Czy wariat może zwariować?

Obraz może zawierać: 1 osoba, garnitur, tekst „Nie będą nam tutaj w obcych językach narzucali, jaki ustrój mamy mieć w Polsce i jak mają być prowadzone polskie sprawy Władysław Gomułka”

Prawdopodobnie do wyborów na Prezydenta Polski pójdziemy 10 maja 2020 roku!

Kampanię od tygodni robi już ten krzykacz, który jakby nam zwariował, bo każde jego wystąpienie, to jest totalna kompromitacja!

Wyzywa porządnych sędziów od komunistów, bo śmieli się urodzić wcześniej i wykształcić.

Kanalia zapomina, że jego rodzice i rodzice Kaczyńskiego żyli w czasach komuny!

Kiedy przemawia, a raczej drze papę, to ma się ochotę pieprznąć pilotem w telewizor, bo w normalnie myślącym człowieku budzi się agresja i ta cholerna niemoc, że nic nie można z tym zrobić!

Może uda się 10 maja!

Napisał na Facebooku ktoś taki, który także nie potrafi tego znieść i napisał:

„Obejrzałem migawkę w TVN z tej szopki w Zwoleniu.
Przecież to jest WARIAT !
Czerwony na pysku, podniecony jak suka w rui, skacze, gestykuluje, macha rękami, krzyczy.
Mogę się założyć, że miał wzwód w gaciach.
Więc albo on jest wariatem, albo jest tak naćpany amfą jak bramkarz na dyskotece”.

No właśnie i ja go tak samo odbieram i sądzę, że albo zwariował, albo bierze jakieś pobudzacze, że włącza mu się słowotok i #comuślinanajęzyk!

Różnych mieliśmy Prezydentów, ale ten przebija już Władysława Gomułkę i przejdzie do historii jako kanalia!

Jeśli ktoś tak drze ryja (video niżej), to oznacza, że się boi!

Boi się przegranej, gdyż doskonale sobie zdaje sprawę z tego, że czeka go Trybunał Stanu za łamanie w 7 punktach Konstytucji, a za chwilę podpisze ustawę kagańcową!

Boi się, gdyż już został wyalienowany ze środowiska prawniczego i został kompletnie sam, a jeśli nie wygra wyborów, to jego guru Kaczyński i ferajna będą spieprzać do San Escobar, bo w Polsce nie będzie dla nich miejsca!

Środowisko dziennikarskie i pewnie dobrzy psychiatrzy przecierają oczy ze zdumienia, że tak może się stoczyć człowiek, który się podłożył durnej partii i chorej wizji – Polski Kaczyńskiego.

Naprawdę dla mnie jako Polki nie jest to śmieszne, bo jest tragiczne i jeśli ten idiota podpisze ustawę represyjną, to moje Wnuki będą żyły na Białorusi!

Były Premier Donald Tusk na Twitterze napisał bardzo mocne słowa, ku otrzeźwieniu Polaków tak:

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst „Tweet Donald Tusk @donaldtusk Wyprowadzają Polskę z Unii, niszczą sądy, by bezkarnie kraść, szczują jednych Polaków przeciw drugim. Głosujesz na nich? Masz prawo. Ale nie masz prawa dłużej udawać, że tego nie widzisz. Bo widzisz.”

 

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst „Przemo75 @Przem75 Niestety wysłuchałem Dudy. Tak się rodzi nacjonalizm. Dzisiaj chyba pierwszy raz tak na poważnie uwierzyłem, że oni nas z tej Unii naprawdę będą próbowali wyprowadzić. Jeszcze mamy szansę powiedzieć "nie". w maju. Później będzie za późno... 17:45 17 sty 20 Twitter Web Client”

Histeryczne krzyki, histeryczne oskarżanie innych, histeryczna walka o izolację Polski.

42 myśli na temat “Czy wariat może zwariować?

 1. Nie pojedzie do Izraela, bo nie pozwolili mu się tam wypowiedzieć, a Putinowi tak. Więc nasza dyplomacja szuka kogoś, kto zabierze głos za niego, prostując zniekształcone przez Rosjan fakty historyczne. Tylko, kto niby ma mu tę przysługę wyświadczyć, jak nasi przedstawiciele zdążyli już wszystkich poobrażać swoim aroganckim zachowaniem. Putin wygrywa. Czy o to chodziło?

  Polubienie

  1. Nasza dyplomacja jest nieudolna. Ogrywają Polskę z każdej strony. Zaczynamy być na marginesie we wszystkich sferach. Polski rząd nieudaczników i mamy co mamy! Putin ważniejszy od Dudy, który jest niby prezydentem kraju najbardziej poszkodowanym przez Hitlera. Niedługo nas oskarży Rosja, że to Polacy gazowali Żydów!

   Polubienie

 2. Bardzo emocjonalny tekst, ale … krzywdzący bohatera. Ja też lubię takie ksywki jak: np. budyń, czy Adrian, bo trafnie określają psychofizyczne cechy prezydenta. Ale myślę, że na rzucanie diagnozy „wariat” nie stać by było nawet wykwalifikowanych psychiatrów, bo to wymaga obserwacji w odosobnieniu. 😉
  Nasz „bohater” jest w trudnej sytuacji, bo – jak sam przyznał – w przeszłości dużo zawdzięczał swojemu protektorowi L. Kaczyńskiemu, a że nie miał doświadczenia, więc znalazł się w rozkroku. Na pewno przerosła go funkcja i obowiązki, bo zamiast jeździć po powiatach – co sytuuje go w roli prymitywnego parweniusza – powinien pokazywać się na europejskich i światowych salonach politycznych. Ale „ciemny lud” tak chciał.

  Polubienie

 3. Podejrzewam że ten człowiek doznał jakiegoś rozwolnienia umysłowego, bo o ile wcześniej robił z siebie błazna, to już teraz dostaje jakiejś mentalnej gorączki i ewidentnie mu odpierdziela!! Może jakieś leki na pobudzenie mu dają? A może teraz, tuż przed wyborami chce pokazać że ma jaja? Niestety jedyne co pokazuje, to że reprezentuje ten sam poziom co Kaczyński czy Pawłowicz. DNO!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s