Kaczyński to postać obrzydliwa – Andrzej Jarmakowski!

Zadaję sobie codziennie pytanie, co musi się w Polsce stać, by tych zbirów odsunąć od władzy, gdyż mam wątpliwości, że Polacy się postawią w Wyborach Parlamentarnych i zagłosują na opozycję.

Kiedy słucham tych drani w mediach, to jest mi już po prostu smutno, że ta nasza Polska tak zdziadziała w ciągu zaledwie 4 lat.

Wydaje się, że im wszystko jest wolno, bo kradną, zagarniają, kłamią i oszukują Polaków, którzy mają trzeźwy pogląd na to, co oni z Polską robią.

Najgorsze jest to, że wszystkie afery za tego nierządu są zamiatane pod dywan i nikogo nie spotkała kara, choćby za korzystanie z samolotów do celów prywatnych, albo za korzystanie z usług 14 latki na Podkarpaciu.

Tych afer jest więcej oczywiście, ale służby są w łapach PiS i są upolitycznione, a tym draniom można już wszystko w tym kraju!

Ktoś, kto mieszka na Żoliborzu otoczony ochroną za miliony do dzisiaj nie zapłacił obywatelowi Austrii za wykonanie roboty związanej z dwoma wieżami.

Ten gnom całe życie swe żył ponad prawo i do dzisiaj mu się wydaje, że prawo go nie dotyczy.

Kiedy był dzieckiem, to z bratem chcieli ukraść księżyc, a teraz ograbia Polaków i wciąż ma się dobrze – drań jeden!

Bezzębna, brudna fleja trzęsie wszystkim z łupieżem na ubraniu i jeszcze wciągnął w to kościół, który swoich wiernych nazywa tęczową zarazą i oni wszyscy gadają o seksualizacji polskich dzieci!

Owszem, bo seksualizuje je właśnie kościół, który do dziś nie rozliczył się z pedofilii, i który na ambonę zapraszaja polityków PiS, bo kasa nie śmierdzi!

Jeszcze chyba nikt nie podzielił tak Polaków jak ta kanalia z Żoliborza, która sobie wymyśliła Polskę na swój strój!

Kiedy widzę typa w telewizji, to chce mi się wyć, że takie coś rządzi w części mądrym Narodem, który znalazł się w klinczu i nic z tym zrobić się nie da – trzeba chyba krwi!

Od 4 lat obserwuję Polskę i nagle widzę jak robactwo wyszło z nor ośmielone i całuje gnoma po rękach – zgroza!

W tym państwie nie ma prezydenta, bo jest Adrian i nie ma premiera, bo jest Pinokio i nie ma pierwszej damy, bo jest niemowa, ale za to jest ta ciamajda, która napuszcza Polaka na Polaka w każdym swoim, nędznym wystąpieniu!

Falentę schowali, bo dla nich zrobił robotę podsłuchową, a boksera zamordowali, który dużo wiedział o Kuchcińskim współżyjącym z nieletnią i tak oto wygląda Polska pod rządami cwaniaków i kryminalistów.

Niech świat się dowie, co zrobili z europejskim krajem wpychając nas w średniowiecze i watykańską mafię!

Bardzo mnie denerwują pogaduszki o polityce w mediach jak np. „Szkło kontaktowe”, w którym sobie siedzą panowie i w sposób satyryczny gaworzą o polityce, kiedy to nic od 4 lat nie zmienia prócz pieprzenia, co zaczęło mnie wnerwiać, bo trzeba konkretnych działań, by wyzwolić Polskę z pod zaboru Kaczyńskiego!

Ale  nie tylko ja tak myślę i piszę, bo proszę przeczytać poniższe:

Znalezione obrazy dla zapytania kaczyński

Kaczyński to postać obrzydliwa RZEZ  ANDRZEJ JARMAKOWSKI 

Cztery lata temu wstydziłem się za Polskę, gdy Jarosław Kaczyński, postać haniebna, straszył Polaków imigrantami, którzy mieli zostać przysłani do Polski przez wredną Europę. Imigrant miał zgwałcić i okraść dom wyborcy Jarosława Kaczyńskiego.Chrześcijańska ponoć Polska odwróciła się od ginących dzieci, zapomniała o , o trudnych latach stanu wojennego, gdy tysiące ludzi na świecie niosło pomoc Polsce. Garstka imigrantów miała zniszczyć polski kościół, polski dom i kulturę ludu na Wisłą.

Pamiętam, gdy na manifestację pod komunistyczny  konsulat w Chicago przyszły starsze już Amerykanki: wdowy, matki, siostry, po poległych amerykańskich żołnierzach w II wojnie światowej, w wojnie koreańskiej, w Wietnamie i prosiły o adresy rodzin szykanowanych przez komunistyczny reżim, gdyż chciały im pomóc, wysyłając im pomoc, chociaż świąteczne paczki. Czuły potrzebę pokazania gestu solidarności wobec osób, dla  walczących o wolność. Przecież  także o wolność, i to z bronią w ręku, walczyli ich bliscy.

Były wśród nich reprezentantki wszystkich ras. Ameryka, naród amerykański zawsze stał po właściwej stronie historii.  One były tego pięknym dowodem. Wtedy, gdy w Syrii działy się rzeczy straszne, czołowi polscy politycy wywodzący się z Prawa i Sprawiedliwości, odwołując się do tak podłych uczyć jak rasizm, ksenofobia, postanowili strachu przed obcym, użyć jako broni wyborczej. Zastanawiałem się, czy potrafiłbym obecnie spojrzeć w oczy tym kobietom?  Nie, spaliłbym się ze wstydu.  Wstyd mi było za Polskę i za Polaków. Ten strach przed obcym okazał się skuteczną bronią wyborczą. To największy powód do wstydu.

Minęło kilka lat, zbliżają się kolejne wybory. Potrzeba nowego wroga. Znaleziono Go. Wrogiem  okazała się osoba o odmiennej orientacji seksualnej.  Nazwijmy rzecz po imieniu, to może Biedroń, chce zburzyć dom, zbałamucić dzieci, chce szargać świętości i Bóg jeden wie co tam jeszcze?

Kaczyński mówił na pikniku w Stalowej Woli:

– „Oni chcą odebrać nasze świętości i nasze prawa. Atakują rodziny i Kościół. Chcą, żeby zwykłe pójście do kościoła stało się problemem. To trzeba odeprzeć. Jestem ogromnie wdzięczny arcybiskupowi, Markowi Jędraszewskiemu za to, że w słowach zdecydowanych ujął ten problem, bo to wielki problem dla Polski – stwierdził lider PiS.

– Jeżeli chcemy żyć w wolności w Polsce, a nie, jak na Zachodzie, gdzie wolność jest już likwidowana, Polska musi być wyspą wolności, polskiej wolności. Polska wolność to prawo do tego, by nasze świętości były szanowane i byśmy mogli żyć tak, jak chcemy. W centrum tego wszystkiego jest rodzina i tej rodziny musimy bronić i jej właśnie broni ksiądz arcybiskup. Powiem z tego miejsca: jesteśmy tobie ekscelencjo z całego serca wdzięczni – podkreślił lider rządzącej partii.

Nikt nie likwiduje żadnej wolności na Zachodzie. To Kaczyński ją likwiduje, likwidując niezależne sądy. To Kaczyński wspiera rodzime chuligaństwo, w postaci kiboli, przyznając im granty, na organizowanie burd ulicznych. To Kaczyński gloryfikuje arcybiskupa Jędraszewskiego, tak, tak. Słowa mają swoje znaczenie. Pamiętajmy o tym, W Rwandzie też zaczęło się od nawoływania do zrobienia porządku, przez miejscowego, radiowego klechę.

Ileż podłości i zła trzeba mieć w sobie, aby po raz kolejny używać tego haniebnego wybiegu.  Straszyć ludzi, nie istniejącym, niebezpieczeństwem. Stworzyć na potrzeby kampanii wyborczej, nie istniejące to zagrożenie, aby służyło jako broń wyborcza. Ileż podłości w sobie  mieć muszą polscy biskupi, aby uczestniczyć w takim, nacjonalistycznym polskim cyrku. Czynią to nie pierwszy raz w historii! Podłe kreatury! Dla nich to niestety norma!

Jarosław Kaczyński, choćby jego haniebna wypowiedź w Stalowej Woli przynosi Polsce wstyd. Kaczyński szydzi z polskiej historii, ze wszystkiego co było w niej piękne. Buduje Polskę pełną dulszczyzny, homofobii, rasizmu, zamordyzmu.Budzi moje obrzydzenie.

 

Obraz może zawierać: 4 osoby, ludzie stoją

18 myśli na temat “Kaczyński to postać obrzydliwa – Andrzej Jarmakowski!

   1. Rewolucja właśnie się toczy. Toż to klasyczny powrót (przewrót) do systemu autorytarnego. Dług w tej chwili wynosi 110 mld. Bańka lada moment pęknie i nie będzie na socjal. To się suwerenowi nie spodoba. Do dobrego szybko się przyzwyczaić, a trudno odzwyczaić. A akurat ten suweren jest dość popędliwy 😉

    Polubienie

   2. Już teraz skrywane są problemy, które mogłyby się nie spodobać ludziom. Systematycznie opracowywane przekazy dnia załatwiają resztę.
    Smutno mi panie…

    Polubienie

 1. Widzę że dziś jesteś dla niego wyjątkowo delikatna. Gdybym ja miał napisać co myślę o Kaczyńskim to musiała byś ocenzurować mój komentarz 🙂 Dla mnie Kaczyński to najgorsza gnida w historii Polski, zwykły chory umysłowo, mściwy śmieć, nic więcej, a to że rzadzi jest winą debilizmu sporej części Polaków,.

  Polubienie

   1. Miejmy nadzieję że rządzą tylko do 13tego października… O ile wyborów nie sfałszują, bo już przy ostatnich odchodziły niezłe numery, jak zwożenie niepełnosprawnych umysłowo z kartkami na kogo mają głosować… Ta władza jest zdolna do każdych podłości….

    Polubienie

 2. I do not even know how I ended up here, but I thought this
  post was great. I don’t know who you are but definitely you’re going to a famous blogger if you aren’t already
  😉 Cheers!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s