Złamas, a nie prezydent!

Tak mi cholernie przykro, że oto na naszych oczach, chorym na raka zgotowano wczoraj holokaust!

Podpisał ustawę o przekazanie 2 miliardów na pornografię medialną Kurskiego!

Obejrzałam dzisiaj film „Polityka” – Patyka Vegi i kompletnie nic tam nie jest przerysowane, a jest sama prawda o tym, dlaczego ludzie pchają się do polityki, a zwłaszcza do PiS.

Idą tam, aby się zwyczajnie nachapać pieniędzy, aż do „porzyganienia” i ciągle im mało!

Film podzielony jest na części i najlepsza część była o Antku Macierewiczu i jego ukochanym Misiewiczu, z którym wciągał kokę, a potem Antek macał łydkę ukochanego i obdarzył go namiętnym pocałunkiem.

Vega pokazał bardzo wyraźnie, kto rządzi tym krajem, a rządzi Rydzyk i cwaniacy, którzy poza polem widzenia kamer mają kochanki, chodzą do klubów gejowskich, wciągają kokę i zajmują się korupcją, aby napchać kieszenie milionami!

Można zadać sobie pytanie dlaczego Adrian miałby być politykiem samodzielnym skoro otacza go taka zgraja degeneratów i prezes ze swoją wizją Polski, która tonie w odmętach narkotycznych oparach, palonej marychy w hotelach sejmowych!

I jeszcze Adrian okłamał naród, że na szczujnię przekazuje 2 miliardy skoro te transze będą wypłacane w takiej kwocie do 2025 roku, a więc wyjdzie z tego 10 miliardów zabranych polskiej służbie zdrowia, a zwłaszcza onkologii!

Nie kłamię, bo o tym napisane jest tutaj:

https://natemat.pl/301625,duda-podpisal-ustawe-tvp-i-polskie-radio-dostana-nie-2-mld-a-10-mld-zl?_ga=2.260098061.1601092756.1583583045-1708128235.1499283888&fbclid=IwAR3hogtSMEuF1My047LFMTSriRzdFcOVRulXMU-aM6YyMbjuYbzz3e5xGT4

Adrian jakim trzeba być złamasem, aby podpisać taką ustawę skazującą Polaków chorych na raka na śmierć!

Chore kobiety polskie na raka piersi muszą miesięczną kurację opłacić sobie w kwocie 6 tysięcy złotych, bo te leki w Polsce są nierefundowane.

Jakim trzeba być złamasem, aby rodzice dzieci chorych na raka musieli żebrać na jakiś zrzutkach o każdy grosz!

Jakim trzeba być złamasem jeśli chory Kacpy musi dostać najdroższy lek na świecie i ty złamasie jesteś na to ślepy!

Jakim trzeba być złamasem, aby bać się prezesika i bać się wyjść na samodzielność, ale to przewidziała córka Adriana i dała dyla z Polski tam, gdzie nikt jej nie zna!

Oczywiście 8 miliomów innych złamasów na niego zagłosuje, a ja mam apel do czytających!

Zastanówcie się, czy nadal chcecie mieć za prezydenta – takiego tchórza bez jaj, bo ja nie!

Obraz może zawierać: tekst

 

Wierszyki

Znalezione obrazy dla zapytania: adrian duda

10 myśli na temat “Złamas, a nie prezydent!

  1. Nie ma żadnych logicznych i rozsądnych relacji pomiędzy dotowaniem na kurwizję, a wspomaganiem chorych onkologicznie, może poza tymi, że do obu instytucji można wrzucać – jak do klopa – dowolną ilość pieniędzy, a i tak g…. z tego będzie. 😀 To dlatego przyzwyczaiłem się już do tego, aby problemy jakie roztrząsa PAD traktować jak „kilo kitu wiszące u doopy”, bo przecież decyzje zapadają w innym miejscu. Ale teraz nie widzę, żadnej różnicy pomiędzy decydentem, a kilogramem kitu wiadomego pochodzenia.

    Polubienie

  2. Ekwiwalent za utracony abonament? Wolne żarty. Dostałam kilkuletnie rozliczenie za każde, nawet jednodniowe opóźnienie w cenie np. 20gr. Szkoda że go nie zachowałam. Karana byłam nawet wtedy, kiedy po drodze były święta i banki nie robiły przelewów. Oczywiście pewnie nie tylko ja. Nie wiedziałam, czy to żart, czy serio. Ilu ludzi trzeba było zatrudnić, żeby tak rzetelnie sku…sko ściągać z rodaków?

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s