Apel do Policji!

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i na zewnątrz

Policjanci się także boją i Miejscy Strażnicy, a więc popełniają masakryczne błędy i stosują na zwykłych Obywatelach działania daleko odbiegające od ochrony obywatela, bo stracili w sobie zwykłą, ludzką empatię.

Panowie policjanci i ci ze Straży Miejskiej nie wiedzą jeszcze, że za chwilę będą Seniorami i może ich spotkać także niemiła niespodzianka, że zostaną potraktowani jak staruchy, którymi można pomiatać!

Każdy mądry człowiek zdaje sobie sprawę z tego, że w Policji i resortach pochodnych obowiązują procedury, ale na Boga trzeba także być człowiekiem, który nie bije staruszki, która ukradła w markecie ogórka, gdyż była po prostu głodna!

Wiem z opowiadań, że kiedyś Milicja Obywatelska była bardziej ludzka, gdyż pijanego milicjant wsadził do „suki” i zawiózł go do domu, a niepokornemu dał kopniaka i kazał się ogarnąć!

Kiedy rowerzysta pijany jechał poboczem, to mu milicjant spuścił powietrze z kół!

Muszę napisać, że „każden” z nas chce żyć, ale czy trzeba tak kurczowo trzymać się regulaminu, aby zdeptać starego człowieka i czytamy poniżej.

Policjo,co się z tobą stało?

Barbara Michalak podała dalej:

11 godz.

Jestem zażenowany sytuacją której byłem dziś świadkiem.
Przy metrze Wilanowska mocno starszy pan ( ok 70 lat ) sprzedawał warzywa, na co nie miał pozwolenia, więc doszło do skonfiskowania towaru i cała sytuacja nie była by aż tak drastyczna gdyby nie fakt że policja oraz straż miejska zorganizowali akcję jak by ten starszy pan co najmniej handlował tam żywym towarem.
Starszego pana otoczyło KILKUNASTU funkcjonariuszy straży miejskiej oraz 3 policjantów uzbrojonych w KARABINY MASZYNOWE. (Glauberyt)

A mnie za robienie zdjęć zatrzymało kolejnych 2 policjantów nie umundurowanych w celu spisania oraz przeszukania.
Wstyd mi jest że takie cyrki są sponsorowane między innymi z moich podatków.

( to nie jest tak że ten Pan nie chce płacić podatków tylko to państwo nie chce mu pozwolić legalnie handlować )

Tak więc drodzy obywatele możecie spać spokojnie bo szajka sprzedawców warzyw została rozbita przez dzielne i waleczne oddziały straży miejskiej oraz policji.
Dajcie im medal za odwagę i wcześniejszą emeryturę !!!

* Sprzedawca mówił że jest chory i jego codzienny zastrzyk kosztuje 52 zł..
a z emerytury nie może na to liczyć.”

Piszę, że kiedyś wszyscy będą Seniorami i oto przedstawiam mojego Męża, który po 40 latach odnalazł swojego kolegę z wojska.

Dziś pojechał go odwiedzić i proszę popatrzeć, bo chłopaki są Seniorami już.

To były lata 1975/77, kiedy spotkali się w jednostce wojskowej i polubili.

Byli piękni i młodzi, a tu na pstryk są Seniorami, bo życie nie czeka, bo życie ucieka i dlatego apeluję do polskiej Policji – szanujcie starych ludzi w Polsce i popatrzcie jak życie szybko umyka.

Nie będziecie zawsze panami pałki i mandatów, bo staniecie się Seniorami najprawdopodobniej z głodową emeryturą!

Kiedy ci Policjo podałam na tacy dane hejterki, która mi przez 5 lat ubliżała, to byłaś Policjo bezradna, ale nie jesteś bezradna w ściganiu staruszka, który zarabia na leki sprzedając warzywa.

Ja wiem, że wasza służba jest stresogenna i dlatego często pijecie wódę, bo na trzeźwo się nie da i dlatego tym bardziej szanujcie starych ludzi, którym w tym kraju tak ciężko jest żyć!

 

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

13 myśli na temat “Apel do Policji!

  1. O straży miejskiej jestem jak najgorszego zdania. Jeden ze strażników, którego znam ze szkoły sprzed lat, był ochroniarzem w gimnazjum mojego syna i chował sie, gdy gimnazjaliści rozrabiali, ale gdy przeszedł do straży wlepia mandaty za psie kupy…lub staruszkom za jazdę rowerem po chodniku!

    Polubienie

  2. Ja nie pojmuję państwa oburzenia na działania w Warszawie. To obrzydliwe ,że jakiś plebs zaśmieca swoją osobą ulice które należą wszak do ludzi na poziomie . Straż miejska wWarszawie broni czystości rasy na ulicach wszak jest nadzorowana przez wybitnych faszystosko-stalinowskich aparatczków . Na ulicach stolicy nie ma miejsca dla byle kogo więc słusznie działa straż miejska wszak opłacana z podatków rasy panów. Sama bym do takich wniosków nie dotarła . Przytaczam wieć zdanie kogoś wybitnego i niestety nie umiem ocenić czy słuszne i czy prawdziwe. Ma rację mój …autorytet ?

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s