W codzienności można znaleźć okrucieństwo!

Nie ma na blogu pitu, pitu i jak pisałam, że zrobię schaboszczaka à la Magda Gessler, to tak się też stało!

Miał być w poniedziałek, ale się stało, że dziś się ochłodziło nieco w zachodniej Polsce i miałam siłę na siedzenie w kuchni.

Robi się znacznie dłużej taki kotlet, ale warto się natrudzić, gdyż jest to taka odmiana od zwykłego, polskiego przepisu. Smakuje wybornie.

Róznica jest taka, że między dobrze rozbitym schabowym, a karkówką trzeba płaty posmarować startą cebulą, co jest wyczuwalne podczas jedzenia.

Przepis we wpisie poniżej.

https://sagula.wordpress.com/2019/06/15/poprosze-schabowego-raz/

Obraz może zawierać: jedzenie

Mam troje Wnucząt w wieku tej zamordowanej przez zwyrodnialca Kristiny i kiedy się dowiedziałam o tym bestialskim morderstwie, to mnie wprost zamurowało jak chyba wszystkich!

Takie morderstwa nie zdarzają się często, a więc bardzo oburzają i chce się jak naszybciej poznać mordercę i przyczyny zabójstwa.

Czekałam z niecierpliwością na wieść, że go pojmali i zostanie odpowiednio do czynu potraktowany przez polskie prawo.

Dlaczego doszło do tak makabrycznej zbrodni, to wyjaśni dochodzenie i pewnie będzie bardzo długie, a faceta poddadzą z pewnością badaniom psychiatrycznym!

Jednak stało się to, że matka dziewczynki  – 20 lat starsza od oprawcy, wpuszcza go do swojego domu i ten od czasu do czasu u niej nocuje – seks!

Młodzian zakochuje się w matce, ale dziewczynce coś się nie podoba i mówi o tym głośno.

Przeszkodę więc należy usunąć raz na zawsze i w chorym umyśle rodzi się chęć pozbycia  zawady, a więc trzeba zwabić dziecko, razić kilkanaście razy nożem i uszkodzić dziecka genitalia tępym narzędziem, aby upozorawać morderstwo na pedofla.

Tak jest to opisywane w mediach i to się nie mieści w mojej głowie.

Napiszę jasno i wyraźnie – jestem w takich przypadkach za karą śmierci!

Nie na krześle elektryczynym, ale podanie delikwentowi śmiertelnego zastrzyku, tak jak przy eutanazji gdzieś za granicą!

Jestem za tym, aby współwięźniowe zrobili mu w areszcie piekło na ziemi i jestem za tym by sobie sam skrócił życie, bo nie chcę z moich podatków utrzymywać bestii!

Tak go przywitali więźniowie i chwała im za to!

Wielki patriota na koszulce zabija!

Morderca Kristiny

23 myśli na temat “W codzienności można znaleźć okrucieństwo!

 1. Sprawy starałam się nie śledzić, bo nie znosze jak robią przestępców bohaterami artykułów. Ale pod wpływem tego co napisałaś zajrzałam do jakiejś informacji i zastrzygłam uszami, gdy przeczytałam o Irlandii i o studiowaniu psychologii we Wrocławiu. Moje strony, moja działka. Może nawet znam kogoś, kto zna tego pana …ciarki chodzą po plecach.

  Polubienie

   1. No ja tych wiadomości szukała nie będę. Myślę, że morderstwo to straszna rzecz i trochę nie rozumiem dlaczego przy tej akurat sprawie ludzie oburzają się bardziej niż przy innych.

    Polubienie

   2. A jakie zabójstwo nie jest bestialskie? Część morderców ma bardzo opinie sąsiadów i rodziny … to tez nie jest wyjątkowe w tej sprawie.

    Polubienie

   3. Żadne, ale nie codziennie ktoś kogoś morduje przynajmniej w Polsce. Media to rozdmuchały, a na profilu tego chłopaka na Facebooku znajduje się tysiące wpisów z potępieniem czynu!

    Polubienie

 2. Zawsze w takich sytuacjach, gdy przestępcą staje się młody człowiek, a powody jego czynu stają się niezrozumiałe dla normalnych ludzi, zastanawiam się kim są jego rodzice i w jakim środowisku dorastał? To ważne, bo to są potencjalni współwinni, i gdyby ode mnie to zależało to w najłagodniejszym przypadku „przeczołgał bym” przez przez przymusowe badania psychiatryczne rodziców, nauczycieli i najbliższych znajomych ze środowiska. Nie jest bowiem tak, że oto rodzi się zły człowiek, a my wszyscy jesteśmy dobrzy. Na ogół jest niestety odwrotnie.

  Polubienie

  1. Andrzeju był wywiad z matką zabójcy. Rozpacza nad tym, co jej syn zrobił. Powiedziała, że chyba za brdzo go rozpieszczała, a więc wydaje się zwyczjną matką, która chciała dla syna dobrze.

   Polubienie

 3. Z tej historii płynie tyle brudu, że aż odrzuca. Czy naprawdę 40-latka nie widzi niczego złego w związku z takim podrostkiem i nie zauważa jego niechęci do córki, wzajemnej zresztą? Nie, nie obwiniam jej o śmierć dziecka, ale o kompletną niedojrzałość.

  Polubienie

   1. To dwie zupełnie różne sprawy. Dla mnie to bez znaczenia, ile kochankowie mają lat, bez względu na płeć. Natomiast powierzanie komuś roli tatusia komuś, który ledwo co sam przestał być dzieckiem, jest narażaniem dziecka na niebezpieczeństwo. Nie, nie zawsze na szczęście, tak duże, ale zawsze.

    Polubienie

 4. Straszna historia. Ja nie wiem, czy wiek kobiety miał znaczenie, wiem, że jeśli w umyśle tego chłopaka zrodziła się chęć zabójstwa, to normalny nie był. Kara śmierci, kurczę w takich sytuacjach myślę, że powinna być. Choćby po to, by inni też się jej bali. Byłaby nauczką przynajmniej dla jakiejś części zwyrodnialców.

  Polubienie

  1. Wychowała matka mordercę, która nie do końca wiedziała, co w jego głowie się dzieje. Tacy osobnicy nie powinni istnieć wśród ludzi. To co zrobił, to jest nie do określenia.

   Polubienie

 5. Bardzo mi żal tej matki, rodziców w ogóle i ciekawa jestem, co działo sie w głowie tego chłopaka…bo nic nie dzieje sie z dnia na dzień – dziś miły, ułożony chłopak, a jutro morderca.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s