Niech świat się dowie, co dzieje się w Polsce!

W Polsce przez dwa dni gościł Prezydent Francji – Emmanuel Macron.

Leżałam dzisiaj ponownie ze swoją przyjaciółką –  deprechą, czy nerwicą i tak sobie obserwowałam polską politykę, bo zależy mi na dobrym życiu moich bliskich w praworządnym kraju!

Ogłaszam Światu, że Polska dzisiaj stała się krajem autorytarnym i trzeba ogłosić Żałobę Narodową.

Macron tak wiele powiedział dobrego o Polsce i  naprawdę ma wiedzę o naszym kraju.

Delikatnie ostrzegał naszych rządzących, aby nie lekceważyć tego spójnego istnienia w Unii Europejskiej, bo bycie w Unii to wielka wartość i same korzyści.

Prawie 50% Polaków popiera bycie w Unii i Macron o tym wie.

Co się stało podczas wizyty podczas wizyty Macrona?

Izba dyscyplinarna wykluczyła sędziego Juszczyszyna z orzekania i nałożyła mu obcięcie pensji o 40%.

Tak już działają sądy w Polsce, w której powstał chaos prawny, ale potem było już tylko gorzej!

Tylko wyjechał Prezydent Francji, a nasz Adrian – mistrz głupich min poleciał do Pałacu i podpisał ustawę kagańcową, czy jak kto woli represyjną, choć Prezydent Francji zwrócił na to uwagę – podpisał bez kamer – tchórz!

Tym podpisem Adrian oddał pełną władzę Kaczyńskiemu  i Ziobrze, którzy będą gmerać w wyrokach i mogą zrobić każdemu Obywatelowi Polski wielką krzywdę w państwie bezprawia.

Nie wierzysz?

Masz sprawę w Sądzie już drugi rok, a twoją sprawę prowadzi sędzia Kowalski i masz nadzieję, że za chwilę twoja sprawa zmierza do końca.

Aż nagle Ziobro odbiera sprawę sędziemu Kowalskiemu i przydziela ją sędziemu Nowakowi, bo ten jest z PiS-u!

Nie wykluczone, że po tej zmianie będziesz czekał kolejne 3 lata, kiedy wznowią twoją sprawę, a wyrok może być różny, bo zapadnie na Nowowiejskiej.

Nie ważne o co masz sprawę, ale to twoim życiem będzie kierował Ziobro w porozumieniu z Kaczyńskim, bo właśnie dzisiaj Adrian oddał wszystko w ręce swojego pryncypała, którego się boi jak diabeł święconej wody!

Ciemny lud tego nie pojmuje i jest duże prawdopodobieństwo, że oto mamy Stan Wojenny w polskiej praworządności!

Kurtyna i żałoba!

 

Obraz może zawierać: 3 osoby, w tym Dariusz Szczesny, tekst

 

 

 

23 myśli na temat “Niech świat się dowie, co dzieje się w Polsce!

 1. I w ten oto sposób wróciliśmy do PRLu. Socjolodzy oceniają, że cywilizacyjnie cofnęliśmy się o 20 lat. 20 lat także mojego i Twojego życia pitło z luftem. Mam nadzieją, że się udławią tą władzą i kasą.

  Polubienie

 2. Ten podły szczur-Kaczyński, dążył do tego by mieć władzę absolutną i móc robić z tym nieszczęsnym krajem co mu się tylko podoba, nie ponosząc za to żadnych konsekwencji i niestety dopiął swego, ale każda dyktatura się kiedyś kończy a dyktatorzy są rozliczani. Jeżeli ceny nadal tak będą walić w górę to ludzie niebawem się przebudzą, a wtedy będzie to początek końca tych kanalii.

  Polubienie

 3. Państwo jesteście nieocenieni. Radość z faktu ,że w końcu coś jest jak być powinno, . Jutro będzie o tatusiu pana Grodzkiego….Pani rejony….jak można sądzić po próbie zatajania faktów..

  Polubienie

   1. Niestety proszę Pani-jeśli się chce być na piedestale trzeba mieć świadomość ,że nawet do czwartego pokolenia sprawdzą bo maja święte prawo wiedzieć z kim mają do czynienia.
    Proszę nie wchodzić w tematy poziomów intelektualnych bo to niebezpieczne z Pani zdolnością kojarzenia.

    Polubienie

 4. Wydaje mi się, że opluwanie prezesa jest przeciw skuteczne. To nie tylko nie poprawi sytuacji, ale wprost przeciwnie wywoła większą zaciętość u osobnika, który przecież nie grzeszy umiejętnością poruszania się we współczesnym świecie. Jest to przecież totalny analfabeta, który sam stwierdził, że jego wykształcenie zatrzymało się na poziomie 2-3 klasy szkoły średniej. Do matury nie został dopuszczony, a studia i doktorat zrobił dzięki t.zw. „silnym plecom”. To, że – jako bibliotekarz – naczytał się ogromnej ilości książek (pewno siedząc z kotem pod stołem) nie czyni z niego wybitnego polityka. Jest natomiast kiepską namiastką Dyzmy o którym powstaną jeszcze bardziej kiepskie legendy. No i „nie ma tego złego…”, prezes przykryje swoją głupotą dotychczasowego dyżurnego głupka. 😉

  Polubienie

  1. Niesamowite-muszę pochwalić Pana ocenę ,że narzekanie jest przeciwskuteczne -to święta prawda .
   Gdyby chociaż jeden argument prosty , że PiS coś zepsuł poza wszystkim conic nie znaczy.

   Polubienie

   1. Jeden argument? Są ich setki. Ale faktycznie, więcej jak jeden Pani i tak nie zrozumie. Proszę więc przetrawić na razie ten, jest to np.: Zniszczenie polityki kadrowej we wszystkich działach gospodarki.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s