Polacy nie głosujcie na Dudę!

Wydawałoby się, że na temat II Wojny Światowej i holokauście powiedziano już wszystko. Wydawałoby się, że wracanie do tego tematu może stać się już nudne i niestrawne, ale po obejrzeniu filmu produkcji USA pt. „Chłopiec w pasiastej piżamie”, mogę stwierdzić, że nie powiedziano jednak wszystkiego.

Co my tu mamy? Mamy rodzinę wysoko postawionego, niemieckiego oficera z dwojgiem dzieci. Mamy wzorową żonę i wspaniale wychowane dzieci w duchu miłości do Ojczyzny i wielkiej nienawiści do Żydów. Mamy w końcu ojca i męża, który ukrywa przed rodziną swoje prawdziwe zadania i wykonywanie rozkazów, polegającym na wysyłaniu Żydów i innych nacji do obozu koncentracyjnego i skazywanie ich na nieuchronną śmierć.

Kiedy wydaje się, czym zajmuje się ten niemiecki oficer, wszystko toczy się jak śniegowa kula, pełna zaskoczeń i drżeń serca u widza i na tym zakończę opis tego wstrząsającego, ale jakże potrzebnego filmu. Okazuje się, że tamte czasy po obu stronach barykady skazywały ludzi, jednych na śmierć, a drugich na emocjonalną klęskę.

Polecam ludziom tylko o mocnych nerwach, bo we mnie ten film pozostanie na zawsze, gdyż tak się zapisał w mojej emocjonalnej szufladzie.

Cd. – niżej!

Obraz może zawierać: 2 osoby

Jeszcze nie ucichły słowa wypowiedziane podczas obchodów 75 Rocznicy Wyzwolenia Auschwitz i wielu mądrzejszych ode mnie ostrzega Polaków, gdyż jeśli PiS przejmie wszystko, to czeka nas drugi Auschwitz.

Jeśli PiS przejmie już wszystko, to kto wie, czy niepokornych Sędziów nie będą wsadzali do więzień, ale także i niepokornych Obywateli.

Ja o tym wiem, bo chyba byłam jako pierwsza w Polsce za rządów PiS represjonowana, kiedy Policja zgarnęła mi dwa komputery w celu przeszukania, czy nie jestem wrogiem Ojczyzny!

Gdyby w moich komputerach znaleźli moją walkę z rządem, to pewnie do dzisiaj bym siedziała w więzieniu!

Polacy zacznijcie myśleć i nie głosujcie na Adriana, bo za jego przyzwoleniem nasza Ojczyzna pogrąży się w chaosie prawnym i wystąpi z Unii Europejskiej.

Polska nie dostanie żadnej pomocy z Unii i staniemy się zaściankiem Europy.

Brońmy Polski przed zagładą i czytajmy ludzi światłych, którzy przeczuwają to, co się w Polsce może stać za chwilę!

Najważniejsze słowa w 2020 roku, to Czułość i Nie Bądź Obojętny!

Andrzej Rodan – pisarz

4 godz.

POLSKA KACZYŃSKIEGO TO FRANKENSTEIN EUROPY!
ANDRZEJ RODAN bez żadnego trybu tako rzecze: Brawo Marian Turski. BRAWO! A teraz uważaj, bo Polska Kaczyńskiego oskarży Cię, że brałeś łapówki, w Auschwitz słuchałeś SS-Mannów, no i oskarżenie najgorsze: JESTEŚ ŻYDEM! Te szumowiny i ludzkie odpady nie cofną się przed największą podłością. Te kanalie to Frankenstein najczarniejszych kart polskiej historii. Polsce potrzebna jest Norymberga, aby osądzić tych ludzi!

Marek Migalski – politolog

Ci, którzy wybudowali Auschwitz, a potem wymordowali w nim ponad milion ludzi, słyszeli od swoich przywódców w latach trzydziestych, że:

– „mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość”
– „ponad prawem jest wola narodu” (oba cytaty z Goebbelsa)
– obcy przynoszą zarazki
– państwa Europy chcą im odebrać suwerenność i niepodległość
– inne państwa chcą od nich reparacji i pieniędzy
– lider partii rządzącej może i popełnia pewne błędy, ale jest krystalicznie uczciwy i żyje prawie jak pustelnik, poświęcając dla narodu nawet życie osobiste.
– przyszłość narodu jest zagrożona przez obcych
– homoseksualiści niosą zgorszenie i zagrażają tradycyjnemu modelowi rodziny
– opozycja to nie ludzie inaczej myślący, ale zdrajcy ojczyzny
– ich naród jest czysty i zawsze był tylko ofiarą agresji innych
– Bóg upodobał sobie ich naród
– państwo jest potęgą, która – gdyby tylko nie była pętana międzynarodowymi umowami – zadziwiałaby cały świat jeszcze bardziej
– lepiej im będzie poza strukturami międzynarodowymi, bo one ograniczają suwerenność
– nikt obcy, z zagranicy, nie ma prawa ingerować w to, jak sami się rządzą w swoim kraju
– ojczyzna wymaga oczyszczenia z elementów wrogich, powiązanych w zagranicą

A teraz spokojnie pomyślcie, czy już gdzieś, nie tak znowu dawno, nie słyszeliście tego zestawu „poglądów”?

Andrzej Rodan Nazizm zaczął się od podziału ludzi na lepszy i gorszy sort. Nazizm zaczął się od podzielenia społeczeństwa. Nazizm zaczął się od prześladowania mniejszości likwidowania trójpodziału władzy, niszczenia autorytetów (prawników, lekarzy, nauczycieli, ludzi nauki i sztuki, pisarzy itp,), stygmatyzowania niepokornych) i dążenia do jedynowładztwa.. Tak się rodził nazizm-faszyzm. Najpierw od łamania praw człowieka. A co teraz dzieje się w Polsce? Nie bądź obojętny!

Wiceszefowa Komisji Europejskiej w Warszawie. Rozmowy ws. praworządności

7 myśli na temat “Polacy nie głosujcie na Dudę!

  1. Gdzie jest Polska, gdzie uczciwość, prawość i cnoty były świętością…? Gdzie ludzie oprócz honoru i miłości do ojczyzny nie mieli nic cenniejszego…? Teraz to bagno i syf, ludzie są pazerni, chciwi, fałszywi i pozbawieni wszelkich ludzkich zasad…

    Polubienie

  2. Oglądałem „ Chłopca w pasiastej piżamie”. Doskonały film, który i ja każdemu bym polecił. Na temat kaczyzmu wiele już zostało powiedziane. Porównanie jego zwolenników do tych którzy ulegli czarowi innych tyranów jest jak najbardziej zasadne. W każdej mówię tych ludzi słychać dźwięk Polska, Polska nade wszystko tak jak kiedy Deutschland, Deutschland über alles.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s