Biegali po polu i pili kakao!

Znalezione obrazy dla zapytania: agent tmek w sejmoe"

Jurto w TVN24 zostanie wyemitowany program „Superwizjera” o słynnym Agencie Tomku!

Kim był Agent Tomek, to pamiętają ludzie starsi interesujący się ogólną polityką w Polsce!

Za Wikipedią czytamy więc:

„Tomasz Krzysztof Kaczmarek (ur. 15 sierpnia 1976[1] we Wrocławiu[2]) – polski polityk, funkcjonariusz Policji i Centralnego Biura Antykorupcyjnego, poseł na Sejm VII kadencji.

Kojarzony z medialnie głośnymi akcjami CBA dotyczącymi m.in. Beaty Sawickiej i Weroniki Marczuk oraz willi w Kazimierzu Dolnym. W mediach bywa określany jako „agent Tomek”[2][3][4], a także opisywany jako najbardziej znany agent CBA[5]”.

Cd. – niżej:

Znalezione obrazy dla zapytania: agent tomek pieniądze"

Chodził po Sejmie taki ładny, młody, amerykański i rzucał się w oczy zwłaszcza kobietom.

Został nazwany Agentem Tomkiem, kiedy to działał na rzecz swojej partii i doprowadził do łez dwie kobiety,  gdyż zostały oskarżone o wzięcie łapówki, a były to kobiety ze świata polityki.

Kobiety zakochiwały się w tym mężczyźnie jakże szarmanckim i ujmującym i to je zgubiło!

Jedna z nich to Beata Sawicka, a druga bodajże Weronika Marczuk, które dały się Tomkowi omotać!

Kiedyś stałam przed telewizorem tak przelotnie i zobaczyłam na ekranie Mariusza Kamińskiego – kumpla Agenta Tomka i rzekłam, że to są dwa zbiry, którzy pokażą jeszcze Polsce na co ich stać i będą to wielkie draństwa po przykrywką immunitetu!

Agent Tomek po latach zaczyna sypać swoich kolegów jak to był przymuszony przez kolegów Kamińskiego i Wąsika do oskarżenia państwa Kwaśniewskich o posiadanie jakieś willi i wmówienie narodowi, że to jest przekręt tego małżeństwa.

Chodziło o tzw. sprawę willi Kwaśniewskich położonej w bardzo dobrej lokalizacji w Kazimierzu Dolnym, według CBA, miała należeć do byłej pary prezydenckiej. Agent Tomek podczas akcji próbował podszywać się pod potencjalnego kupca nieruchomości. W ten sposób Biuro próbowało udowodnić swoje podejrzenia.

Agent Tomek postanowił więc sypać swoich dawnych kolegów i opowiedzieć o tym jak to jego przełożeni kazali mu robić prowokacje i być może jutro dowiemy się więcej.

Dowiemy się jak to towarzystwo za nasze pieniądze balowało i faceci zbijali kokosy chlejąc wódę i zabawiając się z dziewczynami.

Teraz w tej partii dzieje się podobnie, bo to rozpasane, nienażarte towarzystwo świetnie się bawi póki co i na kacu rozmontowują nam system sądownictwa.

Wczoraj w Sejmie stała się rzecz straszna, bo faceci na używkach przegłosowali ustawę kagańcową i wstawiam cytat kogoś, kto to ocenił!

„Włodzimierz Dajcz ;
Rozpromieniony capo di tutti capi święcił wczoraj w Sejmie swój wielki trumf. Wielki konflikt społeczny, to ukochane dzieło jego życia wszedł na nowy wyższy etap. Serce mu rosło na widok swoich janczarów, wychowanych w nienawiści i pogardzie agitatorów i propagandzistów wykonujących zadanie ostatecznego demontażu demokratycznych struktur. Przyjęta przez Sejm ustawa represyjna pozwoli mu postawić koślawy but na głowach niepokornych sędziów. Mądrzy profesorowie bronili się jeszcze w Sądzie Najwyższym, ale musieli ulec niedouczonym magistrom Ziobry, za którymi stoją formacje siłowe państwa. To jeszcze nie koniec. Najgorsze jest przed nami, Polakami”.

 

25 myśli na temat “Biegali po polu i pili kakao!

 1. Polityka jest brudna…
  W kalendarzu że zdzieranymi kartkami znalazłem ostatnio sentencję:
  Polityk tak jak pielucha,
  Powinien być zmieniany często i to z tego samego powodu…
  Pomyśl od ilu kadencji zasiada w sejmie zwykły poseł?

  Polubienie

 2. A jednak, popatrz na tę twarz. Jak biedne musiały miec życie te kobiety, skoro dały się nabrać na kilka krzywych komplementów faceta z twarzą podrzędnego wokalisty disco polo.

  Polubienie

 3. Agent ma być skuteczny i raczej nigdy nie powinien być ujawniony bo przecież do każdej sprawy wybierany jest jak najodpowiedniejszy a nie najbardziej medialny. Ten się sprawdził ale oczywiście sądy pokazały że prawo prawem ale sprawiedliwość…kruk krukowi oka nie wykole co widać na przykładzie pani Sawickiej idealnie.

  Polubienie

 4. Nie jest tajemnicą, że dla tych co ukradli władzę, i twierdzą, że nie dadzą się przekonać, że „białe jest białe, a czarne jest jest czarne” tacy najgorsi z najgorszych idiotów są najbardziej pożądani. Nadają się tylko do najgorszej roboty i potem nawet nie trzeba ich wywalać, bo sami się wywalają.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s