnątrz

Urodziłam się w Gdańsku – Oliwie, w Szpitalu Marynarki Wojennej, co wiem z opowiadań Mamy.

Już na starcie miałam pod górkę, bo Mamie groził poród kleszczowy, ale ja walczyłam i bez uszczebku na zdrowiu pojawiłam się na tym świecie w Gańsku – Oliwie!

Jestem dumna, że właśnie urodziłam się w tym, jakże zasłużonym mieście, słynącym w walce o demokraję dla Polski!

W tym mieście działa się historia i oto obchodzimy 30-lecie Odzyskania Wolności.

Dziś obserwowałam uroczystości w Gdańsku i duma mnie rozpierała, że po 4 latach rządów PiS zobaczyłam w Gdańsku taki tłum ludzi – uśmiechniętych i radosnych.

W gorący, czerwcowy dzień wyszły tłumy ludzi z flagami i transparentami, aby zaznaczyć, że tęsknią za dawną Polską, która zmierzała ku zachodowi i rosła w siłę.

Pojawili się wszyscy, byli Prezydenci, którzy przemawiali bez ochrony, Policji, płotków, szlabanów, a wyszli do ludzi i razem z nimi świętowali.

Te ochody zakryły rekonstukcję rządu i właściwie, to nie obchodziło wielu, bo woleli się cieszyć, a nie śledzić kolejną ściemę, kiedy to eurodeputowany Brudziński ponownie oszukał wszystkich i schował flagę Unii do piwnicy!

Oto dowód:

Obraz może zawierać: 5 osób, ludzie stoją i tekst

Po dzisiejsych uroczystościach urosłam i nabrałam na nowo wiarę, że jesienią pogonimy im kota i zacznimy budować naszą Ojczyznę już bez tych świrów!

Panie Prezesie Kaczyński nie pozbędziesz się Lecha Wałęsy, bo on wyskakuje z każdej na świecie lodówki i jest podziwany, a o tobie Kaczyński będą w świecie pisać, jako o trupie demokracji i powstanie wiele publikacji o polskim dyktatorze!

Kto mi wytłumaczy dlaczego ci pisowcy wciąż gadają o seksualizacji dzieci, kurde bo nie kumam!

Jakie to jest zboczenie w tej dziwnej partii, bo może to są pedofilskie zapędy?

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst

20 myśli na temat “Jeszcze będzie normalnie. Jeszcze będzie pięknie!

 1. Będzie, jeśli tylko Polacy zrozumieją, że prawo wyborcze, to nie tylko przywilej, ale i obowiązek. Nawet jeśli nie darzą sympatią opozycji i uważają, że nie mają na kogo głosować – ja ich rozumiem, ale, czy może być ktoś gorszy od diabła? Pogońmy kota krasnalowi i jego prymitywnym przydupasom, a potem patrzmy władzy na ręce uważnie, niech wie, komu służy i kto ją utrzymuje. Za czyje pieniądze żyje dostatnio i czyich interesów powinna bronić. Bez 500+ też można wychować dzieci. Pracując za godziwe pieniądze. I nich nas swołocz nie straszy, że jak oni przegrają wybory, to kolejki do lekarzy się wydłużą, bo już gorzej nie będzie jak jest!

  Polubione przez 1 osoba

  1. Jeszcze nie raz nas zaskoczą, jeśli im damy szansę. Kiedy wymieniali broszkę na Morawieckiego, też się mówiło że większego kłamczucha od niej nie mają. I co? Moja racja jest jednak najmojsza, bo od razu mówiłam, że jeśli wymieniają, to z pewnością właśnie znaleźli! Rząd fachowców+ kurka wodna! Oni im robią testy na głupotę i zakłamanie, zanim ich powołają.

   Polubione przez 2 ludzi

 2. Ja też nie tracę wiary, bo trudno uwierzyć że Polacy są takimi głupcami by pozwolili, by ten cholerny PiS dalej rządził… Choć nie bez wstydu przyznam że już zapomniałem jak to jest żyć w normalnym kraju… 😦

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s