Polska, w której dzieje się teatr!

Obraz może zawierać: 1 osoba

Jaki jest PiS, to uważny obserwator to widzi i widzą to mieszkańcy z mojej miejscowości, gdyż opłaty za garaże blaszane wzrosną najprawdopodobniej o 600%

Burmistrz mojego miasta mówi, że musi tak postąpić, gdyż miasto już nie jest dotowane przez PiS i nie ma skąd brać pieniędzy, aby płacić 500+

Właściciele za garaże płacili ponad sto złotych rocznie, a teraz musieliby płacić ponad tysiąc złotych, a są to przeważnie seniorzy!

Uważny obserwator polityki już wie, że PiS szuka pieniędzy w naszych portfelach i wzrośnie akcyza z napojów alkoholowych, papierosów, energii, polityki śmieciowej i czort wie co jeszcze!

Marszałek Sejmu – Elżbieta Witek kontynuuje obrady nocą, a więc nic się nie zmieniło po Kuchcińskim!

Budżet jest pusty, a więc sięgają po nasze pieniądze, aby mogli realizować swoje obietnice!

Za wszystko zapłacą podatnicy, gdyż oni już wszystko wydali!

Taki jest PiS, który robi zamach na nasze marne renty i emerytury, a także na strasznie niskie płace Polaków!

Jedno im przyznaję, że po wyborach parlamentarnych, Duda już robi kampanię, choć mamy dopiero listopad i do maja jest dość daleko.

Duda idzie jak burza i robi już kampanię prezydencką, gdy tymczasem Koalicja Obywatelska dopiero się formuje i budzi  z letargu!

Ileż miałam myśli, by dobrze zagłosować i postawiłam na KO, ale za chwilę po wyborach żałuję, że na nich zagłosowałam.

Trochę już minęło od wyborów i myślałam, że ta partia wyciągnęła wnioski z 2015 roku i się w końcu ogarnie, a tu dupa!

Schetyna – tłusty kot i jego tłuste koty nie potrafią wskazać kogoś niesamowicie kompetentnego na prezydenta swojego.

Ślimaczą się i kręcą tak jakby im nie zależało na wygranej i nie potrafią wybrać ze swojej formacji najlepszego/najlepszej!

Radosław Sikorski zakomunikował, że ma ochotę startować, ale do dzisiaj nie otrzymał zaproszenia od Schetyny, a Kidawa Błońska samodzielnie zasygnalizowała bez poparcia, że będzie startowała, ale nie ma nikogo do promocji!

KO jest jak flaki z olejem i sądzę, że Duda będzie miał następną kadencję i nad tym ubolewam!

Zastanawiałam się na głosowanie na Lewicę, ale chyba przewidziałam, że będą tam tarcia i niech to szlag!

Będziemy skazani na następne 5 lat prezydentury śmiesznego, mimicznego Adriana i jego niemej żony, który notorycznie łamie Konstytucję!

Polska umiera i zostanie wykopana z Unii Europejskiej!

Obraz może zawierać: 35 osób, uśmiechnięci ludzie

28 myśli na temat “Polska, w której dzieje się teatr!

 1. U Was opodatkowują garaże, który nie każdy ma, a u nas jest najdroższa woda w Polsce. To dopiero trzepie po kieszeni.
  Co to teatru, to raczej kabaret, z akcentem z francuska na ostatnią sylabę. I jakoś nie mam tutaj żalu do prezesa – każdemu wolno chcieć, ale do tej całej bandy dupowłazów, którzy urządziliby debatę sejmową i na biegunie, gdyby prezes miał życzenie. Wstyd.

  Polubione przez 1 osoba

 2. Mają duże możliwości manipulacji i do tego potrzebne były zmiany w systemie tworzenia prawa, w sądownictwie, podporządkowanie NIK, mediów. Nie ma kto patrzeć władzy na ręce i zmuszać do elementarnej uczciwości. Oficerowie robią to, co ustalił zwykły poseł i tak działa maszynka do rządzenia. Coraz trudniej przychodzi kontrolowanie wszystkiego co się rusza i narusza..
  Może w tym nasza nadzieja, że teoria śnieżnej kuli działa również destrukcyjnie

  Polubienie

 3. Na szczęście wymiar niesprawiedliwości trzyma się po staremu dzięki Panu Strzemboszowi i jemu podobnym. Mnie to cieszy ale czy przechodniów to już nie wiem . Sąd uznał ,że nie trzeba mieć ubezpieczenia, badań technicznych, prawa jazdy a jak się potrąci kogoś na pasach to jego wina. To jest świat za którym Pani tęskni jak wciąż widzę…więc radzę uważać na pasach i to dzięki Pani pupilkom. Pan Tatul pewnie też będzie szczęśliwy jak go celebryta rozpłata na pasach wszak , nasze musi być na wierzchu.

  Polubienie

 4. Polityka rozdawnictwa sprawiła że już nie mają skąd brać więc dobierają się do naszych kieszeni. To się musiało tak skończyć! 🙂 Jeszcze nikt na rozdawaniu pieniędzy na lewo i prawo dobrze nie wyszedł to i te je**ne PiSiory nie wyjdą! Szkoda tylko że teraz wszyscy za to musimy płacić.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s