Kobieta kobiecie wilkiem!

 

Pani Maria jest już na emeryturze i mieszka we wspólnym gospodarstwie z mężem.

Dzieci są gdzieś w świecie i mają już od wielu lat swoje rodziny i oczywiście zawodowe obowiązki.

Kiedy mąż pani Marii jest wciąż aktywny, bo tego potrzebuje, to pani Maria boi się zawrzeć jakiekolwiek przyjaźnie z innymi kobietami.

Tyle razy doznała nieprzyjemności ze strony innej kobiety, że na całe życie się wyleczyła w kontaktowaniu się z kobietami.

Doszła do wniosku bardzo smutnego, że kobieta, kobiecie jest wilkiem i największe cięgi właśnie otrzymała od rzekomych przyjaciółek.

Na emeryturze wystarczy jej kontakt ze światem za pomocą komputera, ale i tak stara się być bardzo ostrożna od kiedy 5 lat atakowała ją w sieci kobieta hejterka, a sprawa otarła się o Policję i Prokuraturę zaczęła wątpić, że w sieci może być bezpieczna.

Kiedy pani Maria była młoda, to wydawało się jej, że oto znalazła przyjaciółkę, która przychodziła na kawę i ciasto.

Jednak po jakimś czasie pani Maria zorientowała się, że ta przyjaciółka nie przychodzi dla niej, a dla jej męża.

W pracy doznała mobbingu od kobiety właśnie, kiedy mężczyźni bardzo szanowali pracę pani Marii i zachwalali jej profesjonalizm!

Wiele razy widziała sceny z kolejek np. w sklepie z pieczywem, kiedy kobiety nie chciały przepuścić kobiety w ciąży, albo z dzieckiem na ręku!

Kiedyś w jej pracy zorganizowano imprezę integracyjną i ludzie sobie tam trochę wypili.

Na drugi dzień kobiety zaczęły pokątnie obgadywać właśnie kobiety i miały niezłe używanie.

Pani Maria była także na wszelkiego rodzaju przyjęciach i to tam, w tych miejscach usłyszała plotki na temat całego miasta i o ludziach kto, co, z kim – plotki rozpowszechniane właśnie przez kobiety!

To także kobieta zamieściła na pewnym forum dane pani Marii i jej wizerunek, a więc dlatego pani Maria nie ma już żadnego zaufania do kobiet!

Mogłaby zapisać się na jakieś koło zainteresowań w domu kultury, ale się boi!

Boi się plotek, ocen, porównań, negatywnych komentarzy i wrogości!

Życie ją nauczyło, że nie można bezgranicznie ufać kobiecej naturze i dlatego zawsze lepiej się jej rozmawiało z mężczyznami.

Dlatego z tego strachu nie ma przyjaciółek, bo zwyczajnie zawiodła się na kobietach!

Oczywiście nie można generalizować, bo zdarzają się wielkie przyjaźnie między kobietami, ale te kobiety są nadzwyczaj inteligentne, a nie te z ptasim mózgiem!

To się dzieje wszędzie, bo w pracy, bo w świecie celebrytek, w korporacjach, polityce, że kobiety są zdolne do podkładanie sobie świni na każdym kroku.

Mam pytanie, czy Wy kobiety doświadczyłyście takich niegodziwości ze strony przyjaciółek, kobiet z pracy, albo życia codziennego?

Kobieta kobiecie wilkiem

24 myśli na temat “Kobieta kobiecie wilkiem!

   1. Ja nie „wyczuwam” intenmcji i nie czytam w myślach. Żyję między ludźmi, jak mnie ktoś obgada, nabierze, okradnie usuwam go ze swojego otoczenia i zapominam o nim. A gdy nie mogę jego usunąć, sama zmieniam środowisko … proste i działa 🙂

    Polubione przez 1 osoba

   2. Swiechno kochacie się z kraciastym, a więc naprawdę radzę kogo wpuszczacie o swojego związku! Zawsze trzeba być czujnym! Wiem, co piszę! Podobno nawet Andrzej Duda miał kochankę!

    Polubienie

   3. Nie mam zamiaru być „czujna”. Jak mąż zechce to będzie ze mną, gdy nie będzie chciał być ze mną, to ja nic na to nie poradzę. Ludzie są wolni i podejmują swoje decyzje. Nie mam też złudzeń, że ludzie mają romanse, bo ktoś kogoś „wpuścił” do związku. Ludzie mają romanse, bo im jest w tym związku w którym są bardzo źle.

    Polubione przez 1 osoba

 1. No tak, jak się człowiek uprzedzi, schemat strachu działa podwójnie. To znaczy, Pani Maria się boi zawsze nową przyjaźń a jej postawa prawdopodobnie też trzyma na dystans inne kobiety. Koło się zamyka. Może warto jeszcze raz zaryzykować? Ponoć zawsze lepiej, gdy się coś zrobiło i nie wyszło, niż gdy się nie zrobiło wcale i żałuję. Odwagi!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s