Mała Emilka – szparka sekretarka!

 

Obraz może zawierać: 1 osoba, fotka z ręki i zbliżenie

Następna głupia blondynka w sieci, której się wydawało, że hejtem załatwi porządnych ludzi – sędziów i wylewała na tych ludzi pomyje grzebiąc w ich życiorysach.

Głupiej blondynce wydawało się, że tak pomaga dobrej zmianie i robi coś wspaniałego dla partii rządzącej.

Takie rzeczy, to tylko w Polsce za rządów tej kasty, zepsutej do granic możliwości, która sama podawała jej dane osobowe porządnych ludzi, którzy chcą być tylko dobrymi sędziami!

Kto nie przeżył w sieci internetowego hejtu nie jest sobie w stanie wyobrazić, jak się czuje osoba hejtowana!

Ja to przeżyłam i trwało to 5 długich lat! ‚

Przeżyłam piekło, a zgotowała mi taki los stara kobieta z Krakowa – Maria Pałac!

W konsekwencji podała mnie do Prokuratury i weszła do mnie Policja zgarniając mi do przeszukana dwa komputery!

Zrobiła zrzut z bloga, który był cytatem, ale stara baba tego nie zauważyła.

Przeszukiwali 6 tygodni, a ja podając ją z imienia i nazwiska, by ją ukarano za hejt  obrzydliwy na mojej osobie – przegrałam.

Nic jej nie zrobili, choć miałam wydruki wszystkich jej perfidnych wpisów i teraz ta kobieta pisze gdzie indziej i udaje intelektualistkę, ale ja wiem jaką ona ma czarną, zepsutą, obrzydliwą duszę.

Mam pytanie do Ziobry – dlaczego głupiej Emilce nie zarekwirował komputera i nie sprawdzają tego, co ona ma jeszcze na sumieniu?

Oczywiście tego nie zrobią, bo ta działała na zlecenie Ziobry i on doskonale wie o tym, że głupia hejterka działała pod ochroną tego ministerstwa.

W innym, demokratycznym kraju za takie coś na pysk poleciałby cały rząd, a u nas nabrali wody w usta i nie wiedzą,  co z tą śmierdzącą rybą zrobić.

Dlaczego Ziobro nie wyszedł na konferencję i nic nie wyjaśnia, ano dlatego, że wszyscy w tym są umoczeni i myślą, że się rozejdzie po kościach!

Nie po to upolitycznili wszystko, a by teraz się tłumaczyć. Mają Polskę w głębokim poważaniu, a najważniejsze są stołki i dojenie państwa.

Kto nie był hejtowany, to sobie nawet nie wyobraża jak to boli i ile z człowieka wysysa energii.

Głupia hejterka nie zdawała sobie sprawy z tego, że atakując sędziów, to atakuje także ich rodziny, które tak samo cierpią jak osoba hejtowana.

Teraz ona przeprasza, ale ja nie mam dla niej litości i cieszę się, że oto zło wraca i nagle pojawił się hejt na głupią hejterkę, a nie weźmie ją w obronę jej ukochana partia i zostanie z tym kompletnie sama.

Rycz mała rycz – karma wraca!

Doprowadziła do tego, że cały świat już wie, w co się umoczyła i zapisze się w historii jako głupia blondynka na alkoholu i prochach, a do tego jej własny mąż zrobił z niej wariatkę!

Tak obecnie wygląda Polska i nasza praworządność, a do tego w ten sposób mogą zniszczyć mnie i ciebie i nigdzie nie otrzymamy ochrony i sprawiedliwości.

To państwo już nie działa i niech świat o tym się dowie!

Kaczyński ochroni Ziobro, bo ten ma haki na wszystkich w tej szemranej partii!

Szparka sekretarka gryzie pazury i wylewa krokodyle łzy – niech wylewa!

4 lata temu przed wyborami ostrzegałam wszystkich, że ta partia wchłonie wszystkie służby i nas wchłonie, bo nigdzie nie uzyskamy w razie co – sprawiedliwości!

O tym wiedzieli także ci ludzie, którzy stali pod sądami z białymi różami i jakże to wszystko się sprawdziło!

I taka myśl:

50% Polaków nie zna znaczenia słowa #hejt!
To nie wpłynie na wyniki wyborów – przykro mi!

EMILIA SZMYDT :
” TWORZYŁAM HEJT, TERAZ JESTEM OFIARĄ HEJTU „Emilia Szmydt, zaufana Łukasza Piebiaka, specjalistka od hejtu przeciwko niezawisłym sędziom prywatnie…. jest żoną sędziego Tomasza Szmydta.
To ona za pieniądze Ministerstwa Sprwiedliwości szkalowała w mediach najwartościowszych i najlepszych sędziów w Polsce, m.in. prof.Krystiana Markiewicza, Igora Tuleyę czy Waldemara Żurka. 
Jej mąż, sędzia Tomasz Szmydt wiedział o przestępczej działalności żony, zapewne razem współpracowali, gdyż w neoKRS zajmuje się sprawami dyscyplinarnymi niepokornych sędziów. Do wczoraj był również podwładnym Łukasza Piebiaka.
Aby uniknąć odpowiedzialności karnej w przyszłości Emilia wydała oświadczenie, twierdząc, że wszystkie bezeceństwa wypisywała dla dobra Polski, że miała problemy alkoholowe, rodzinne ale nie jest niepoczytalna. Zatem próbuje stworzyć sobie alibi w postaci tzw. „pomroczności jasnej”. Coś tam pisałam, ale w tamtym momencie nie rozumiałam znaczenia tych słów, gdyż byłam pod wpływem alkoholu, środków psychotropowych i silnego wzburzenia emocjonalnego.
Szanowni państwo, PiS stawia nam Polskę na głowie. Nie wierzę, że to wszystko dzieje się w demokratycznym państwie prawa będącym członkiem Unii Europejskiej.

28 myśli na temat “Mała Emilka – szparka sekretarka!

 1. Nie jestem symetrystą, ale walka w internecie rozpoczęła się znacznie wcześniej niż oficjalnie przyznał to Barack Obama. A to, że PiS wali kłonicą po mordach, aż słoma z butów wyskakuje to inna sprawa.
  Temat ogromny, dlatego zamilczę … 😉

  Polubienie

   1. Problemem nie jest hejt, bo on był, jest i będzie. Problemem jest nieudolność obecnej ekipy. Wydaje się, że oni naprawdę nie zrozumieli dlaczego „spiskowcy Tuska” spotykali się na cmentarzach, stacjach benzynowych, itp. dyskretnych miejscach. A może po prostu pisowcy czują się aż tak bezkarni? Wygląda to na zabawę w piaskownicy, która wyrządziła znaczne szkody osobom postronnym.

    PS. Ja bym nie publikował zdjęcia „Emi” … Sama wiesz jak publikacje mogą szkodzić, zanim nie zostaną wyjaśnione wszystkie wątpliwości.

    Polubienie

   2. Cały internet publikuje jej zdjęcia Andrzeju. Ona nie jest już żadną zagadką! Znane jest jej prawdziwe nazwisko też. PiS sobie myślał, że mają wszystko pod kontrolą!

    Polubienie

   3. Andrzej o trollach z PiS było głośno od 2015 roku. Tylko nikt im nie mógł udowodnić, ale Onet dotarł i w końcu wiemy oficjalnie, że dla nich pracuje ferma trolli opłacanych. A jakie słowa Lema?

    Polubienie

   4. Za hejt, czyli za „czynienie dobra nie wsadzamy” ani teraz, ani wcześniej, ani w przyszłości. Karalne jest złamanie przepisów ODO, ujawnienie danych personalnych, oraz podżeganie. „Emi” nie ma z tym nic wspólnego, chociaż jest najbardziej odrażającym i paskudnym ogniwem tego łańcucha „ludzi złej woli”.

    https://www.zamyslenie.pl/aforyzm/nie-wiedzialem-ze-na-swiecie-jest-tylu-idiotow-dopoki-nie-poznalem-internetu-7340086/

    Polubienie

   5. Andrzej zostały naruszone paragrafy i tego jest sporo. Nie jestem prawnikiem, ale złamano też RODO. Emi działała na zlecenie i dała się wciągnąć w perfidny proceder tych chwatów i za to powinna mieć postawione zarzuty, ale przecież Ziobro jej ich nie postawi!

    Polubienie

   6. Nie zamierzam doradzać PiS, ani opozycji, poza tym śledztwo dopiero zostało wdrożone. RODO, czyli ODO 😉 ma zastosowanie w przypadku osób, które mając legalny dostęp do danych nielegalnie je upowszechniają. „Emi” można tylko nagwizdać do odbytu, ona tylko przetworzyła dane, za co może odpowiadać tylko cywilnie.

    Polubienie

   7. Nie chciałem dalej obracać się wokół tematu Emilki, bo zakładam, że mamy nieco inny pogląd w kwestii winnych zaistniałej sytuacji:

    1/ Ty uważasz, że winna jest Emilka i za to należy ją zgnoić i wdeptać w ziemię, a

    2/ Ja uważam, że jest za wcześnie na osądzanie, bo co chwila dochodzą nowe informacje i w końcu może sie np. okazać, że Emilka to ofiara. 😉

    Polubienie

 2. Sagulo, ta ryba nie śmierdzi. Przynajmniej tym, co się nią karmią na co dzień. Przecież dla nich to nic nowego! Oni tej broni używają na co dzień, co gorsza z powodzeniem. A winny jest zawsze alboTusk, albo poseł Brejza. A oni kryształowo uczciwi.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s