„Ekstra zmiana” – pomoc przed kamerami!

Znalezione obrazy dla zapytania ekstra zmiana

Czasami uda mi się obejrzeć program Agaty Młynarskiej na „TVN Style”!

Program nosi nazwę „Ekstra Zmiana” i są do niego zapraszane kobiety, ale i mężczyźni, którzy przeszli traumę po wszelkiego rodzaju przejściach osobistych.

Przeważnie chodzi o rozwód, porzucenia i rozpad rodziny.

Agata Młynarska sama przeszła przez takie piekło i teraz stara się pomagać innym ludziom po traumie i robi to wg. mnie doskonale, oczywiście przy pomocy kamer i innych ludzi zatrudnionych do programu.

Dzisiaj zobaczyłam metamorfozę Agnieszki, która zgłosiła się do programu.

Agnieszka jest piękną kobietą z dwojgiem dzieci w wieku 18  i 8 lat i od roku sama je wychowuje, bo mąż alkoholik nie chciał się leczyć i odszedł w siną dal!

Agnieszka wciąż po rozstaniu się obwiniała za rozpad jej małżeństwa szukając u siebie defektów w urodzie i nie chciała sobie wybaczyć tego, że poprosiła męża, by ten przestał pić!

Miała pretensje do siebie, a nie do męża!

W programie dużo płakała, co znaczyło, że wciąż nie pogodziła się w rozstaniem.

Uważam ten program za charytatywny, bo ratują w nim morale i stawiają do pionu zaproszonego gościa i tu zaczyna się ogromna praca i metamorfoza.

Agata Młynarska zaczyna od rozmowy, aby się wyryczeć i oczyścić z emocji, a potem następuje ogromna praca, by ten ktoś poczuł się, że nie jest ofiarą, a zwycięzcą i zapanuje nad dalszym swoim życiem.

Agnieszka została poddana metamorfozie, czyli zajął się nią fryzjer, makijażystka i stylistka.

Zrobiono z niej piękność i wykonano jej profesjonalną sesję zdjęciową, a spytano mężczyzn na ulicy jak ją oceniają – wyszło na plus w każdej wypowiedzi.

Dodatkowo poddane było metamorfozie jej mieszkanie przez znanego architekta, co spowodowało, że Agnieszka już nie będzie spała w jednym łóżku z 8 letnim synem, bo wydzielono mu osobny kąt!

Agnieszka po tej przemianie błyszczała – piękna i gotowa iść dalej, bo uwierzyła w siebie w końcu.

Spotkała ją na tej drodze jeszcze jedna niespodzianka, co mnie rozczuliło.

Agnieszka zawsze miała w sobie ogromny talent krawiecki, ale mąż pijak zabił go w niej.

Agata Młynarska zorganizowała spotkanie Agnieszki z projektantką mody i ta po egzaminie przyjęła Agnieszkę do pracy w swojej agencji krawieckiej.

Uważam, że program jest potrzebny, ale trzeba się zastanowić ile jest takich kobiet i oczywiście mężczyzn, którym potrzebna jest taka pomoc i wsparcie oraz empatia.

Nie każdą kobietę stać jest na psychologa, by to swoje życie wyprostować i uważam program Młynarskiej za samo dobro!

Wychodzą z tego programu ludzie, którzy czują się zaopiekowani i silniejsi, bo zaczynają sobie zdawać sprawę, że nie wszystko przegrali i idą po nowe wyzwania!

Jedna z bohaterek programu przed i po!

Znalezione obrazy dla zapytania ekstra zmiana

25 myśli na temat “„Ekstra zmiana” – pomoc przed kamerami!

 1. Ponieważ tv nie mam, nie oglądałam. Uważam, że każdy czas jest dobry na zmiany, nie jestem tylko do końca przekonana do programów, które żerują na takich historiach (moja mama uwielbia oglądać serię „Historie dużej wagi” i akurat ja też ją lubię). Natomiast za tą Młynarską nie przepadam – pamiętam ją jeszcze z lat 90-tych, gdy tak egzaltowanie mówiła jakby miała zaraz dostać udaru i (chyba w „Animalsach”) wciskała ludziom pieski ze schroniska na siłę. Nadal nie mogę się do niej przekonać.

  Polubienie

  1. O ile pamiętam to pieski wciskała Joanna krupa modelka, ale mogę się mylić.Na stornie „Ekstra Zmiana” zgłaszają się kobiety chętne wzięcia udziału w programie. Nie bądźmy tak strasznie krytyczni, że to wszystko to komercja. Szukajmy prawdy!

   Polubienie

   1. Mówię o jeszcze wcześniejszych czasach, gdy Krupa nie ponaciągałą sobie twarzy i nie wstawiła implantów 🙂
    Ale to wszystko jest komercja. Bo ja nie wierzę, że od 2-3 rozmów z ponaciąganą Młynarską ktoś zmieni zupełnie nastawienie do życia. Chociaż uważam też, że takie programy są o tyle ważne, że pokazują, jak można inaczej. A to ile trzeba samemu włożyć siły w walkę o siebie to chyba sama wiesz Sagulo. To ogromy wysiłek, a często zmiany sa powierzchowne.

    Polubienie

   2. Podjęłaś terapię, to była właśnie ta pomoc. Pomalowanie kogoś i sprawienie, że będzie lepiej wyglądał może pomóc, ale jak nas widzi świat to jest drugorzędne. Ważne jak my sami siebie widzimy, bo to decyduje, czy jesteśmy szczęśliwi czy nie. Mam nadzieję, że po swojej ciężkiej pracy jesteś szczęśliwa 🙂

    Polubienie

   3. Tego obie nie wiemy do końca. Może on rzeczywiście komuś pomaga, przynajmniej zobaczyć światełko w tunelu. Dobrego wieczoru :*

    Polubienie

 2. Nie mam przekonania do takich programów. Co innego gdyby to był reportaż z t.zw. „po” to co innego. Ludzie powinni wiedzieć – tak jak pisze Świechna – że nie warto „stać” w miejscu, bo Świat idzie do przodu (nie u nas ? 😉 ). Natomiast cudowne przemiany na ekranie w trybie „on line”, mają sens, gdy chodzi o makijaż, i uczesanie. Nie można się podczas programu TV odchudzić, wyleczyć, „wyjść z doła”, czy chociażby posiąść sztukę elegancji w każdym calu.

  Polubienie

   1. Ja także życzę powodzenia, cieszę się, i nawet jestem przekonany, że po udziale w takich programach medialnych jakieś pozytywne przemiany zaczynają w ludziach kiełkować. Ale to „jakieś” nie oznacza kompletnego remedium na wszystkie problemy.

    Polubienie

  1. …byle na chama, byle głośno, byle głupio… śpiewali w pewnej, starej już piosence. Dla różnych ludzi tworzy się programy, bo różny jest odbiorca. Jedni się wzruszają, a inni się z nich śmieją. Byle oglądalność była, bo od niej zależy kasa

   Polubienie

 3. Psycholog powinien być obowiązkowy!
  Serio, dla wszystkich.
  Ja dostaje ataku jak słyszę, że to dla debili, dla ciamajd.
  A później mamy – biednych, smutnych ludzi.
  Smutnych bo nie wierzą w siebie, boją się świata, życia i ludzi. Ich traumy budują ich całe dnie.. bo nie ma zbyt wielu darmowych psychologów – a Ci prywatni się liczą wysoko.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s