Obyczajówka w małym mieście!

Obraz może zawierać: drzewo, niebo, roślina, chmura, buty, tabela, na zewnątrz i przyroda

W moim mieście odbywa się renowacja Kościoła Najświętszej Marii Panny, a polega to na tym, że piaskowane są cegły, aby przetrwały jeszcze wiele, wiele lat.

Remont jest dość kosztowny, a więc trwa już dłuższy czas.

Kolega Męża wdrapał się po rusztowaniu i zrobił dwie fotografie mojego miasta, widzianego z lotu ptaka.

Trzeba spojrzeć uważnie na zdjęcia, a stwierdzimy, że mieszkam w bardzo zielonym miasteczku!

Nawet kiedy w małym miasteczku nie goni się za plotką, to i tak wcześniej, czy później ona dotrze pod każdą strzechę!

Tak właśnie jest ze mną, że kompletnie nie obchodzą mnie nowinki o innych, ale nie da się uciec, bo docierają one w różny sposób i już wiem o skandalu obyczajowym w małym miasteczku!

Nie wysiaduję na ławeczkach i nie wdaję się w ploteczki, ale przecież mamy net, w którym w sekundę się dowiadujemy, że w małym miasteczku coś gruchnęło, coś takiego, że w głowie się nie mieści!

Nie mogę pisać o szczegółach, ponieważ czyta mnie małe miasteczko, a tylko napiszę, że w małym miasteczku grasuje Rasputin, który uwiódł dwie ryczące pięćdziesiątki – mężatki!

Nie mogę pisać, co i jak, bo mogłabym zostać posądzona i osądzona, a więc cicho -sza!

Napiszę tylko, że obie panie znam bardzo dobrze i się dziwię, że mając dobre rodziny, odchowane dzieci pchają się w romanse grzebiąc tak całe, swoje poukładane życie!

Nie na darmo się mówi, że dupa nie ciągnik, a ciągnie tylko wydawało mi się, że to przywilej młodości, a nie ludzi w kwiecie wieku!

Oj naiwna jestem całe swoje życie, bo zawsze wierzyłam w mądrość kobiet i mężczyzn też, a tu takie jaja!

Na deptaku w Ciechocinku – tam nie ma podobno żadnych różnic wieku i romanse kwitną nawet po 80 -tce! 😀

Niedawno ze swojego życia seksualnego zwierzyła się aktorka – Bożena Dykiel, która opowiedziała o swoim współżyciu, ale ona żyje ze swoim mężem od lat i nie ma się czemu tu dziwić!

„Lubię ładną bieliznę, musi być jednak nie tylko ładna, ale wygodna, funkcjonalna. A jak ktoś lubi taką bardziej frywolną, to czemu nie. Co prawda do sex shopu nie zajrzałabym, bo…od razu zrobiliby mi tam zdjęcia!

Dla podsycenia atmosfery w sypialni wszystko, co obojgu pasuje, jest dobre. Także rozmaite przebieranki, gadżety erotyczne. Bo seks po „60” z tym samym partnerem, tak jak ja ze swoim panem Rysiem, to cudowna sprawa – zapewnia.”

Tym czasem moje ryczące pięćdziesiątki rozwaliły trzy rodziny i sporo się dla Rasputina zapożyczyły – komedia w małym miasteczku!

Obraz może zawierać: niebo i na zewnątrz

Obraz może zawierać: niebo i na zewnątrz

30 myśli na temat “Obyczajówka w małym mieście!

 1. Dobre rodziny … odchowane dzieci … a kto decyduje o tym, że dobre? I kiedy zacząć żyć, skoro nie, gdy dzieci są odchowane? Nie ma złego wieku na miłość, na poszukiwanie szczęścia, chociaż i prawdą jest, że można przy tym kark złamać …

  Polubienie

   1. Mówisz o „tangu” Sagulo … a jeśli jakaś osoba naprawdę wierzy w to, że nowy związek da jej szczęście, to ile musi odczekać, by niebyła posądzana o to, że jej potomek ma próby samobójcze z jej powodu? Jak potomek ma 18 lat? 25? 35? Ile trzeba odczekać, aby można było zacząć żyć na własny rachunek? Nie znam tej akurat sytuacji, natomiast uważam, że nie ma wieku złego na miłość.

    Polubienie

   2. Świechno nie buduje się związku na nieszczęściu innych ludzi. Trzeba pozamykać dawne sprawy, rozstać się, wziąć rozwód i dopiero wówczas budować coś nowego. Dzieci zawsze cierpią, gdy rodzina się rozpada, a na życie targa się dziecko wrażliwe.

    Polubione przez 1 osoba

   3. Też jestem zdania, że doroślej jest najpierw wszystko zamknąć. Ale wiele osób ciągnie dwa ogony nie z chęci oszukiwania, tylko ze strachu przed histeryczną reakcją partnera.

    A kiedy już można coś zmienić w swoim życiu na lepsze, gdy ma się dziecko wrażliwe?

    Polubienie

   4. Nigdy świechno, bo dziecko wrażliwe w każdym wieku może się załamać z powodu kiedy matka ma je w nosie i rozwala rodzinę! Pewnie im starsze, to bardziej staje się odporne!

    Polubienie

   5. Ma świechno, ale trzeba dzieci przygotować na wstrząs w rodzinie i pozamykać sprawy. Można na nowo ułożyć sobie życie, ale trzeba to zrobić cywilizowanie. Dziecko, o którym piszę ma obecnie 23 lata i zobacz, że nie było przygotowane na zmiany, choć ma już swoją rodzinę i dwoje dzieci. Któż tam wie, co działo się w jej głowie?

    Polubienie

   6. Każdy jest człowiekiem, matki również. One też moga czegoś chcieć od życia. Chodzi mi tylko o to, żeby pochopnie nie wyśmiewać tych, którzy po 50-ce mają jeszcze jakieś marzenia i pragną czegoś dobrego od życia. Fajnie byłoby, aby kto pomyślał, co się dzieje w głowie starszego pokolenia.

    Polubienie

   7. Ja nie wyśmiewam świechno, bo każdy ma prawo żyć jak chce, ale ta matka akurat zostawiła męża chorego na raka, a z kochaniem pije wódę. To nie jest chęć zmiany życia, ale aby sobie poszaleć na starość. Nie mogę pisać o szczegółach, ale to jest skrzywdzenie wielu bliskich. Rozumiem, co chcesz mi przekazać i słowem bym się nie odezwała, gdyby pożegnała stary związek i związała się legalnie, a tak jakaś jest patologia!

    Polubione przez 1 osoba

 2. Trochę odbiegając od tematu, są: „ryczące czterdziestki”, „wyjące pięćdziesiątki”, a nawet „bezludne sześćdziesiątki”. Jak pięćdziesiątki to musiały być wyjące 😉 Niby to samo, a jednak…. te ryczące ryczą, że jeszcze są atrakcyjne, te wyjące wyją, gdy nie są:-) A bezludne sześćdziesiątki – myślę, że to już całkowicie zależy od sześćdziesiątek i zdrowia:-)

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s