Szkło Kontaktowe

Od czterech lat rządów PiS w Polsce codziennie niemal dzieje się coś, co mnie wkurza maksymalnie.

Dziś na przykład Ziobro dał popis w Senacie w swoim odczycie, że sędziowie wciąż kradną wiertarki i kiełbasę i tak nawija od prawie 5 lat!

Dziś także ciężki dzień dla Polski był w Europarlamencie, gdzie badana jest ustawa represyjna i nasza była Premier dała tam pokaz arogancji i kłamstwa.

Wstyd mi za te kobiety w Unii, które na tle innych kobiet wyglądają jak kocmołuchy i niemoty!

Cd. poniżej!

Obraz może zawierać: 3 osoby, tekst „Tom @tomwu74 Przyznać się Kto zayebał latającą miotłę Potargana, garbata klempa straszy dziś w”

 

Nie potrafię tak do końca odciąć się od polityki, bo jakoś tak mam, że lubię wyciągać własne wnioski i oceniam politykę często na moim blogu!

Przychodzi wieczór i codziennie mam nagrodę, by się odstresować.

O godzinie 22. 00 zaczyna się „Szkło Kontaktowe”, które niesamowicie mnie relaksuje.

Jest to program z polityką w tle, ale jest w nim dużo uśmiechu i satyrycznego, pełnego błysku  podejścia do tematów w danym dniu!

Uważam, że jest to najlepszy program satyryczny, bo w Szkle występują najbardziej inteligentni ludzie w polskiej telewizji i jak dotąd Szkło nigdy nie było podane do sądu za jakąś tam obrazę, czy też oszczerstwo!

Pierwszy odcinek był emitowany w telewizji TVN24 – 25 stycznia 2005 roku przez śp. Grzegorza Miecugowa i Tomasza Sianeckiego.

Chyba nikt nie przypuszczał, że „Szkło Kontaktowe” przetrwa tyle lat i wciąż się rozwija i wciąż włączane są w program nowe osoby!

Tych co pamiętam, to Tomasz Jachimek, śp. Maria Czubaszek, pan Przybylik, Andrus, Markowski, Sawka, Dąbrowa i ostatnio dwie panie Katarzyny i bardzo przystojny Michał Kempa!

Do programu dzwonią Polacy najczęściej z Polski – kulturalnie dzielą się obserwacjami, ale dzwonią i chamidła, co jest szybko redukowane.

Ten program zamyka mi dzień z innym spojrzeniem na dzień następny!

Znalezione obrazy dla zapytania: szkło kontaktowe"

13 myśli na temat “Szkło Kontaktowe

 1. Widać Państwu odpowiada by złodzieje byli sędziami,o czym wspominał Pan Ziobro, że to niedopuszczalne. Podobnie z pracowitością sędziów.Gdyby większość leniwców działała jak wtedy gdy wyrok ma być na już to i terminy w sądach by miały sens ale po co się spieszyć wszak …obywatel to kasta podrzędna.
  Niedługo jednak pojawi się sprawdzam dla rządu i pana Kaczyńskiego czyli potencjalne bezprawne uchwały z Brukseli- jeśli nie pokażą wtedy środkowego palca, będzie to znaczyło ,że i oni Polskę oddadzą …tak jak nie mają problemu z codziennie mordowanymi dziećmi w imię jakiejś chorej poprawności.

  Polubienie

 2. Nie oglądałam wyczynów naszych europosłów z PiS-u.Szanuje swoje zdrowie ,nerwy mi nie potrzebne.
  Wygląd zewnętrzny nie świadczy jeszcze o człowieku,ważniejsze jest wnętrze,co z ust jako mowa wychodzi. Chociaż jeżeli chodzi o panią Beatę to…każdy sami widzi i słyszy

  Polubienie

 3. Miałem sobie zrobić dłuższą przerwę, ale to pisowate bydło na czele z oksfordczykiem Sikorskim tak wyło i ryczało, że też coś skleciłem u siebie na blogu.
  Polityka jakoś mnie nie kręci, ale za to wpadki polityków uwielbiam nade wszystko. 😉 Problem w tym, że obecny rząd jedzie tylko na wpadkach, a co za dużo to niezdrowo i często rzygać się chce.
  Też oglądam „Szkło”, ale w powtórkach, które nagrywam.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s