Polski zamordyzm!

Znalezione obrazy dla zapytania: juszczyszym

Wkleję taki cytat znaleziony w sieci:

„Kiedy wyrzuciliśmy komunistyczny knebel, złapaliśmy trochę powietrza, zobaczyłem wolność. Ale wolność w chaosie, pełną resentymentów do przeszłości, ciemnych interesów, ciągle sowieckiej mentalności, powiem umownie: złych ludzi. Pozostaje pytanie, czy późniejsze pokolenia, dorastające po upadku PRL-u, mają świadomość, jak długa była droga do niepodległości i jaką cenę za to płaciliśmy”.

Marek Nowakowski – Okopy Świętej Trójcy. Rozmowy o życiu i ludziach

No właśnie jak długa była droga, abyśmy jako Naród poczuli odrobinę demokracji, a Polska zaczęła być zauważana w świecie?

Przyjęli Polskę do NATO i do Unii Europejskiej i Polska zaczęła wstawać z kolan!

To tak w skrócie, ale na całym świecie wiedzą o Polsce, bo Wałęsa, bo Wojtyła, Szymborska, Tokarczuk!

Potem PO dzierżyło władzę prze 8 lat i zgubiły tę partię ośmiorniczki i zegarek Nowaka i podsłuchy!

Ludziom się odechciało i w 2015 roku zagłosowali na PiS, bo uwierzyli w ich bajeczki i to słynne 500+ zrobiło swoje.

PiS rządzi ponad 4 lata i zrobił w tym kraju totalną rozpierduchę!

Oni nie budują dróg, szkół, przedszkoli, bo kradną na potęgę!

Nie ma promu i nie ma okrętu podwodnego, ale za to są afery zamiatane pod dywan i rozpierducha systemu sądownictwa.

Kiedy dziś w TVN zobaczyłam zablokowany komputer Sędziego Juszczyszyna, to automatycznie zrozumiałam, że to jest koniec demokracji, bo oto nastał reżim!

Sędziemu Juszczyszynowi jakaś pokraka – sąd dyscyplinarny obciął wynagrodzenie o 40%, czyli prawie o połowę.

Niezłomny Sędzia chciał tylko zobaczyć listy poparcia do KRS, ale został za to ukarany, choć nie ukradł żadnej kiełbasy, batonika, czy też wiertarki.

Sędzia ten ma rodzinę i trójkę dzieci, które musi wyżywić, posłać na ferie, a także spłacić jakiś kredyt!

Tych oprawców to nie obchodzi i ogłosili go zdrajcą Narodu, kiedy stał się człowiekiem niezłomnym i bohaterem!

Ja osobiście wiem jak Sędzia Juszczyszyn jest szykanowany przez reżim, bo i do mnie wpadła Policja i zarekwirowała mi sprzęt komputerowy na 6 tygodni za sprawą sygnalistki z Krakowa, która mnie zakapowała za cytat umieszczony na blogu!

Wiem jak się On czuje, ale wierzę głęboko w to, że sobie poradzi i kiedyś, a może niedługo pozwie partię PiS i odzyska pieniądze i swój honor!

Może tego nie dożyję, ale wiem, że oni rządzą jak rządzą Polską, aby tylko się nachapać i stać się bezkarnymi!

Może młodsi ode mnie taki obrazek zobaczą jak ta banda będzie z kraju spieprzać, jak naziści z Niemiec, albo jak gang Olsena!

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją, buty, dziecko, garnitur i na zewnątrz

26 myśli na temat “Polski zamordyzm!

 1. Widzę gorszy problem – robienie nagonki publicznej na sędziów i stygmatyzowanie – wydałeś taki a taki wyrok to jesteś podejrzany, trzeba Cię sprowadzić i napisać w mediach odpowiedni tekst, by opinia zwróciła się przeciw sędziemu…podobnie jest z innymi sprawami , nikt nie zna podstawy prawnej ani szczegółów, ale już ludzie wiedzą kto ma rację.

  Polubienie

 2. ….z wiadomości z wczoraj. Skazany człowiek za kradzież cukierka o wartości 40 groszy a wcześniej uniewinniony pan Najsztub za jazdę bez dokumentów auta bez prawa jazdy i rozjechanie człowieka na pasach. Sędzia Juszczyszyn jest synoinimem tej drugiej sprawiedliwości . Życzę dobrych głosów przy protestach….bo chętnych do krzyku coraz mniej…miał być marsz miliona a jest śmiech na sali .

  Polubienie

  1. Sąd Apelacyjny w Łodzi złagodził z 25 do 15 lat więzienia wyrok za gwałt i zabójstwo 3-letniego chłopca. Jak uzasadnił przewodniczący składu sędziowskiego Krzysztof Eichstaedt, wymierzona wcześniej kara była zbyt surowa. Minister Ziobro zaapelował na antenie radiowej Jedynki o nagłaśnianie nazwiska Eichstaedta. Jak się jednak okazuje, sędzia ten został w 2018 roku nominowanym przez… ministra Ziobrę sędzią dyscyplinarnym.

   Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/polska/news-echa-bulwersujacego-wyroku-kim-jest-sedzia-ktory-obnizyl-kar,nId,4311794?fbclid=IwAR2nZ4PSoO7SHMeHgsIyn1J6cE46_T1hau6F13wIYqdKDQsa-pwIfmECcMU#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

   Polubienie

   1. Kosmetykę….to PO robiło kursy kosmetyczne dla pozbawionych, oszukanych ,że będzie stocznia,stoczniowców.Pis jak widać na wielu twarzach to mordy doi roboty a nie do picowania.
    Pani popatrzy na na Pana Terleckiego- toć to on powinien za mordę bandytów z sądu wyrzucać a nie pomadką usteczka malować.

    Polubienie

   2. Ja tak naprawdę to nie wiem o co pani chodzi. Zaczynają drzeć dokumenty. Widziała to pani. To pójdzie w świat. Wierzyć się nie chce co zrobili sędziemu, który jest na prawie.

    Polubienie

 3. ….jakie dokumenty ? szanowna Pani sędzia podarł jakąś nieopartą na prawie petycję- jedyne comógł z nia zrobić to podrzeć-ja bym uznała to za naruszenie prawa i oddała sprawę do oceny

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s