Klaps jest zły, ale ten rząd nie ma nic przeciwko!

Obraz może zawierać: 1 osoba

Od kiedy rządzi PiS, a będzie to za chwilę 4 lata, to codziennie o poranku boję się włączyć komputer i ogólne media.

Od czterech lat dzieją się w Polsce takie rzeczy, że to się nie mieści w głowie.

Zadaję więc pytanie – skąd ten Kaczyński wyciąga tych ludzi i nominuje ich na najwyższe stanowiska w rządzie?

Jednen lepszy od drugiego z patologią w głowie i kompletnym brakiem wykształcenia, a także pozbawionych empatii.

Ja nie pamiętam takich typów nawet w czasach socjalizmu, a teraz jest ich zatrzęsienie i rozlewa się jak robactwo, krojąc za to ogromne pieniądze.

Jeden z drugim wycina Puszczę Białowieską, drugi rujnuje Stadniny Koni, trzeci każe strzelać do żubrów, a następny do bobrów mówiąc, że płetwa bobra, to afrodyzjak.

Następny powierza służbę zdrowia Matce Boskiej, a jeszcze inny robi ze stolicy fortecę i nasyła na białe róże kordony Policji.

Szkoda, że od początku kadencji tego rządu nie spisywałam ich wszystkich draństw, bo chyba bym musiała pisać notkę do rana, gdyż tyle się tego uzbierało.

Obywatelom dali 500+ i to wszystko i na tym jadą od wyborów do wyborów, bo przekupili ludzi, a nie powstają nowe drogi, autostrady, żłobki, przedszkola, a edukacja właśnie padła na pysk.

Młodzi ludzie spotkają się w szkołach z podwójnym rocznikiem i nie będą się dostawali do szkół, kiedy sprawczyni tego zwiała do UE!

Za rządu tego nierządu do Polski spływają tony śmieci z innych krajów i nikt tego nie kontroluje i nie wiadomo kto kroi z tego potężną kasę!

Dziś więc z lękiem otworzyłam laptopa i przeczytałam – o zgrozo, że Rzecznik Praw Dziecka – Mikołaj Pawlak, niedawno powołany na stanowisko zdradził, że jako dziecko oblał nogę denaturatem swojego brata i podpalił.

Otrzymał od swego ojca baty w tyłek i ten oto rzecznik w drucianych okularkach, co źle mi się kojarzy,  usprawiedliwia dawnie klapsów dzieciom, bo klaps nie zostawia wielkiego śladu!

Oznacza to, że ten sadysta popiera rodziców, którzy znęcają się nad swoimi dziećmi i ich usprawiedliwia, a nie stoi komplentnie po stronie dziecka!

Kiedy ogłoszono, że ten człowiek dostał swoje stanowsko, to od razu wyczytałam z jego twarzy coś dziwnego, coś, co niepokoiło mnie i się nie pomyliłam.

Jeśli zobaczysz, że rodzic daje dziecku klapsa i zwrócisz uwagę, to możesz otrzymać odpowiedź, że RPD na to pozwala.

Apel do wszystkich, którzy mieszkają za granicą – nie wracjacie do Polski, bo tu jest od czterech lat – syf, kiła i mogiła!

Nie zawsze zgadzam się z Dorotą Zawadzką – Super Nianią w Polsce, ale w wypadku bronienia dzieci przed oprawcami – rodzicami daję jej video+

 

 

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i tekst

Reklamy

26 myśli na temat “Klaps jest zły, ale ten rząd nie ma nic przeciwko!

 1. Nie mamy prezydenta, nie mamy premiera, rządu, mamy bandę popierdoleńców wybranych przez kilka milionów łasych na 500 złotych bez mózgów! Gdybym miał namalować teraz Polskę to namalował bym chorą na schizofrenię kobietę w sutannie… 😦

  Polubione przez 1 osoba

 2. Każdy klaps jest oznaką słabości rodzica. Agresja zawsze wywołuje agresję. Trzeba o ty pamiętać.
  Niektórzy zwolennicy klapsów powołują się na Stary Testament np .Księga Przysłów 23,13-14

  Polubienie

 3. A nie odnosisz się z większym lękiem do wystąpienia rzecznika z PO Bodnara w obronie prawa do godności bestii mordującej trzydziestoma ciosami małą dziewczynkę? To dopiero jest draństwo. A co na 500 plus Twoje dzieci i wnuki? Jak pisałem, nie jestem wyborcą PiS do tej pory, ale staram się obiektywnie oceniać rzeczywistość. Z poważaniem Adam

  Polubienie

  1. Podejrzanemu, oskarżonemu, skazanemu należy się ludzkie traktowanie. Tym właśnie różni się wymiar sprawiedliwości, od samosądu. Przynajmniej powinien. Choć różnie z tym bywa jak wiadomo. Przypomnę chociażby Tomasza Komendę i takich, którzy „umierali nagle” podczas, czy po zatrzymaniu z błahych powodów czasem. Lub zatrzymania, które kończyły się „samobójstwem” zatrzymanych.

   Polubienie

   1. Ulotne nie znam się na zatrzymaniach groźnych morderców i nie znam się na kryminalistyce. Jeśli zatrzymanie było źle zorganizowane to tych policjanów ktoś pewnie rozliczy!

    Polubienie

   2. A od kogo niby można wymagać ludzkiego traktowania? Od patologicznego rządu? Przecież oni nawet nie potrafią zastosować procedur przewidzianych na takie okazje. To się nadaje do „przećwiczenia” przez polski wymiar sprawiedliwości, i zgłoszenia do Trybunału Sprawiedliwości w UE.

    Polubienie

 4. Piękna Autorko miłego bloga, życie dopisało ciąg dalszy do Twojego wpisu. Adam Bodnar to zwolennik wychowania bez klapsa i jak podają media, jego 14 letni syn ma sprawę w sądzie za wymuszanie rozbójnicze pieniędzy od 12 latków, grożąc im nożem.Rzecznik RPO to taka męska Superniania a stając w obronie mordercy, być może przygotowuje komfort aresztowania swego synalka. A.

  Polubienie

   1. Tu nawet nie chodzi o to, czy to jest silny, czy słaby klaps, czy może nawet tylko lekkie szturchnięcie. Istnieje coś takiego jak „nietykalność cielesna”, ale dla durnych łbów jak ten na zdjęciu to pojęcie jest nieznane.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s