Ankieta – kto na Prezydenta Polski?

Znalezione obrazy dla zapytania ,,smieszny duda

Uważam, że urząd Prezydenta, to jest dość śmieszny urząd, bo wystarczy popatrzeć na Adriana jak tańcuje, podskakuje z ludowymi zespołami i robi wiele śmiesznych min, bo taki z niego Jaś Fasola.

Trzeba jeździć po świecie i udawać, że się reprezentuje nasz kraj, kiedy z Jasia Fasoli śmieje się cały świat, bo taki mimiczny jest!

Jest to urząd pilnowania żyrandola, a do tego Jaś Fasola nie ma swojego zdania i działa na telefon od małego konusa, który upodlił Jasia Fasolę do granic możliwości.

Każdy polski Prezydent podczas swojej kadencji popełnił masę gaf, ale Jaś Fasola jest mistrzem i na jego temat w sieci krąży tysiące memów i jego durnych wypowiedzi, choćby to, że on się całe życie uczy!

Urząd prezydenta jest przede wszystkim reprezentacyjny i co najwyżej do podpisywania ustaw, lub ich wetowania, ale jak się nie ma kręgosłupa, tak jak Jaś Fasola, to się podpisuje na zlecenia – łamiąc Konstytucję i traci się po prostu twarz, tak jak stracił ją Jaś Fasola.

Donald Tusk nie zawalczy o stanowisko Prezydenta i to jest bardzo dobra decyzja moim zdaniem, bo ten rasowy polityk nie chce być marionetką pod żyrandolem, gdyż ma większe ambicje niż otwieranie imprez, dożynek, przecinania wstąg.

Donald Tusk jest rasowym politykiem i ma wyższe zadania do wykonania i jestem pewna, że bardziej się spełni pomagając tym, którzy będą się liczyli z jego zdaniem – tak jakby będzie doradzał  z tylnego siedzenia.

W takim układzie Tusk może wiele dobrego zrobić dla Polski nie będąc pałacową marionetką.

Dla mnie bardzo dobrym Prezydentem był Aleksander Kwaśniewski i uważałam Jolantę – jego żonę za godną Pierwszą Damę – trzymali fason i godnie nas w świecie reprezentowali.

Naprawdę nie przeszkadzała mi choroba filipińska Kwaśniewskiego, gdyż nawet to było zabawne, ale mimo to zrobił dla Polski bardzo wiele.

Czas szybko płynie i w maju 2020 roku pójdziemy do urn, aby wybrać swojego Prezydenta, ale nie takiego, który będzie długopisem Kaczyńskiego!

Zanim pójdę do urny, to poddam kandydatów analizie, bym mogła zagłosować świadomie na człowieka niezależnego, mającego kręgosłup i jaja.

Nie wykluczam oddania głosu na kobietę i tak:

Gdyby osoby w poniższej ankiecie zgłosiły chęć do kandydowania, to kto by to był?

Ja bym rozważała Sikorskiego, Zanberga, albo Barbarę Nowacką, a Ty?

Ps. Pani Lilu, która czytasz mojego bloga, a jesteś zwolenniczką PiS na śmierć i życie – nie obrabiaj mi tyłka na TT, nazywając mnie starą raszplą, bo w awatarze robisz za młódkę, a w rzeczywistości jesteś ode mnie starsza o ponad 10 lat.

Ja wiem, że mój wpis o PiS boli, ale czytam na TT Panią i przecieram oczy ze zdumienia ile jest w Pani chamstwa!

 

Ostatnia Pani wypowiedź na TT – „Ty na pewno w norze mieszkasz dzbanie”. 😀

24 myśli na temat “Ankieta – kto na Prezydenta Polski?

 1. Nie wezmę udziału w ankiecie, bo nie ma tam mojego faworyta. Mam słabość do ludzi prawych, mądrych i kulturalnych. Opcja bez znaczenia w przypadku prezydenta, bo ten ma być dla wszystkich Polaków.Bez wahania zagłosowałabym za Tuskiem, ale się wycofał, więc moje sympatie przeniosły się na Pawła Kowala.

  Polubienie

   1. Prezydentem raczej nie będzie ktoś, kto urodził się wczoraj 🙂 Nie pamiętam, żeby po odejściu z PiSu i założeniu własnej partii gdzieś się tułał, wpraszał, czy zmieniał poglądy. Mam wrażenie, że byłby do zaakceptowania przez wszystkie strony sceny politycznej, bo mimo, że ma prawicowe poglądy, to nie jest ekstremistą, ani fanatykiem.
    Sądzę, że niewiele o nim wiesz.

    Polubienie

 2. Zastanawiam się czy Tusk dobrze zrobił rezygnując… Oby w ten sposób nie ułatwił Dudzie zadania… W ankiecie zaznaczyłem Trzaskowskiego, bo wątpię czy Kidawa Błońska dała by radę znieść wściekłe ataki PiSiorów na nią podczas kampanii…

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s