Mogą zapukać do mnie o 6 rano!

Obraz może zawierać: 1 osoba

Kiedy ONET wypowiedział właścicielom swoją platformę blogową, to udało mi się z niemałym wysiłkiem przenieść moje treści na WP!

Bardzo żałowałam, że tak się stało, gdyż ONET promował nasze blogi na stronie głównej i tym sposobem miałam ponad milion siedemset tysięcy odsłon, gdyż kilka moich notek trafiło na główną.

Potem strach, czy uda się bloga przenieść i się udało, a ja jestem dumna, że seniorka dała radę!

Na WP piszę więc od 2015 roku, kiedy to PiS doszedł do władzy i na marginesie napisałam, że na moim blogu będzie sporo o polityce, bo czasy będą ciekawe i nie pomyliłam się.

Nie pomyliłam się, gdyż w moim kraju codziennie odbywają się na wielką skalę łajdactwa stosowane na mojej Ojczyźnie i na Narodzie.

Dziś w Lublinie partia wodzowska znowu dała popis, że przypominają się czasy PRL-u, a może nawet gorsze, bo dla mnie PRL był ustrojem przyzwoitszym niestety!

Gnom na konwencji bredził o rodzinie, że kobieta, mężczyzna i dzieci, to jest wzór katolickiej rodziny, kiedy jego bratanica parzyła się z trzema i każde jej z dzieci ma inne nazwisko – wzór katolicyzmu!

Swoje draństwa i kłamstwa przykrywają kiecką księży, choć sami popełniają rozłam w społeczeństwie – skłócając je!

Mój znajomy napisał na FB:

„POLAKU! DLACZEGO HETEROSCEPTYCZNY GNOJEK PLUJE CI W TWARZ?!
ANDRZEJ RODAN tako rzecze: Przypomnę tylko część bogatego arsenału Jarosława Kaczyńskiego i jego lizodupców adresowanego do narodu: element animalny, gorszy sort, komuniści i złodzieje, zdradzieckie mordy, UBeckie wdowy, KODomici, naćpana hołota, upiory bolszewickie, gówniarze zboczeni, ukryta opcja niemiecka, wykolejone ulicznice, rowerzyści i wegetarianie, absolutny establishment, łże-elity, ciemny lud, lemingi, element antypatriotyczny…”.

Tak nas wyzywają od 4 lat, a potem wchodzą na trybuny i pieprzą coś o wolności i równości!

Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że oto będą nas inwigilować programem „Pegasus” i oto nowy Minister MSWiA – Kamiński ( drobny pijaczek ), stworzył super resort do podsłuchiwania nas, śledzenia naszej korespondencji i wiadomości, oraz wykradania naszych danych i zdjęć.

Ludzie naprawdę nie zdają sobie z tego sprawy i pod każdym artykułem prawie nie ma komentarzy i ja się dziwię jak niska jest świadomość w społeczeństwie.

W 2015 roku wpadła do mnie Policja i zarekwirowała mi komputery, a więc wiem, co to są represje za wyrażenie swojego zdania na tematy tej partii.

Dziś Facebook wywalił mi post z mojej osi, w którym spytałam dlaczego nie ma logo ORLENU na cysternach PiS-u i napisali mi, że naruszyłam standardy Facebooka!

To draństwo już się dzieje, bo każdy pisowiec może zgłosić wpis do administracji, też już pisowskiej!

Także zaczynają robić nam zdjęcia, kiedy dron krążył na domem Tomasza i Anny Lis!

Odsłuchałam wczoraj z Mężem song stworzony przez Maleńczuka, którego uwielbiam i płakaliśmy, bo nie zgadzamy się na taką Polskę!

Mąż mnie ostrzega, bo znowu mogą zapukać do naszych drzwi o 6 rano!

Wkleiłam słowa songu, a kto chce niech sobie go odsłucha! Jest moc!

„Gdzie byłeś co robiłeś
Mów natychmiast skąd to masz
Z kim spotykasz się po nocach
Wyspowiadać się już czas
Cicho siedź nie podskakuj
Szanuj władze kochaj kraj
A jak nie to cie zgnoją
Odczytają resztki praw
Nie pamiętasz już tej Polski
Z osiemdziesiątych lat ?

Pozagryzajcie s******y się nawzajem
Spuście na siebie gończe psy
Donosiciele i szaleńcy rządzą krajem
Lecz jaki będzie finał gry

Gdy w rytmie disco – k***o – polo maszerują
Chłopcy goleni w faszystowski sznyt
Szukają wroga nawołują, szczują, plują
Tak nas kochają jak nie kocha kurwa nikt

Pozagryzajcie się nawzajem
Spuście na siebie gończe psy
Cały ten teren pójdzie w końcu pod wynajem
I taki będzie finał gry

Chowaj się uciekaj podsłuchują śledzą nas
Ktoś notuje ktoś donosi zdjęcia chyba robią nam
Informacje są zbierane i sprawdzane wszystkie dane Ciebie mnie chcą w garści trzymać
Chcą nas dopaść, chcą zatrzymać
Obudź się otwórz oczy
Nie daj się omamić
Powiedz głośne nie Dość, dość tej władzy!

Pozagryzajcie się nawzajem
Spuście na siebie gończe psy
Cały ten teren pójdzie w końcu pod wynajem
I taki będzie finał gry

Za wszelka cenę historie chcą wymazać
Na fundamentach kłamstw nową Polskę stawiać
Naród skłócony naród do gardeł sobie skacze
Zniszczyli wszystko, ludzie chorzy na władze
Oskarżycielem chcą być, zarazem katem
Będą na stosach palić, okładać nas batem
Do lochów będą wrzucać za inna wiarę
To my poniesiemy wkrótce za ich błędy kare

Pozagryzajcie się nawzajem
Spuście na siebie gończe psy
Cały ten teren pójdzie w końcu pod wynajem
I taki będzie finał gry”

20 myśli na temat “Mogą zapukać do mnie o 6 rano!

 1. Nie chce mi się o „tym” myśleć, ani pisać, bo od 2014 r., kiedy specsłużby zaatakowały redakcję Wprost” Latkowskiego i zaczęły mu wydzierać laptop zacząłem podejrzewać, że znaleźliśmy się w PRL. Miałem jeszcze nadzieję, że może prezydent Beka rozgoni to towarzystwo sprzed redakcji i powsadza ich do pierdla za nadużycie władzy, ale Beka pojechał do lasu na polowanie … Rząd Tuska też nie zareagował w obronie konstytucji … no i mamy efekty.

  Polubienie

   1. Starsze telefony po wyjęciu baterii stają się trupami, ale nowszym to przez jakiś czas nie przeszkadza. Sprzęty AGD z netem są droższe tylko o ok. 100-150 zł. więc ja na takie sobie wymieniłem, ale oczka kamer i mikrofonów zamalowałem. Nie pisałem o tabletach, GPS-ach, itp., więc łap się za jakąś czarną izolację i zalepiaj. 😉 😀

    Polubienie

  1. Jest dokładnie odwrotnie.
   Namiastkę „Pegasusa” mamy od ok. 1992 r., czyli od ponad 25 lat, gdy pojawiły się pierwsze telefony komórkowe. Już wtedy można było podsłuchać przekaz telefoniczny (a potem ściągnąć wszystko z nowszych generacyjnie telefonów) – i nikogo to wtedy nie rajcowało. Pegasus jest tylko udoskonaleniem wersji, zamiast 10 techników podsłuchujących i dekodujących przekaz z jednego telefonu, teraz mamy jeden sprzęt w ręku jednej osoby, która może podsłuchiwać nieograniczoną ilość osób. Ten temat to wrzutka dla odciągnięcia zainteresowania od ważniejszych tematów.
   Latkowski to afera rządu PO, bo doszło do łamania konstytucji przy akceptacji prezydenta, który tej konstytucji nawet nie zamierzał bronić.

   Polubienie

   1. Kiedyś aby móc kogoś podsłuchiwać, trzeba było mieć zgodę sądu. Teraz możemy być śledzeni wszyscy jak leci! Komu się nie spodobamy, to będziemy represjonowani wszyscy bez żadnej zgody!

    Polubienie

   2. No tak, ale problem jest natury prawnej i masowość nie ma tu większego znaczenia. Oczywiście metodą przesiewową łatwiej inwigilować, ale w dalszym ciągu jest to kwestia prawna (pozwolenie, archiwizacja danych, dostęp, itd., itp.).

    Polubienie

   3. W programie „Czarno na białym” bardzo dokładnie pokazano działanie tego systemu szpiegowskiego. Ty śpisz, ja śpię, a oni grasują Ci i mnie w telefonie! Dowiedzą się wszystkiego Andrzeju. My piszący blogi także jesteśmy narażeni, bo piszemy często o polityce!

    Polubienie

   4. O możliwościach podsłuchiwania i podglądania za pomocą sieci internetowej pisałem wiele razy i już od kilkunastu lat. „Pegasus” to nie jest nawet kotlet odgrzewany, to śmierdząca kiełbasa sprzed ponad 20 lat. Amerykanie 2 lata po zamachu na WTC dowiedzieli się, że jeszcze przed zamachem mieli nagrane wszystkie rozmowy zamachowców.
    Od kilkunastu lat w naszych domach statystycznie mamy od 7 do 9 mikrofonów i ok. 5 kamer (to dane z 2017 r.) za pomocą których można podsłuchiwać i podglądać bez użycia „Pegasusa”, który jest tylko rozwinięciem systemowym.
    Pisałem jak zakrywać kamery i chować mikrofony, gdy np. chcesz się kochać z mężem. 😉 Nie wiem skąd te sensacje? Problem jest wybitnie natury prawnej, ale „ciemna luda” słuchała tego jak świnia grzmotu, i teraz się dziwi.

    Polubienie

  2. Telefon i laptop to 2 kamery i 3 mikrofony (jeden jako głośnik) w jednym urządzeniu. Telewizor nowszej generacji to 1 kamera i 1 mikrofon. Radio cyfrowe 1 mikrofon. Inne nowsze urządzenia (kuchenka, mikrofala, odkurzacz, liczniki energii) to średnio 1 kamera i 1 mikrofon.
   Zakładam, że nie wyrzucasz starych telefonów, więc w domu masz minimum 11 kamer, i ok. 12 mikrofonów.

   Polubione przez 1 osoba

   1. Łoj już się boję. Myślisz, że podglądają mnie na wyłączonym, starym telefonie i kuchenką mikrofalową. Tego to ja nie przeczuwałam! Jest gorzej niż myślałam 😀

    Polubienie

 2. A ja nie żałuję przenosin na WordPressa, bo mi tu lepiej niż na Blog.pl 🙂 Fakt, Marta Kaczyńska to rzeczywiście wzór katolickiej rodziny 🙂 Ona już się gubi z kim ma które dziecko 🙂 Ale i sam Kaczyński o rodzinie wie sporo, bo od lat tworzy taką z kotem 🙂 🙂

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s