Polska jak Turcja!

Dzieje się w Polsce strasznie dużo zła i od wczoraj z wieczora mam w sobie ogromną ilość żalu i nerwów, że nie ma siły i instrumentów, aby zatrzymać PiS w procesie dewastacji Polski.

Jestem wręcz chora, bo nie mogę patrzeć jak dewastują polskie sądownictwo i prokuraturę zamykając usta tym, którzy do tej pory byli demokratycznymi instytucjami służącym nam – zwykłym Obywatelom zgodnie z Konstytucją!

Wielu Polaków kompletnie nie interesuje się polityką i nie mają pojęcia, co kryje się w ustawie zamykającej usta sędziom i prokuratorom, którzy sprzeciwią się partii PiS.

Nastanie chaos i tu proszę przeczytać wypowiedź prawnika  Piotra Schramma (poniżej), który nas ostrzega i abyśmy byli świadomi, że sędzia prowadzący naszą sprawę będzie się bał obecnej władzy i to wpłynie na wyrok.

Zastraszają środowisko prawnicze, aby zakryć swoje, partyjne grzeszki i aby pozostać bezkarnym, a afer w Polsce za tego rządu jest multum i oni trzęsą gaciami, a więc  dlatego upolityczniają prawo w Polsce.

W 2015 roku, kiedy PiS doszedł do władzy mówiłam, krzyczałam nie głosujcie na PiS, bo ta partia zorganizuje nam Polexit i kurna nie pomyliłam się.

Kaczyński ma swoją wizję i już nic opozycja zrobić nie może, a my Obywatele już nie podskoczymy wyżej niż nasza dupa, bo nas osaczyli,  sponiewierali i zaaresztowali nasze przytomne umysły!

Jeśli ulica tego nie załatwi, to Polska jest już  zniewolona i w czarnej dupie z twarzą Turcji!

I jeszcze jedno! Morawiecki odmówił europejskiemu pakietowi klimatycznemu, a więc Polsce utną europejskie fundusze i znowu Polska znajdzie się w czarnej dupie i przepraszam za to słowo, ale dzieje się tak:

Obraz może zawierać: tekst

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

STAN WOJENNY W WYMIARZE SPRAWIEDLIWOŚCI

Obrazek
W 38 rocznicę wprowadzenia przez komunistów STANU WOJENNEGO w Polsce – nocą z 12 na 13 grudnia 2019 roku PiS przedstawił zbliżony do Dekretu o Stanie Wojennym z 13 grudnia 1981 r. projekt Ustawy Represyjnej zakazującej sędziom wszystkiego, co nie po myśli PiS.
Ustawa ta wg komentarzy konstytucjonalistów – ma skończyć z demokratycznym TRÓJPODZIAŁEM WŁADZY w Polsce, wprowadzając zasady dyktatury tureckiej Erdogana!
Ma również najwyraźniej zamienić przestrzeganie przez sędziów Konstytucji i europejskiego prawa – na strach przed PiS-em zakładając bardzo ostre represje i wyeliminowanie niepokornych sędziów oraz prokuratorów. :naplacz:

Rocznica stanu wojennego zobowiązuje: nowa ekipa, działająca bolszewickimi metodami upamiętniła w ten sposób WRON i gen. Jaruzelskiego.
SUWERENIE – pogratulować wyboru partii rządzącej!! :oklaski:

A to dopiero początek.. :bezradny:
PiS coraz bardziej staje się PZPR-em BIS!! :okok:

A płatni PiS-owscy trolle już znowu mają łatwy zarobek (jak przy wyborze Dudy:
2,- zł za wpis.. :zaciera: ) – wystarczy zajrzeć na PiS-owskie portale.

Autor „D”

Obraz może zawierać: 1 osoba, garnitur i okulary

Piotr Schramm
Drodzy Sąsiedzi, Przyjaciele, Obywatele…

Podajcie dalej ten tekst, by dotarł do jak największej liczby osób.
Niektórzy z Was lub Waszych bliskich nie interesują się na co dzień polityką. Być może uważają, że obrona Trybunału, praworządności, czy zrównoważonego budżetu to temat polityków, oderwany od codziennych, ludzkich spraw.

Przyszedł czas, gdy zaangażowanie każdego z Was (lub jego brak) może zdecydować o losach naszego kraju.
Zamach na Sąd Najwyższy, którego dokonuje Partia PiS – dotknie każdego Polaka.

Po pierwsze, Sąd Najwyższy stwierdza ważność wyborów parlamentarnych i referendum. Podporządkowani Zbigniewowi Ziobrze sędziowie mogą zapewnić PiS-owi władzę na wiele lat, niezależnie od głosów wrzuconych przez Was do urn wyborczych.

Po drugie: jakie bezpieczeństwo prawne będzie miał obywatel stający przed dowolnym sądem, jeśli zarówno sędzia, prokurator jak i radca prawny będą całkowicie uzależnieni od humoru Zbigniewa Ziobry?

Za chwilę możemy żyć w kraju, w którym przed sądem wygrywa nie strona, która ma rację, lecz ta, która ma lepsze poglądy polityczne.

❌ Czy zasądzenie alimentów dla samotnej matki ma zależeć od poglądów politycznych sędziego, adwokata lub pozwanego?
❌ Jaką sprawiedliwość znajdzie molestowane dziecko, jeśli oprawcą będzie bliski aktywnego zwolennika „dobrej zmiany”?
❌ Gdzie będzie szukać ochrony żona bita przez radnego z PiS?
❌ Czy dochodząc odszkodowania za bezpodstawne zwolnienie z pracy lub wypadek komunikacyjny chcecie, by zastraszony lub lojalny wobec PiS sędzia wydawał wyrok na podstawie Waszych preferencji politycznych?
❌ Jak skutecznie wyegzekwujecie dług od dłużnika, który będzie znajomym polityka PiS?
❌ Czy adwokat będzie Was skutecznie bronić w starciu z aparatem państwowym, jeśli na mocy ustawy forsowanej przez PiS organ dyscyplinarny Sądu Najwyższego będzie mógł zniszczyć mu karierę?

Każdy z nas, sam lub poprzez swoich bliskich, styka się z wymiarem sprawiedliwości. Trudno zaprzeczyć, że dotychczasowy system wymaga głębokiej reformy. Tylko że PIS-owi nie chodzi o reformowanie, a wyłącznie o stołki i kontrolę nad obywatelami.

PiS nazywa zamach stanu i zmianę ustroju prawnego reformą dla dobra obywateli. Tylko że jedynymi, którzy na niej skorzystają, będą funkcjonariusze PiS. Staną się kastą stojącą ponad prawem.

Możemy ich wspólnie powstrzymać.

Udostępnicie ten tekst znajomym, wydrukujcie go i wrzućcie sąsiadom do skrzynek. Niech każdy Polak i każda Polka zrozumie, że to również jego sprawa.

#WolniLudzie

(źródło: sieć fb)
(prawa do tekstu: R. Petru)

11 myśli na temat “Polska jak Turcja!

  1. Szanowni państwo. Stosując stare ale zbyt stare esbeckie metody zochydzenia przeciwnika, stajecie się sami ofiarami własnych działń. Metody operacyjne poszły do przodu więc może czas zmienić mocodawców na młodszych i mądrzejszych.Mimo wszystko podziwiam wytrwałość. Podziwiam. PiS w temacie nauki , mając do dyspozycji bardzo wielu młodszych, bije opozycje na głowę chociaż trzeba przyznać, że na jednorazowy wyskok-pan Biedroń, był dobry .To jednak co zrobił to było wypromowanie jednego przeboju piosenkarza głuchoniemego. Trasy koncertowej zrobić się nie da z kimś takim.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s