Idą galopujące podwyżki w Polsce!

Oglądałam dziś wieczorem dokument  w TVN – „Czarno na białym”, w którym podsumowano prezydenturę Adriana z brakiem dla niego szacunku!

Przysięgał na polską Konstytucję, którą podczas swojego rządzenia złamał 7 razy!

Człowiek o dziwnych minach, napuszony, napompowany wodą sodową, klęczący na każdym skwerku i całujący kościelne gary!

Kiedy w Polsce odbywały się wybory na prezydenta, nawet przez moment nie przyszło mi do głowy, by na niego oddać głos, gdyż czułam partyjniactwo i brak samodzielności.

Nie pomyliłam się ani na jotę!

Pod koniec reportażu odbyła się taka mała sonda wśród mieszkańców miasteczka, do którego Adrian przyjechał, bo on robi sobie już kampanię.

Reporter podszedł do dwóch starszych pań moherowych i spytał czego oczekują od prezydenta, a one, żeby powiedział coś pięknego i obiecał im  trzynastą i czternastą emeryturę, bo one mają je niskie!

Następnie reporter podszedł do starszych panów i spytał, co oni sądzą o łamaniu Konstytucji przez prezydenta, a oni bardzo poważni, że Konstytucję trzeba pisać na nowo i co najważniejsze, to jest to, że prezydent nie czyta z kartki swoich przemówień.

Kurtyna!

Jacy są więc Polacy, bo zdaje się, że są łasi na kasę i wystarczy im ją obiecać, a poprą najgorszego popaprańca i kłamcę jaki się Polsce zdarzył!

Ludzie ślepi, niemyślący, mający klapki na oczach, którzy oglądają reżimową szczujnię nie dowiedzą się, że idzie przez Polskę potężna inflacja i ceny galopują!

Zorientują się kiedy emeryta nie będzie stać na 10 plasterków wędliny, na jeden kotlet schabowy, pół kilo jabłek, jajka, pieczywo, leki bo tak ograbi nas ten cudowny rząd!

Podstawa jest taka, że jeśli wzrosną ceny energii, to drogą łańcuszka wzrosną ceny wszystkiego, ale ten głupi naród, zaślepiony obudzi się, ale będzie po ptokach, gdyż:

Cd. niżej!

Znalezione obrazy dla zapytania: rząd nie ma swoich pieniędzy"

 

WG. GUS CENY W GRUDNIU 2019 ROKU WZROSŁY O 3,4%. W ub. roku ceny warzyw i mięsa wzrosły od 30% do 120%. W 2020 roku ceny energii, tylko w pierwszym półroczu wzrosną o 12%, a po wygraniu przez Dudę wyborów prezydenckich, przez co PiS utrzyma nieograniczoną władzę, ceny wzrosną ponownie, nawet o kilkadziesiąt procent. PiS przewiduje podwyżki emerytur mniej niż 1% i nie przewiduje żadnych podwyżek płac ani rekompensat. Według większości ekonomistów inflacja w tym roku osiągnie wynik dwucyfrowy. SZANOWNI WSPÓŁOBYWATELE, GŁOSUJĄC W MAJU NA DUDĘ, WYRZĄDZICIE SOBIE NIEPOWETOWANĄ KRZYWDĘ

Znalezione obrazy dla zapytania: duda klęczy prze szamnką"

15 myśli na temat “Idą galopujące podwyżki w Polsce!

  1. Przybyła do Polski jakaś szamanka i go odczarowała!
   Myrna Nazzour, mistyczka obdarzona łaską stygmatów, pobłogosławiła posła PiS Andrzeja Dudę (42 l.). Polityk spotkał się z kobietą podczas konferencji ewangelizacyjnej w Zembrzycach.

   Polubienie

 1. Zdecydowanie lepszym prezydentem będzie pan Biedroń. Z panem Rabiejem będą nam przedstawiać zdjęcia z nocy poślubnych jak już wprowadzą związki homoseksualne zamiast wszystkiego innego i tylko mam nadzieję ,że nie będą mieli wtedy rozwolnienia bo wszyscy zbyt szybko się przekonają w co włożyli ręce.

  Polubienie

 2. Nie mam pretensji do ludzi,którzy mają tak niskie emerytury,że z prawdziwą radością czekają na te dodatkowe pieniądze.
  Wstyd tylko,że jest to wykorzystywane przez polityków w walce kampanijnej

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s