Jak wygląda Polska, kiedy Kaczyński dorwał się do władzy!

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst

Jestem już starsza pani i doskonale pamiętam rządy PiS i Samoobrony w latach 2005/07

Pamiętam tę butę i prostactwo i kiedy PiS wygrał wybory w 2015 roku, to wiedziałam, że będzie powtórka z rozrywki i ostrzegał Polaków także Jacek Pałasiński na powyższej grafice.

Wszystkim mówiłam, żeby nie głosowali na PiS, bo Polskę zawłaszczą, zepsują, ośmieszą na arenie międzynarodowej i tak też się stało.

Wystarczyło zaledwie 4 lata, abyśmy się dowiedzieli, po co oni szli po władzę i przekupili ludzi pieniędzmi.

Zagłosowało na na nich zaledwie 5 milionów i wygrali, bo Polacy olali wybory i oddali Polskę w ręce złodziei, malwersantów, którzy doją budżet państwa do granic ostatnich.

Nagle się dowiemy, że Polski już nie ma, a są dobrze obsadzeni prominenci, którzy wydoili budżet i się świetnie w tej biednej Polsce urządzili.

Rozpasanie jest jeszcze większe jak w latach 2005/07 i sięgnęło zenitu.

Druga osoba w państwie – marszałek kochany – Marek Kuchciński zrobił sobie prywatną taksówkę powietrzną i zapraszał do niej różne osoby i dowiedzieliśmy się najpierw, że żona leciała, a za chwilę, że żona jednak nie leciała, by ponownie się dowiedzieć, że żona leciała!

Lecieli też inni i nie koniecznie w sprawach służbowych, a raczej rozrywkowych, by zobaczyć sobie Polskę z lotu ptaka pijąc szampana i zagryzając kawiorem.

Telewizja reżimowa nie informowała o tym, że kochany marszałek doił państwo na niebotyczne kwoty, bo telewizja reżimowa ma to do siebie, iż pokazuje swojemu suwerenowi polityków tylko z dobrej, zmanipulowanej  strony.

Ten ogłupiony lud pójdzie do wyborów i ponownie odda swój głos na złodziei, bo ten lud nic nie wie, że idole kradną, oszukują, doją kasę z budżetu, kiedy w Polsce padają szpitale i nie ma leków w aptekach, albo są niebotycznie drogie.

Kochany marszałek dziś oświadczył, że nie  naruszył prawa, ale jednak podaje się do dymisji – taki ludzki pan.

Prezes – poseł szeregowy oświadczył swojemu ludowi, że to Tusk latał do tego Radomia i marszałek prawa nie naruszył – taka komedia!

Od czterech lat opozycja osiągnęła pierwszy sukces, bo nie popuściła marszałkowi kochanemu, który nie ma za grosz honoru i jest jak majtosy bez gumy i dlatego dziś postanowiłam, że zagłosuję na KO, bo w niej odnalazłam młode wilczki – waleczne!

Takich afer będzie jeszcze więcej i mam nadzieję, że opozycja nie popuści i będzie drążyć , co spowoduje, że Karczewski też zapłaci za rozpasanie, że nie wspomnę o Piotrowiczu, co to leki dostał ze szpitala dla chorej żony – komedia nadająca się do Prokuratury!

Tak sobie myślę, że gdyby jakiś dyrektor fabryki, albo Wójt, czy Burmistrz, sobie latał na koszt podatnika, to by go służby zawinęły w kajdany i postawiono by zarzuty, a tu kochanemu marszałkowi grozi co najmniej objęcie jakiejś intratnej spółki skarbu państwa – taka to jest różnica, kiedy służby są pod butem Ziobry!

Jestem zdumiona, że Polacy nic nie rozumieją ze współczesnej polityki i są tak strasznie ograniczeni – odsłuchajcie!

 

Oto ten wódz, którego dziś poseł Cymański nazwał kapitanem polskiej polityki!

Obraz może zawierać: 1 osoba, stoi

27 myśli na temat “Jak wygląda Polska, kiedy Kaczyński dorwał się do władzy!

 1. Pamiętam, że w 2005 r. miałem kilka nieprzespanych nocy, gdy okazało się, że cztery partie: PO, PiS, LPR, i Samoobrona, w sumie zdobyły ponad 70% mandatów w sejmie! Pojawiło się realne niebezpieczeństwo, że postsolidarnościowa hołota ponownie dorwie się do władzy i urządzi nam znacznie dłuższy „Karnawał Postsolidarności”. Na „szczęście” hołota pokłóciła się o haki, teczki (zarówno akt tajnych jak i ministerialnych), i tp. beneficja i po dwóch latach zarządzono nowe wybory.
  Jak pamiętamy Tusk dostał od wyborców mandat na naprawienie tego wszystkiego co zepsuli Kaczyńscy w latach 2005-2007, ale zamiast naprawić zepsuł Polskę jeszcze bardziej i wreszcie musiał uciekać z Polski.
  Nawet nie chce mi się myśleć co się stanie, gdy do władzy ponownie dojdą ci co j.w. (trzeba też dołączyć SLD) zepsuli Polskę, bo to będzie prawdziwy czyściec.

  Polubienie

  1. Andrzej co Tusk zepsuł, to mu pamiętam, ale teraz widzę, co zostało zepsute przez ostatnie cztery lata. To jest horror nie do zniesienia. Jeśli wygrają drugi raz, to utoniemy i staniemy się Turcją i Węgrami. Wciąż pamiętam, że PO budowało autostrady, a ci nic nie budują, bo sobie latają!

   Polubienie

   1. Miller popełnił masę błędów choćby incydent z Ogórek. Jak napisałam będę głosowała na młodych, zdolnych polityków, bo tacy się pojawili. Już nie może być gorzej jak jest od 4 lat!

    Polubienie

 2. Jak wygląda?
  To zależy z jakich mediów korzystasz!
  Mnie się marzy wyborca w roli gajowego, który przeganiany przez Niemców, a później przez Ruskich wkurzył się i przegonił z lasu jednych i drugich.
  Nie mam pewności, czy suweren dorósł do odebrania takiej roli

  Polubienie

   1. Koń, jaki jest, każdy widzi. Jednym się podoba, innym nie. Kaczyński wygląda tak jak większość jego wyborców. „Swój chłop!” A to, że myśleć i liczyć nie potrafią? To nie ich wina, a edukacji którą odbierali, a która nie miała nic wspólnego z kształceniem asertywnych, myślących obywateli, narzucając obraz świata, nie pozwalając na rozwój wyobraźni i perspektywiczne myślenie. Więc jednak 500+ i trzynasta emerytura, to nagrody za poparcie polityczne? Nooo, w takim razie ci, co nie popierają powinni oddać. Ich zdaniem jest ZAROBIĆ na to, żeby było z czego nagradzać! Co wyborców Kaczyńskiego obchodzi zadłużenie państwa, skoro oni nie potrafią myśleć perspektywicznie, nie potrafią liczyć, bo nikt ich nie uczył ekonomii, a jedyne co rozumieją, to „dają i biorę”?

    Polubione przez 1 osoba

 3. Oni wszyscy traktują Polskę jak taka krowę którą można doić aż zdechnie. Nie tylko Kuchciński latał,ale teraz jak opozycja zaczęła szperać to zacznie się palenie papierów żeby przed wyborami gorszy syf nie wyszedł.

  Polubienie

   1. Pohasa, pohasa. Teraz odprawa sowita go czeka a po wyborach wróci na stanowisko. Nitras jest głupi i jeszcze raz głupi. Włącz Autorko TV, zobacz jak jest grillowana opozycja, jej loty o których już zapomniano i MÓJ Kukiz za którego mi wstyd.Gdyby kaczyści sami wrócili do przekrętów z lotami Vipów PO, to ludzie by się w głowę pukali. Na życzenie opozycji temat spadł im z nieba i będą rozliczać prywatne loty Tuska, Borusewicza, Sikorskiego i Komorowskiego, domagając się zapłaty. Na kogo ja mam głosować? PO odpada, PiS raczej też. Chyba emigracja na działkę zostaje. Pozdrawiam Adam

    Polubienie

   2. Na swoim FB napisałam: Kaczyński!
    Byliście w opozycji i nie potrafiliście dowieść Tuskowi ile latał na koszt państwa!
    Wstyd cieniasy!
    Adamie, a czemuż to nie zagłosujesz na PiS? Obleciały Ciebie wątpliwości?

    Polubienie

 4. Nie podoba mi się ta walka polityczna, nie ma dla mnie już miejsca, nie ma partii w którą bym bezwarunkowo wierzył, zostaję w domu prawdopodobnie, PiS mógł rozliczyć ekipę Tuska ale się bał. Teraz rozliczy z całą pewnością, opozycja zrobiła błąd o czym Tusk już powiedział, że takie loty to był obyczaj. Kaczyści powołają się na opinię publiczną i zrobią raban co już się dzieje. Z jednej strony skłonność do awantur, z drugiej taka głupota aż się nie chce wierzyć. W tą głupotę wpisał się także Kukiz, który zapewniał 4 lata temu ”ja was nie zawiodę”.Po co mi nerwy, mam swoje lata. PO ma też przerąbane, czym się nie martwię. A.

  Polubienie

  1. Oj czytam, że Kukiz Ciebie zawiódł, a ja wiedziałam 4 lata temu, że Kukiz się sprzeda. Głosuj na nazwisko na liście, a nie na partię i idź do wyborów. Wybory to nasz obowiązek.

   Polubienie

   1. Ja mu ufałem.Zobaczymy, obyśmy zdrowi byli do tych wyborów. Najpewniej żona pójdzie, bo Ona nie ma wątpliwości, ale mnie nie namawia na nic. Wie, że mam zastrzeżenia do Jej wyboru. Jeszcze raz pozdrawiam Miłą Gospodynię tego miejsca.:)

    Polubienie

  2. Adamie i ja się denerwuję tym co się dzieje. Jak na razie znoszę to, ale nie wiem jak długo. Trzeba mieć nadzieję dla Polski, bo jak na razie Polski już prawie nie ma i dlatego pójdę do wyborów. Pójdę, by Polska wróciła na tory rozwoju i spokoju. By się żyło lepiej moim Wnukom.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s