Kto rozliczy PiS?

„Koniec z programami 500+

Minister rozwoju Jadwiga Emilewicz ogłosiła, że zbliża się koniec programów 500 plus. Jak przyznała w rozmowie z Business Insider, nowych bezpośrednich dopłat, czyli programów, które polegają na przyznawaniu pewnym grupom dodatkowych pieniędzy, już nie będzie.

  • W tej kadencji nie będzie kolejnych bezpośrednich dopłat typu nowe 500 plus, ale pojawią się inne usługi wspierające rodziny – mówi w wywiadzie dla Business Insider Polska minister rozwoju Jadwiga Emilewicz.

Czy to oznacza to koniec programu? Niekoniecznie. Jak bowiem oznajmiła minister dla Business Insider – „nowych 500 plus nie będzie”. Jednocześnie – jak podaje Business Insider – minister Jadwiga Emilewicz podkreśliła, że nie oznacza to, że rządzący nie będą pracować nad nowymi programami wspierającymi rodziny wielodzietne. Tym razem jednak pomoc ta ma się odbywać raczej poprzez specjalne usługi a nie przyznawanie pieniędzy.”

Dalej można przeczytać tutaj”

https://pomorska.pl/koniec-programow-typu-500-plus-i-pieniedzy-do-reki-ministerstwo-zapowiada-powazne-zmiany-9122019/ar/c1-14633397?fbclid=IwAR0q8jw-aYVIqJep6kxbftL6o5GWVxvF36Y0UmXAdqAg32JUnGsxzDZKZXA

Coście skurwysyny uczynili z tą krainą, że dziś wychodzą nowe fakty mówiące o tym, że Antek Macierewicz finansował karierę młodego przydupka  – niejakiego Edmunda Jannigera!

Pieniądze z Polskiej Fundacji Narodowej szły m.in. na przeloty i zakwaterowanie Edmunda Jannigera, byłego doradcy szefa MON Antoniego Macierewicza co ujaniło OKO.press inne przypadki hojności Fundacji, a było ich wiele.

Całość można przeczytać tutaj:

https://oko.press/nowe-fakty-o-polskiej-fundacji-nieszczescia-finansowala-pupila-macierewicza/?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR2iEd-Uju0w6GtVRUsar3MOLQTD26h8rcugUSNWLV-gvT8H6uriKB_AN8M#Echobox=1575919664

Oglądałam właśnie program dokumentalny na TVN „Czarno na białym” i okazuje się, że tam w tym układzie zaczynają się porządnie zagryzać.

Banaś nie da sobie w kaszę dmuchać i jutro ma coś fajnego do ujawnienia Polsce, bo zdaje się chodzi o to, kto finansował podsłuchy w gabinecie Wąsika, który do systemu logował się ponad 6 tysięcy razy.

Już wiadomo kto stoi za podsłuchami w restauracji „Sowa i przyjaciele” skromnie biesiadujących polityków PO, a jest to minister obecny Kamiński o czym ja zawsze wiedziałam.

Dzieje się kochani i układ Kaczyńskiego się sypie jak domek z kart.

Mieli na sztandarach, że wystarczy nie kraść, a okazuje się, że doją nasze państwo bezpardonowo!

Zbliżają się wybory na prezydenta i oglądałam debatę Kidawy – Błońskiej i Jaśkowiaka i o mało nie usnęłam.

Debata ta była bez konkretów, a ja  od przyszłego prezydenta chcę jasnego przekazu, że będzie rozliczał wszystkich, którzy złamali Konstytucję, wycięli drzewa, kradli, żyli na koszt państwa, nie zapłacili za projekt dwóch wież, podpisali ustawy nie zgodne z Konstytucją, rozwalili sądownictwo i prokuraturę, policję i tak dalej, a lista jest strasznie długa.

Jeśli  kandydat na prezydenta powie to, to będzie moim prezydentem, gdyż tu trzeba być twardym, a nie „miętkim”.

Nie obchodzi mnie gadka Hołowni, że trzeba rozdzielić państwo od kościoła, bo nikt nie jest w stanie tego dokonać, a więc najwyżej nie będę głosowała, bo nie mam zamiaru potem się wstydzić za wadliwy, mój głos!

Interesuje mnie deklaracja, że układ Kaczyńskiego zostanie osądzony!

 

PFN. Publiczne pieniądze nadal płyną szerokim strumieniem do kontrowersyjnej amerykańskiej firmy PR

Obraz może zawierać: tekst

15 myśli na temat “Kto rozliczy PiS?

  1. Nie jestem ani symetrystą, ani cynikiem, ale nieskromnie przypomnę, że poza rządem Mazowiecki/Jaruzelski wszystkie ekipy rządowe robiły (kradły) podobnie. Rekordzistą była PO, ale w tym przypadku robiono wszystko w „białych rękawiczkach”, t.z. zgodnie z prawem, ale niemoralnie i nieetycznie. PiS pokazuje, że można nie tylko bezprawnie, ale i dla jaj. Czekam tylko kiedy PiS zrobi jakiegoś konia senatorem. Mam nadzieję, że to jest to tylko ukazywanie wszystkich naszych wad … wad Polaków tak hołubiących „moralność Kalego”.

    Polubione przez 1 osoba

  2. Kasy na spełnianie obietnic brak, ciągle jakieś brudy wychodzą z szafy, wewnętrzne zgrzyty, to musi się rozsypać!!! 🙂 🙂 A gdyby jeszcze przepędzić Andrzeja Dupę z pałacu to już będzie koniec PiSu!! A ja tego końca czekam, bo tęsknię za Polską normalną!!!!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s