Będąc młodą lekarką!

Seniorka u lekarza, to ja!

Zeszłego lata, kiedy były też takie upały, rozchorowałam się i moje serce dawało mi złe znaki.

Upał i biegałam do chorej Mamy, a więc wszystko się skumulowało, bo stres i upiorne temperatury  robiły swoje.

Poszłam do swojej Rodzinnej i ta po odczytaniu mojego EKG wypisała mi skierowanie do szpitala.

Byłam przerażona, bo jeszcze nigdy nie leżałam w szpitalu na oddzale, prócz oczywiście położnictwa.

Od Rodzinnej wróciłam do domu i zaczęłam się pakować do szpitala.

Spakowałam się bardzo dokładnie i  Mąż zawiózł mnie na oddział chyba – wewnętrzy.

Najpierw długo czekałam w poczekalni na panią doktor, a kiedy się zjawiła od razu zauważyłam jej niechęć do mnie.

Była bardzo niemiła, bo jakaś seniorka zawraca jej głowę.

Robiła wywiad i kiedy mnie się spytała jak ja się czuję, to jej powiedziałam, że czuję, iż moje serce szaleje, a ona do mnie  – proszę to określić bardziej szczegółowo, a wszystko podniesionym głosem – krzykiem wręcz!

Spytałam ją dlaczego tak na mnie krzyczy?

Położyła mnie na sali i kazała podłączyć kroplówkę, a w między czasie robione były moje wyniki, które wyszły złe.

Po odpięciu mi kroplówek przyszła i bardzo już grzecznie powiedziała, że chce mnie mieć w szpitalu na obserwacji przez kilka dni, a ja się zastanowiłam dlaczego tak zmieniła ton?

Wiem dlaczego, ale o tym pisać nie mogę!

Popatrzyłam na nią i powiedziałam, że nie chcę mieć doczynienia z nią i tym szpitalem, gdzie senior jest traktowany jak gówno!

Zdążyła mi tylko wypisać receptę na lek od serca, na którym jestem do dziś.

Podziękowałam,  chwyciłam swoją torbę i zwiałam z tego szpitala.

Na drugi dzień znalazłam się u Rodzinnej i opowiedziałam jak mnie potraktowano.

Usłyszałam – pisz skargę – nie napisałam, bo nie chciałam młodej lekarce szkodzić.

Dostałam poradę od pielęgniarki, która szłyszała jak mnie potraktowano, abym w takie upały piła jak najwięcej wody!

Stronię od wizyt w służbie zdrowia i jako seniorka nie chodzę po lekarzach, bo mi się nudzi jak to kiedyś określiła posłanka PO – Joanna Mucha.

Nie nawidzę tego przybytku, bo czuję się w nim jak piąte koło u wozu.

Dostałam skierowanie do lekarza, który powiedział mi, że się obżarłam, bo tak wynika z wyników, a ja do niego, że co? – Schudłam 12 kilo odparłam i buzię mu zamknęłam, a więc wyniki chyba też kłamią.

Czy ja kłamię skoro mamy takich lekarzy? Z głosem proszę!

U mnie od rana alerty pogodowe na zachodzie i tak biegam i zdejmuję skrzynki z kwiatami, aby je żadna wichura i grad nie zniszczyły i jem truskawki, dużo truskawek w taki upał.

Trzymajcie się i dbajcie o siebie, bo jutro ponownie żar z nieba!

Obraz może zawierać: kwiat i roślina

Obraz może zawierać: owoc i jedzenie

 

21 myśli na temat “Będąc młodą lekarką!

 1. Szok, mogłaś złożyć skargę, to niedopuszczalne. A jeśli chodzi o ten filmik, to okazało się, że na razie nieprzyjemności ma ojciec dziecka, bo Pani Dochtórka złożyła skargę na upublicznienie jej wizerunku. To bardzo młody człowiek, więc nie ma reguły.

  Polubienie

  1. No widzisz, że my pacjenci jesteśmy bezradni w takich sytuacjach. Nie chciało mi się babrać w tym, bo nie miałam dowodu jak mnie potraktowała. Może ja nauczy zycie, że kiedyś też bedzie stara i będzie pacjentem.

   Polubienie

 2. Sam też bylem potraktowany jak jakiś intruz po ostatnim wypadku więc doskonale Cię rozumiem. Choć prędzej bym takiej strzelił w łeb niż pozwolił podnieść na siebie głos. Ktoś powinien z takimi zrobić porządek, bo pełno ich w szpitalach,a to ostatnie miejsce gdzie powinni być.

  Polubienie

 3. U mnie na ogródku truskawki w tym roku marne, szczególnie za sprawą tych upałów. Kupiliśmy trochę na skupie do zamrożenia, puki ceny nie walą w górę, choć 6 złotych za kilogram to i tak nie tanio…Ale i tak kurwa taniej niż za pietruszkę…

  Polubienie

 4. Ktokolwiek czyta dziś to świadectwo, powinien świętować ze mną i moją rodziną, ponieważ wszystko zaczęło się jako żart dla niektórych ludzi, a inni powiedzieli, że to niemożliwe. Nazywam się Łukasz Skalikow i jestem z Polski, ale przeprowadzam się z żoną do Chicago. Jestem szczęśliwie żonaty z dwójką dzieci i uroczą żoną. Coś strasznego stało się z moją rodziną, straciłem pracę i moja żona opuściła mój dom, ponieważ nie mogłem dbać o siebie i potrzeby rodziny. jej i moich dzieci w tym konkretnym momencie. Przez dziewięć lat nie miałem żony, która wspierałaby mnie w opiece nad dziećmi. próbuję wysłać wiadomość testową do mojej żony, ale ona blokuje mi rozmowę z nią próbuję porozmawiać z jej przyjacielem i członkami jej rodziny, ale wciąż wiem, że ktoś może mi pomóc, a później złożyłem wniosek do tak wielu firm, ale nadal tak nie dzwoń do mnie, dopóki nie nadejdzie wierny dzień, w którym nigdy nie zapomnę w swoim życiu. Kiedy spotkałem starego przyjaciela, którego wyjaśniłem wszystkim moim trudnościom i powiedział mi o wspaniałym człowieku, który pomaga mu w dobrej pracy w Coca Cola Company i powiedział mi, że jest czarodziejem zaklęć, ale jestem osobą, która nigdy nie wierzy w rzucającego zaklęcia, ale postanowiłem spróbować, a Drosagiede pouczył mnie i pokazał mi, co zrobić w ciągu tych trzech dni lunchu. Przestrzegam wszystkich instrukcji i robię to, o co mnie prosił. Drosagiede upewnij się, że wszystko poszło dobrze i moja żona zobaczy mnie ponownie po Drosagiede wspaniałej pracy. Moja żona zadzwoniła do mnie z nieznanym numerem i przeprosiła, a ona powiedziała mi, że naprawdę za mną tęskni, a nasze dzieci i moja żona wracają do domu. Po dwóch dniach firma, którą przesłałem list z uznaniem, teraz jestem kierownikiem firma paragon tutaj w USA. Radzę, jeśli masz jakieś problemy, wyślij wiadomość na ten adres e-mail: doctorosagiede75@gmail.com, a uzyskasz najlepszy wynik. Weź rzeczy za pewnik i zostanie ci odebrane. Życzę ci wszystkiego najlepszego.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s