Polska chora jak kolano prezesa!

 

Znalezione obrazy dla zapytania zmiany w sądownictwie ich trzech

Tych trzech, którzy z 12 grudnia na 13 ogłosili represyjną ustawę o sędziach napuszczonych przez Kaczyńskiego wykopali sobie grób.

Nawet nie chcę wiedzieć i pamiętać ich nazwisk, bo nie warto!

Teraz ściga się osoby, które pracowały w PRL-u i obcina im się emerytury, a ci trzej nie zdają sobie sprawy z tego, że kiedy zmieni się władza odpowiedzą z innymi za dewastację sądownictwa w Polsce.

Oni i inni jak Ziobro staną przed Trybunałem Stanu i do końca swojego życia będą szykanowani za zdradę i demolowanie w Polsce władzy sądowniczej, która była respektowana zgodnie z Konstytucją!

Ne pamiętam, w którym roku powiedziałam do Męża, że ta kanalia Ziobro zrobi wiele złego Polsce i się nie pomyliłam!

Wszystko się sprawdza, że Kaczyński rozmontuje w Polsce prawo, aby być bezkarnym ze swoją kastą złodziejską!

Nawet okradają pojemniki z ciuchami przechodzonymi, aby tylko się napaść i się tego nie brzydzą!

Przed Trybunałem Stanu stanie także „Prezydent” Duda, który sędziów polskich nienawidzi i podkreśla to na każdym spotkaniu podczas kampanii wyborczej.

Nie wiem skąd Adrian czerpał wiedzę o sędziach w Polsce, bo zdaje mi się, że tę nienawiść do ludzi pracujących w sądach wyniósł po prostu z domu i gada te androny napompowany z nienawiści jak balon, który może zaraz pęknąć.

Dlaczego w grudniu wzięli się za ustawę represyjną w stosunku do sędziów, bo może to być przykrywka Banasia, który lepiej się trzyma jak Kaczyński, któremu Banaś zerwał się ze smyczy.

Bidulek Jarosław cierpi katusze w szpitalu, bo ma chore kolana i w tych boleściach wymyślił sobie, że pogrozi sędziom chorym kolanem, że jeśli będą orzekali nie po linii PiS, to partia będzie ich stosownie zastraszać, karać, zwalniać, delegować.

Każdy z nas może mieć sprawę w sądzie i każdy z nas będzie się zastanawiał, jaki sędzia będzie rozpatrywał jego pozew, a wielu będzie miało wątpliwości i strach w oczach!

Może trzeba będzie zakładać jak kiedyś opaski, że jest się wyznawcą Kaczyńskiego, albo komunikat naklejać sobie na czole!

Wszystko teraz w sądzie zdarzyć się może, bo wielu sędziów będzie się bało prokuratorów, a zwykły obywatel nie przewidzi tego, co sędzie może zrobić z nim, i w którą stronę orzeknie.

Telewizja reżimowa polskim „obatelom” zrobiła wodę z mózgu i gdzieś czytałam, że 47% Polaków nie chce przynależeć do Unii Europejskiej, bo Unia to samo zło, które wtrąca się w orzekanie w Polsce.

Ludzie ci nie zdają sobie sprawy z tego, że wszelkie inwestycje zrobione w Polsce są z pieniędzy z Unii.

Przez 8 lat, gdy rządziła PO w Polsce powstały drogi, autostrady, a miasta piękniały i wioski także.

Jeśli Polsce zabraknie tej kasy, to niech się oszukani nie zdziwią, że w ich wiosce nie powstanie nawet metr chodnika, nie zbudują oczyszczalni ścieków i nie zostanie wkopana żadna rura melioracyjna!

W miastach nie będą ocieplane budynki i nie powstanie żaden most, a także unijny park, czy skwer.

Samorządy bez tej kasy sobie nie poradzą, ale zmanipulowani Polacy nie zdają sobie z tego sprawy.

Kurtyna dla głupoty ludzi, którzy okno na świat mają w reżimowej telewizji!

Panie Prezesie dużo zdrowia życzę – mimo wszystko, choć zmienił pan ustrój w  Polsce!

Znalezione obrazy dla zapytania kaczyński o kulach

17 myśli na temat “Polska chora jak kolano prezesa!

 1. Nawiązując do Twoich życzeń dla prezesa, to ja mu życzę by jak najszybciej dołączył do brata i uwolnił nasz naród od swej podłej osoby. Ziobro nie pierwszy raz pokazał, że stać go na najgorsze podłości i zrobi wszystko by osiągać swe podłe cele. Już wielu ludzi ten bydlak próbował zniszczyć lub zniszczył. A teraz zaczynają tak przekształcać sądownictwo by było im poddane a w razie porażki w wyborach nie spotkała ich kara za skurwysyństwa.

  Polubienie

  1. Stasiu diagnoza słuszna, ale prezes traci już swoją moc i to dla niego jest największa kara, bo Banaś zrobił mu koło pióra!Niech sobie jeszcze pożyje, a już niedługo straci władzę, bo mu młodzi podskakują.

   Polubienie

   1. Największą karą dla tego żałosnego, mściwego chu*ka będzie to, że nie zapisze się w historii tego kraju, w przeciwieństwie do ludzi których nienawidzi, jak np. Owsiak czy Wałęsa. Za 20 lat nikt nie będzie pamiętał że był ktoś taki jak Jarosław Kaczyński, bo ten człowiek nie zasłyną niczym pozytywnym. Ot, tchórzliwy, obesrany dziad z wiecznie przestraszona miną chowający się za ochroną! 🙂 🙂 Za parę lat Polska wywietrzeje z tego gówna a kanalie pójdą na śmietnik historii. On już przegrał bo jest NIKIM i nic po sobie nie zostawi ! 🙂 🙂

    Polubienie

 2. Mnie akurat sądy bardzo skrzywdziły.Sędzia z WSA Poznan cofnął sprawe do punktu wyjscia, bo nie spodobał mu sie operat szacunkowy nieruchomości czyli zakwestionował wycenę rzeczoznawcy.Prosta sprawa, a ciągnie się 4 lata.Druga wycena i nowi rzecoznawcy. Wycena na razie jest taka sama, ale nikt mi nie zwróci straty wynikłej z inflacji.

  Polubienie

  1. Agnieszko i mnie sąd skrzywdził w sprawie hejterki, ale nie możemy sędziów wszystkich wkładać do jednego worka.
   Teraz PiS walczy o sądy, by je upolitycznić pod siebie.Oni boją się odpowiedzialności za wszystkie popełnione afery jak chociaż Banasia.
   Potrzebna jest reforma w sądach, ale nie należy ich zawłaszczać przez jedną partię.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s