Dołęga Mostowicz stworzył Dyzmę, a Kaczyński – Dudę!

Mecenas Roman Giertych dzisiaj w sądzie dyscyplinarnym, który nie jest sądem za mówienie prawdy został ukarany karą finansową w wysokości 3 tysięcy złotych.

Ogłosił, że nie zapłaci, bo ten sąd nie jest sądem i za zwłokę może być ukarany 7 dniową izolacją!

Dzieją się w Polsce straszne rzeczy, że ani złodziej, ani krętacz Giertych jest dyscyplinowany za to, że  ma własne zdanie, ale tego zdania już nie można mieć, gdyż teraz Giertych, a jutro ja i Ty!

W Parlamencie Europejski właśnie toczy się debata na temat praworządności w Polsce!

Do czego ten PiS doprowadził?

Doszło do tego, że nasza dumna Polska, która wstawała z kolan na nowo na nich klęczy!

Sędzia Juszczyszyn jest represjonowany za to, że jest uczciwym sędzią i każdego inne sędziego mającego swoje zdanie  –  będzie karany i odsuwany od obowiązków zawodowych z obniżeniem uposażenia.

W 2015 roku ludzie głosujący na PiS nie zdawali sobie sprawy z tego, że oto nastaną lata szczucia Polaka na Polaka i tak właśnie się dzieje!

Ja wiedziałam, że tak będzie, bo po prostu, to czułam podskórnie, że gra będzie nieczysta!

Państwo może nie mieć króla, prezydenta, premiera, kanclerza, ale jeśli nie ma prawa, to jest takie państwo usunięte w niebyt i taki system może doprowadzić tylko do wojny domowej, albo światowej!

Donald Tusk tak skomentował ukaranie Mecenasa Giertycha:

„Donald Tusk
@donaldtusk
Roman Giertych naraził się władzy ujawniając jej korupcyjny charakter i broniąc jej oponentów. Dziś po raz kolejny obnażył też istotnie jej bezprawne działania w wymiarze sprawiedliwości. Nie darują mu tego. Możemy się z nim podzielić, ale w tej sprawie należymy z nim solidarni”.
Wiem jedno, że kiedy w kraju jakimkolwiek prawo chwieje się w posadach, to już nie jest kraj demokratyczny, a autorytarny!
Tak, tak my Seniorzy zostawimy naszym Wnukom kraj pełen chaosu i bezprawia i ciekawe jak kiedyś im wytłumaczymy, że do tego dopuściliśmy!
Mój znajomy z Facebooka – pisarz Andrzej Rodan pisze od początków rządu PiS książkę pt. ” Historia Głupoty w Polsce” i naprawdę zachęcam do tej lektury!
Andrzej Rodan

13 min

ANDRZEJ RODAN bez żadnego trybu tako rzecze Wojciech Pszoniak, wybitny aktor w rozmowie dla Newsweeka (07 października 2017) o Jarosławie Kaczyńskim: „Jest zaburzonym człowiekiem, nie trzeba być psychoanalitykiem ani psychiatrą, żeby to widzieć. Jestem aktorem i widzę to w jego oczach, w sposobie zachowania, w mowie ciała. Kaczyński zionie nienawiścią i chęcią zemsty. Zwłaszcza do tych, których historia uznała za ojców wolnej Polski, którzy poświęcili coś ze swego życia, aby wyrwać ten kraj z komunizmu.”
UDOSTĘPNIJCIE u siebie i na swoich grupach

Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, tekst

Andrzej Rodan – fanpage pisarza

„Historia głupoty w Polsce” (400 stron) powinna znaleźć się w bibliotece każdego myślącego Polaka. Kupcie dla siebie, dla swoich dzieci, wnuków, prawnuków! Powinny wiedzieć, że żyją w Polsce – kraju wiecznej, wzniosłej, szczęśliwej, triumfującej głupoty! Książki nie poleca się debilom, księżom, bolszewikom z PiS oraz gangsterom!

➡️ Kup teraz: http://ksiegarnia.andrzejrodan.pl/…/historia-glupoty-w-pol…/

Książka oprócz idiotyzmów z przeszłości, odbrązawiania zafałszowanej historii zawiera także niezwykle mocne sceny z czasów nam współczesnych. O naszej teraźniejszości autor pisze i pyta, „czy Polska jest krajem mafijnym?” i udowadnia to w mrożących krew w żyłach faktach.

Po lekturze tej książki nic już nie będzie takie jak przedtem!

Każdy tom stanowi oddzielną, samoistną całość, każdy poświęcony jest odrębnej problematyce. Wszystkie z autografem pisarza, ale na specjalne życzenie osobista imienna dedykacja pisarza. Wysyłka także za granicę.

#andrzejrodan #historiaglupotywpolsce

 

11 myśli na temat “Dołęga Mostowicz stworzył Dyzmę, a Kaczyński – Dudę!

   1. Zawsze mogą ich wycofać. To jest zgodne z prawem wyborczym. Ale oczywiście tego nie zrobią. Wiedzą, że nie wygrają, ale się zareklamują. I tak to wygląda.

    Polubienie

 1. Zawsze wkurza mnie to, gdy Polak widzi tylko to co mu wisi koło nosa. To nie PiS zaczął psuć Polskę, ale ignorant Wałęsa, który od 1980 r. zaczął się szarogęsić w Polsce. Gdy jako prezydent pierwsze dni urzędowania zaczął od łamania konstytucji „obiadkiem drawskim”, a skończył bezprawnym odwołaniem Markiewicza z KRRiTV wydawało się, że Trybunał Stanu go zetnie, ale stało się inaczej. Władzę sądowniczą naruszył Miller powołując sędzię Piwnik na ministra sprawiedliwości, a potem wymuszając jej powrót do roli sędziego. Po Millerze już poszło gładko. Oczywiście skala tego co robi PiS jest niewyobrażalna, ale warto pamiętać, że największą tamę zawsze rozwala cienki strumyczek przecieku.
  Andrzeja Rodana zawsze czytałem z dużym zainteresowaniem, szkoda tylko, że „widzi drzewa, a nie widzi lasu” …

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s