Za młodzi na sen – za starzy na grzech! Piosenka Rynkowskiego!

 

Karol Strasburger szczerze o porodzie 35-letniej żony: "TO NIE JEST ATRAKCYJNY WIDOK"

Między mną, a Mężem jest zaledwie rok różnicy i pobrawszy się w młodym wieku swoje dzieci wychowaliśmy do momentu tzw. „pustego gniazda”.

Dzieci poszły w świat, a my już parę lat mieszkamy tylko we dwoje, a dzieci wiodą już swoje, dorosłe życie.

Odeszły w wieku dość późnym i rodziły swoje dzieci dość późno i zdaje się, że my rodzice nie doczekamy ślubów i wesel swoich Wnuków, bo kto wie, co będzie z nami za 15 lat!

Przeczytałam gdzieś, że mój ulubiony, polski aktor – Karol Strasburger pamiętny z filmu „Noce i dni” w scenie z nenufarami został ojcem w wieku 72 lat.

Aktor rozwiódł się z pierwszą żoną, a drugą stracił w 2013 roku, a następnie za jakiś czas ożenił się z kobietą młodszą od niego o 37 lat!

Jest taka piosenka, że każdemu wolno kochać i tylko przyklasnąć, że senior Karol ma wciąż wzięcie, ale mnie zastanawia fakt, że parę dni temu urodziła mu się córeczka o imieniu Laura.

Tylko się cieszyć, że aktor wciąż jest w świetnej formie i może nadal ten – tego, ale życie bywa różne i nigdy w starszym wieku nie wiemy, kiedy nagle zdrowie się zepsuje i poczęte w tym wieku dziecko może nie poczuć miłości ojcowskiej.

Miejmy tylko nadzieję, że Karol Strasburger ma dobre geny i swoje dziecko będzie w stanie wychować.

Inna sprawa, która mnie zastanawia, to jak taka młoda kobieta jest w stanie kochać się z mężczyzną już nie pierwszej świeżości, ale widocznie są i takie kobiety, które lubią ten wiek u mężczyzn, bo inaczej można by domniemywać, że chodzi o kasę i sławę!

Jest jeszcze takie coś, iż naukowcy głoszą, że kiedy ojciec dziecka jest dojrzałym mężczyzną, to jego potomstwo ma wysokie iloraz inteligencji – gdzieś o tym czytałam.

Co myślicie, bo czy to jest odpowiedzialna postawa?

Znalezione obrazy dla zapytania druga zona strasburgera

Reklama

41 myśli na temat “Za młodzi na sen – za starzy na grzech! Piosenka Rynkowskiego!

   1. Nieco przekornie, i w imię męskiej solidarności 😉 wtrącę swoje 3 grosze.
    Oczywiście, że odwrotnie (jak ona starsza) jest gorzej, bo tak ten świat jest urządzony, że to płeć piękna ma zwabiać mężczyzn głównie swoją atrakcyjnością zewnętrzną (cielesną). A młodość ma swoje prawa i atrybuty.
    To nie koniecznie musi być moją opinią, ale na argument dla podtrzymania tego wątku w dyskusji chyba się nadaje? 😉

    Polubione przez 1 osoba

   2. Właśnie dlatego pytam, że nie wiem, o co tu chodzi. Wygłosiłeś opinię, więc zapytałam o tok myślenia 🙂

    Polubienie

   3. Mam nadzieję, że wiesz, że Ty i ja nie stanowimy rodziny patologicznej i nie musisz się ze mną zgadzać 🙂 . Wystarczy, że będziesz wiedział dlaczego masz taki pogląd a nie inny. To będzie cudowne.

    Polubienie

   4. A nie … aż tak to nie. Ja liczę na to, że kiedyś tutraj zamienimy jakies jedno zdanie lub dwa na temat 😀

    Polubienie

  1. No właśnie myślenia. Słowo (aczkolwiek nie dla wszystkich) kluczowe. W zderzeniu z tym męskim seksizm opadają człowiekowi ręce, a nawet cycki. O, tak; zwłaszcza ten ostatni fakt musi kobietę w waszych oczach „wzrokowca” zdyskwalifikować.
   A tak nawiasem zamiast z dumą podkreślać, jakimi to wzrokowcami ( i estetami) są faceci, warto się zastanowić, co to w praktyce znaczy. Ale tu znowu potrzebna jest zdolność myślenia.

   Polubienie

 1. Tak na oko to pan Karol Strassburger na zdjęciu jest już w 8-9 miesiącu ciąży. 😉
  Związki w których on jest starszy o kilkadziesiąt lat chyba już nikogo nie dziwią. Natomiast coraz częściej pojawiają się pary, gdzie ona jest starsza. W takim „rekordowym” związku małżeńskim ona była starsza o … 67 lat! Dla mnie, osobnika do cna skrzywionego wyuczonymi zawodami m.in. psychologa, nie jest to zaskoczeniem, bo przecież wiadomo, że najbardziej prymitywne związki małżeńskie, opierają się głównie na dzikim, zwierzęcym pożądaniu. Pisałem o tym na swoich blogach.
  Oczywiście można pozytywnie zakładać, że młodym „mężczyznom” (poza kasą) imponują kobiety piękne i zadbane, jednak casus Joan Collins, czy Madonny temu nieco przeczą. Można się zakochać także w kobiecie: a/ inteligentnej (jak np. pani Macrone), b/ sławnej (Edith Piaf), bogatej (Paris Hilton), … c/ potężnej charakterem, odnoszącej sukces, a nawet w takiej, która ma np. piękne kształtne palce dłoni, albo potrafi pięknie chodzić (płynąć). Wszystkie wymienione tutaj przypadki to związki, gdzie ona jest starsza od niego o ponad 20 lat.
  Problemem jednak jest współżycie w takim związku. Odniosę się tylko do sfery seksu, bo to najbardziej przemawia do wyobraźni. Oczywiście ideałem jest, gdy „taki seks” kończy się obustronnym nie udawanym orgazmem, i nie koniecznie osiąganym w tym samym czasie.
  Pytasz o „odpowiedzialną postawę” – no cóż, jeszcze sto lat temu 95% ludzi na świecie budziło się i krążyło po świecie z jedyną potrzebą znalezienia czegoś do zjedzenia. Nawet ci co mieli pracę wiedzieli, że gdy ją stracą, znów będą grzebali w śmietnikach. Te czasy jednak minęły, chyba … 😉

  Polubione przez 3 ludzi

 2. Sympatia do człowieka w jakiś sposób kształtuje ocenę jego postępowania. Widać, że lubisz pana Karola, bo oceniasz go względnie łagodnie. W przeciwieństwie do innych obserwatorów, w tym również hejterów. W dobie panującej powszechnie wśród celebrytów i ludzi ze świata polityki tendencji do wymiany długoletnich partnerek na nowszy model, nie jestem jakąś zagorzałą fanką tego typu związków. Aczkolwiek szanuję osobistą wolność, a co za tym idzie, staram się nikogo nie oceniać pochopnie. (Zresztą jeżeli już, wolę te pary w których rzeczona różnica zachodzi w odwrotną stronę:)
  Natomiast nigdy nie przestanie zdumiewać mnie przypisywanie sobie przez niektórych prawa do oceny czyjejś atrakcyjności seksualnej według własnego mniemania. To niesprawiedliwe i niemądre.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s