Szok przeżyłam!

 

Wróciliśmy z cmentarzy pełni zadumy, a oto w poniedziałek – 4 listopada 2019 roku Polacy zostali zmrożeni, bo  ci nie wybrani w wyborach do Parlamentu – wracają na łono polityki – wielkiej polityki.

Oto namaszczona poseł Pawłowicz Krystyna i namaszczony ręką prezesa Stanisław Piotrowicz mają rekomendację do bycia sędziami Trybunału Konstytucyjnego.

Pomyliłam się, gdyż po wyborach Pawłowicz i Piotrowicz mieli zniknąć z polskiej polityki i z tego się cieszyłam, że takie kanalie nie będą  mi psuły dnia.

Pawłowicz – niesłychanie chamska poseł w Sejmie i komunistyczny prokurator nie zostali namaszczeni przez wyborców, ale minęło parę tygodni, kiedy spełnia się najgorszy sen dla Polski – wracają!

Pomyliłam się, bo sądziłam, że przy urnach, to obywatele mają głos i to oni decydują kto się snuje po Sejmie i zabiera głos w ważnych dla Polski sprawach.

Myślałam sobie, że będzie w końcu spokój w Parlamencie, bo nikt już nie będzie żarł w ławach sejmowych i nikt już nie będzie obrażał Polaków jak to czynił Piotrowicz krzycząc – precz z komuną!

Można tylko domniemywać dlaczego zrobił taki ruch Kaczyński, bo się wystraszył, że w Senacie nie ma większości, a więc chce ustawić swoich wiernych w TK, którzy będą go bronili, bo grozi mu Trybunał Stanu.

Kaczyński się zabezpiecza, bo zdaje się, że zaczyna się bać!

Pomyliłam się, co do Pawłowicz, że będąc na emeryturze nie będzie się wtrącała już w politykę, a tu dzisiaj się przekonałam, że w polityce PiS wszystko się zdarzyć może.  Kaczyński nie liczy się już z literą prawa!

Przez cały dzień przeżywałam szok i nawet Profesor Rzepliński kiedy się dowiedział, to pierwsze słowo, to było kurwa! Nie wytrzymał!

Wszyscy pamiętamy, że kiedy PiS doszedł do władzy, to pracownikom pracującym za komuny obcięto bardzo emerytury.

Wielu z tych ludzi umarło na zawał, albo popełniali samobójstwa, a tymczasem tak reżimowy prokurator Piotrowicz będzie żył jak pączek w maśle,

Kryła ta kanalia księdza pedofila i możemy mu na pukiel skoczyć!

Kaczyński popiera pedofilię dając mu tak wysokie stanowisko!

Jeśli Adrian przyjmie ślubowanie od  tych ludzi, to możemy się pożegnać z demokracją!

Można zadać sobie pytanie, bo dlaczego Polacy nie wychodzą już na ulicę?

Nie wychodzą, bo wiedzą, że już nic nie ugrają, bo oni mają w łapach ich płaszcz i nie oddadzą, a więc nic już nie można zrobić!

Jakże denerwuje mnie postawa opozycji, która jest jak schodzony kapeć, że nie wkroczyła jeszcze w kampanię na prezydenta, a toczy bój pod dywanem.

Schetyna wielki hamulcowy KO widzi, co robi PiS, a mimo to od prawie 5 lat nie potrafi wyłonić silnego kandydata na Prezydenta, a na tym korzysta Kaczyński i robi z krajem co chce!

Moja podpowiedź dla opozycji – tylko Trzaskowski na Prezydenta Polski, bo do Tuska napisałam tak na swoim FB:

„Tusku określ się!
PiS bierze wszystko, a Ty się mazgaisz i krygujesz.
Albo tak, albo siak”!

 

 

 

11 myśli na temat “Szok przeżyłam!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s