Europo ratuj Polskę!

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst

Wiedziałam bardzo dokładnie, że jeśli PiS dojdzie do władzy w 2015 roku, to będzie koniec w Polsce sądownictwa.
Ostrzegałam kogo mogłam, ale mi nie wierzyli i uważali, że ja przesadzam i sobie coś uroiłam w głowie.
Bardzo dokładnie pamiętam rządy PiS w latach 2005/07 i wiedziałam, że to będzie powtórka z rozrywki, a jest jeszcze gorzej, że tego nie da się wytłumaczyć!
Jak pisałam wcześniej Sędzia z Olsztyna – Paweł Juszczyszyn został odsunięty od orzekania i zabrano mu 40% uposażenia tylko za to, że chciał mieć wgląd w listy poparcia KRS!
Dziś w Olsztynie stała się rzecz niesłychana, kiedy to Prezes Sądu w Olsztynie Nawacki na oczach kamer i całej Polski ostentacyjnie podarł projekt uchwały dotyczącej przywrócenia Sędziego Juszczyszyna do orzekania i zdjęcia mu kary finansowej.
Ten podarty dokument miał nadany numer, klauzulę i z pewnością był wpisany w jakiś rejestr, a więc podarcie go jest przestępstwem i prezesowi Sądu za to grozi 2 lata więzienia.
Pod projektem ustawy podpisało się ponad 30 sędziów, którzy zostali upodleni na oczach całej Polski przez własnego szefa.
Ciekawe co Ziobro mu obiecał, że upodlił swoich ludzi, z którymi pracuje!
Na własne oczy widzimy jak będzie wyglądało sądownictwo w Polsce i ze mną i z Tobą ta upolityczniona instytucja może zrobić wszystko, kiedy będziesz chciał się rozwieść, albo będziesz wnosił o podział majątku, a także w sprawach gospodarczych, bo wyroki będzie wydawał Ziobro w porozumieniu z Kaczyńskim.
To dopiero teraz będzie prawdziwa kasta w sądownictwie, bo wszystkie przepisy są wywrócone do góry nogami i powstał chaos prawny i anarchia!
Teraz, to tak będzie działało, że 10 lat temu małżeństwo dostało rozwód, ale wg. nowego orzekania mogą być dalej małżeństwem, a więc będzie pomieszanie z poplątaniem, że nikt się nie dowie, o co chodzi w sprawie!
Czas w miliony wyjść na ulicę,  by ratować Polskę!
Ten dzisiejszy przypadek bandycki jest szeroko komentowany i czytamy:
„Andrzej Bober
23 min
Jan Szydlak, działacz komunistyczny,z zawodu ślusarz, był członkiem Biura Politycznego KC PZPR, sekretarzem KC PZPR, i odpowiadał w ramach partyjnych obowiązków za naszą gospodarkę. W czasie stanu wojennego został internowany wraz grupą byłych czołowych działaczy PZPR.
Gdy powrócił z internowania codziennie na wycieraczce jego mieszkania przy ul.Narbutta w Warszawie rosła kupa gówna.Wielu warszawiaków uważało za swój obowiązek tu właśnie załatwić swoją fizjologiczną potrzebę. Wieczorem zjawiał się wóz asenizacyjny MPO, wodą oczyszczano wycieraczkę,a rano wszystko od nowa.
Dlaczego wspominam tego partyjnego aparatczyka, który polskiej gospodarce poczynił wiele szkód ? Bo zobaczyłem dziś rzecz niesłychaną, bijącą rekordy chamstwa, arogancji, agresji – sędziego Macieja Nawackiego drącego publicznie apel olsztyńskich sędziów w sprawie zawieszenia Pawła Juszczyszyna. Długo żyję, myślałem,że widziałem już wszystko,ale takiego pokazu pogardy jeszcze nie widziałem .Sędzia Nawacki, tak sobie myślę, mieszka w Olsztynie pod jakimś konkretnym adresem.
I właśnie wtedy przypomniał mi się Jan Szydlak”.

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst „Żenada, oto nowe "elity", wyjątkowa kasta: najsłabsi merytorycznie, sami mający wyroki dyscyplinarne: Radzik, Tomczyński, Nawacki sądzą w Izbie Dyscyplinarnej SN, osądzają sędziego Juszczyszyna. Kompletny upadek obyczajów i przyzwoitości za przyzwoleniem poparciem władzy. Oto "dobra zmiana", oto "reforma sądownictwa". Estetyczne, nie tylko, obrzydzenie. nie Tadeusz Gadacz”

Dziś odszedł od nas Wielki Człowiek nasze młodości!

A po nocy przychodzi dzień,

A po burzy spokój [***]

Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, zbliżenie

14 myśli na temat “Europo ratuj Polskę!

  1. Wywiad w Der Spieglu z Jourovą daje sporo nadziei. Europa zaczęła nazywać rzeczy po imieniu. I mam nadzieję, że na tym się nie skończy.
    To wszystko musi się wywrócić.

    Polubienie

  2. 500+ jest na topie. Jak usłyszałam od młodej osoby „- ale po co mam głosować na innych. Dla mnie jest ważny socjal. I co z tego, że drożeje wszystko? Przecież ja tam dostaje do portfela i nie odczuwam. A nawet powiem Ci lepiej – nareszcie jest luz z kasa, bo przy trójce dzieci przynosimy pracując z żoną, 3 wypłaty (moja jej i socjal). Wiec jak zagłosuje na innych to zbiednieje, a tego Niechce. A nawet powiem Ci, że jakby żona nie pracowała, a rozważa to bo wiesz dzieci, to i tak będzie nam dobrze. I takie państwo powinno być od zawsze. – po tym witki mi opadły… stwierdziłam, że dalsza konwersacja niema sensu, bo to by przypominało kopanie się z koniem. Złe czasy nastały.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s